Derslerimdeki Başarısızlığın Nedeni Nedir? Satürn mü?

17.05.94 10=46 Sivas Yıldızeli ders çalışıyorum sürekli bir başarısızlık var üstümde satrünüm 6 evde bundan kaynaklı mı ? Çabalıyorum çabalıyorum olmuyor gibi .

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Fatma

Derslerimdeki Başarısızlığın Nedeni Nedir? Satürn mü?

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Sal 21 Ara, 12:41

17.05.94 10=46 Sivas Yıldızeli ders çalışıyorum sürekli bir başarısızlık var üstümde Satürn'üm 6 evde bundan kaynaklı mı ? Çabalıyorum çabalıyorum olmuyor gibi .

:o

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Derslerimdeki Başarısızlığın Nedeni Nedir? Satürn mü?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 22 Ara, 23:52

6. ev sağlık, düzen, tertip, çalışma yöntemleri, çabalarımız, hesap işleri, ayrıntılar, zekanın kullanımı, sorunlar ve hastalıklar ile ilgilidir.

Satürn bu konumda ise seni nasıl etkiler? Yeterli çaba gösteremezsin veya yanlış yöntemler kullanıp zamanını boşa harcarsın. Çalıştığını zannedersin ama ortaya bir şey çıkmaz. Verimli olamazsın. Potansiyelini nasıl kullanman gerektiğini öğrenmek gerekir.

Disiplin, konsantrasyon, düzen ve yöntem sorunları varsa onları halledersen sorun ortadan kalkar.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Fatma

Re: Derslerimdeki Başarısızlığın Nedeni Nedir? Satürn mü?

Okunmamış mesaj gönderen Fatma » Prş 23 Ara, 11:07

Teşekkürler her sabah ya Fettah zikirli çekiyorum sizin bir başka akrep sitesinde de sormuştum siz tavsiye etmiştiniz umarım faydalı olur sizden birçok şey öğrendim :) oradaki kişiyle buradaki kişi ayni mı bilmiyorum ama