7. Evimde Satürn var yardımcı olabilir misiniz?

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
cikolataligofret

7. Evimde Satürn var yardımcı olabilir misiniz?

Okunmamış mesaj gönderen cikolataligofret » Pzr 10 May, 20:57

Arkadaşlar merhaba, 7.evimde satürn var :( bana yardımcı olabilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: 7. Evimde Satürn var yardımcı olabilir misiniz?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 11 May, 09:48

Durumun vahamiyetinin farkındadır sanırım. Satürnyen biri olarak dürüst, alan, sorumlu sahibi olursaniz yani satUrn öğretmendir bilursiniz; yani iyi bir Saturn öğrencisi olursaniz; bence jüpiterin hatta yeraltı tanrısı Plütonun( en uç hayat kazanımı verir pluto) vereceği her türlü ödülün; hayal ötesi ödülün; ötesine geçersiniz. .
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 11 May, 09:54

yalnız şu var; mesela ben son derece dürüst,saygıdeğer ve disiplinliyim. Ve cok zor bir hayatım var.o kadar ki küçücük huzurlu saatlerim sayılidır ki ben yay olarak ; taktir edersiniz huzurlu ve mutlu olabilirim kolayca. Ne diyordum; ever iyi bir öğrenci olduğum halde hayatım yeni yeni rayına giriyor.aslında hala rayda falan değil ya; neyse. .
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 11 May, 16:23

Satürn etkisine karşı sabretmek en iyi çözümdür. Bu konuda kendinizi yetiştirmeye çalışın. Meditasyon, ibadetler, esmalar, sporlar, hobiler.. Dikkatinizi olabildiğince zorlandığınız konuların dışına taşıyın ama kaçmayın. Sürekli imtihanda kaldığınız konularla yüzleşmek sizi yoracaktır. Güçlenin gelin ve tüm sükunetinizle karşısına dikilin. O bağırmanızı beklediğinde siz en masum halinizle susun, rüzgarın dinmesini bekleyin. Ama öyle bir anda kükreyin ki aslında kuzu olmadığınızı da bilsin ve size saygı duysun.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 11 May, 18:31

Akrep yazdı:
Pzt 11 May, 16:23
Satürn etkisine karşı sabretmek en iyi çözümdür. Bu konuda kendinizi yetiştirmeye çalışın. Meditasyon, ibadetler, esmalar, sporlar, hobiler.. Dikkatinizi olabildiğince zorlandığınız konuların dışına taşıyın ama kaçmayın. Sürekli imtihanda kaldığınız konularla yüzleşmek sizi yoracaktır. Güçlenin gelin ve tüm sükunetinizle karşısına dikilin. O bağırmanızı beklediğinde siz en masum halinizle susun, rüzgarın dinmesini bekleyin. Ama öyle bir anda kükreyin ki aslında kuzu olmadığınızı da bilsin ve size saygı duysun.
Mesela Pluto cesarete saygı duyar belki ama Saturn saygı duyduğu tek şey dürüstlük; calusmak; kısaca insan olmaktır. .
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

cikolataligofret

Okunmamış mesaj gönderen cikolataligofret » Sal 12 May, 21:33

vallahi o kadar çok yoruldum ki. 7.evimde balık ve koç'a denk geliyor onu da geçtim bir de üstüne satürn.. 7 yıldan beridir birisine aşıktım. hiç sesimi çıkarmadım sevgilim yok dedi sevgilisi çıktı 7 sene boyunca hep flort halindeydik yine de sesimi çıkarmadım. artık olmayacagını anladım ve o kisiyi dusunmemeye kendimi dustur edindim. simdi karsima birisi cikti hic evlenmedim gordugunuz uzere iliskim de olmadi bu cikan kisiye karsi kalbim ısındı ama bu seferde kendisi evlenip bosanmis ve 2 cocugu var.. bu iki kisinin de yaslari oldukca buyuk.. Rabbim ne gunah isledim gercekten!

cikolataligofret

Okunmamış mesaj gönderen cikolataligofret » Çrş 13 May, 02:29

Ayrica akrep ve guzin size mesaj attim ama giden kutumda kaldi galiba, bana ulasabilir misiniz? Akil almak isterim sizlerden.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 13 May, 02:31

güzin yazdı:
Pzt 11 May, 09:48
Durumun vahamiyetinin farkındadır sanırım. Satürnyen biri olarak dürüst, alan, sorumlu sahibi olursaniz yani satUrn öğretmendir bilursiniz; yani iyi bir Saturn öğrencisi olursaniz; bence jüpiterin hatta yeraltı tanrısı Plütonun( en uç hayat kazanımı verir pluto) vereceği her türlü ödülün; hayal ötesi ödülün; ötesine geçersiniz. .
Astrolojide bazı gezegenler ödül verir.Plüton ödüllendirdigini bilmiyordum mesela.ödülleri çok çarpıcı olurmuş plutonun.enteresan gelmişti ki aslında güçlü Pluto etkisi taşıyan biri olarak bu çarpıcı ödüllere bir değil sayisiz kere rastladım aslında. Ama bana en huzur veren Saturn ödülleri oldu.ve saturn ödüllerini sanırım çok yaşlılık döneminde veriyor daha çok. Çünkü kılı kırk yaran adalet dagiticisi kendisi; karmanın lordu . .
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com