Sinatrik harita. Mars Koç ile Mars Akrep Anlaşabilir mi?

Mars burcu koç olan biri ile Mars burcu akrep olan biri anlaşabilir mi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Fatma

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Prş 24 Mar, 22:22

Mars burcu koç olan biri ile Mars burcu akrep olan biri anlaşabilir mi biri kindar değil biri kindar sinatrik haritaya göre plüton'un mars'la kavuşum yapması olumsuz mudur? . Sinatrik haritada kavuşum açısını olumsuz olarak mı değerlendireceğiz.

:dus

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Sinatrik harita. Mars Koç ile Mars Akrep Anlaşabilir mi?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 26 Mar, 22:25

Mars ile Pluto kavuştuğunda savaş çıkar! veya tetikler veya olumsuz şeyler olur. Benzer durumu ilişkiler içinde düşünebiliriz. Her zaman olumsuz olur mu? Kişilerin iradeleri ile alacakları kararlara ve o güne kadar besleyip büyüttükleri bakış açılarına da bağlı. Ama etkiyi alırlar. Özellikle Mars - Pluto kavuşumlarında...

Mars'ı Koç burcunda olan biri ile, Mars'ı Akrep burcunda olan biri anlaşabilir mi? Enerji etkileşimlerine bağlı. Diğer konumların bu konumu nasıl etkilediğine bağlı. Cinsel yönden anlaşacakları kesin hatta sırf cinsel çekimden dolayı diğer tüm anlaşmazlıkları unutabilirler de.

Genel anlamda ise Koç liderdir, Akrep'te gizli liderdir. Akrep koçun liderliğini veya yönlendirilmeyi kabul etmez. Baskıyı, emrivakiyi asla kabullenemez. Eğer koç etkisi ilişkiye yön verme, liderlik etme olarak yansırsa... iki taraf arasında çatışma kaçınılmaz olur. Güneş, yükselen, Merkür ve 3. ev konumları ile bu konumlardan aldıkları açılar önemli. Mesela iletişim kanalına da dokunan bir açı Mars koç veya akrepten de geçiyorsa etki olacaktır.

Tarafların bu enerjiyi nasıl kullandıklarına da bağlı. Sportif aktiviteler bu ilişkide benimsenmişse enerji çatışmaya dönüşmeden atılabilir.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Fatma

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Pzr 27 Mar, 11:51

Sinastrik haritada Mars Ayla üçgen açı , Güneş merkürle üçgen açı , Merkür Mars kare açı vs şunu kesinlikle anladım uzak durmalıyım . Bana da hep akrep etkisinde birisi çıkıyor karşıma ya Güneş akrep oluyor ya Mars'a akrep oluyor ama ya yoğun bir şekilde akrep etkisi almış oluyor ama . Ben bunun nedenini şu şekilde düşünüyorum benim güneşim ile plüton'un karşıt açı bu benim plütonyen insan olduğum anlamına mı gelir ?. Veya haritamda Baskın 2. Gezegenim Güneş ve Plüton olduğu için mi çekiliyorlar . Yoğun Mars, Plüton etkisindeyim hadi Güneş neyse de :) astrolojiye merak sardım . Uranüs ile güneşim üçgen açı yaptığından olsa gerek :)

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 27 Mar, 18:59

Uzak durup durmama konusu iradenizle alacağınız bir karar.

Vertex'te ne var sizin?
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Fatma

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Pzt 28 Mar, 15:46

Vertex yay .kız arkadaşlarımın çoğu yaydır . Yay burcu ile anlaşamam çok abartıyorlar her şeyi ve eleştiriler en azından bana böyleleri denk geldi

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 29 Mar, 00:26

Çekim alanı Vertex'te ortaya çıkıyor. Çoğu zaman sevgililer ve eşlerde öyle. Yükselen, Ay, 7. ev.. bu konumlarda çekim alanı oluşturabiliyor vertexte.
Vertexle çıkmıyorsa açılar çekim alanı oluşturabilir evet.
-Ya Hep Ya Hiç-

Fatma

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Sal 29 Mar, 12:30

Onun verteksi aslan benim yükselenim ile ayım aslan benim vertx ise yay

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 29 Mar, 18:21

O konumlarda çekim alanı oluşturmuştur. Aslan ve Yay her ikisi de Ateş grubu burçları arasında.
-Ya Hep Ya Hiç-

Fatma

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Cmt 16 Nis, 17:21

Akreportal.net diye blog vardı kapandı galiba giremiyorum (. Turuncu akrep simgesi vardı )oradaki yazılarınızı okuyordum . Sadece akreple alakalı yazılarınız vardı .

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 19 Nis, 14:32

Bir sitenin açık kalabilmesi için fiyatlar o kadar yükseldi ki özellikle .net uzantılı domainlerin fiyatları çok uçuk. Kapatıp alt site yapacaktım ama içim elvermedi. Ben de onu kapatıp fiyat olarak daha uygun olan .com uzantılı adres açtım.

https://akreportal.com adresinden ulaşabilirsiniz.
-Ya Hep Ya Hiç-

Fatma

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Sal 19 Nis, 19:47

Üzüldüm çünkü size sorulan soruları okuyordum. Ve sizin yorumlarınızı . bana da yorum yapmistiniz ama okumak nasip olmadı( detaylı okuyamadım sınav vardı çünkü ) bende size yazmıştım

Fatma

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Sal 19 Nis, 19:59

Bide ben şunu sormak istiyorum vertex tam olarak ne işe yarıyor ben( mesala ) vertexi aslan birinden hoşlandim şimdi benim güneşim boğa yükselen ve ayım aslan benim vertex yay hangisi çekim alanı oluşturdu.ben mi onu cektim yoksa o benimi kendi çekim alanına soktu.

Fatma

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Çrş 20 Nis, 11:10

Akrepnet portalin hala yorumlar vs okunuyormuş çok sevindim çok güzel yazılarınız var .