4. Ev Mezar mı, Define mi?

4. Ev Mezar mı, Define mi? 4. evin özellikleri, barış ilhan video anlatımı

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 15 Tem, 11:39

Barış İlhan 2017

Link

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: 4. Ev Mezar mı, Define mi?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 15 Tem, 12:31

4. evimde güneş var.Ve güneş, pluto ile 90 lik açıda.Ay ile de 180 derecelik açıda.Bu durum olumsuzluk yaratıyor mutlaka.Ve bu olumsuzluklar ne olabilir ve bunun yaratacağı olumsuzluklar karşısında ne yapabilirim sizce?Bu konuda önerisi olan var mı?.
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 15 Tem, 17:26

güzin yazdı:
Pzt 15 Tem, 12:31
4. evimde güneş var.Ve güneş, pluto ile 90 lik açıda.Ay ile de 180 derecelik açıda.Bu durum olumsuzluk yaratıyor mutlaka.Ve bu olumsuzluklar ne olabilir ve bunun yaratacağı olumsuzluklar karşısında ne yapabilirim sizce?Bu konuda önerisi olan var mı?.
Akrep, siz astrolojiK HARİTA YORUMUNDAN anlayorsunuz epeyce.Bu konumlamada ki tavsiyeniz nedir bana?Ben herşeyi akışa bırakmaya karar verdim.Bence yapabileceğim en iyi şey elimden geleni yapıp her şeyi akışa bırakmak:)
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 15 Tem, 17:29

akışa bırakmaya devam edin. akışa bırakmazsanız göller taşar sel olur, keyfinize bakın
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 15 Tem, 17:37

Akrep yazdı:
Pzt 15 Tem, 17:29
akışa bırakmaya devam edin. akışa bırakmazsanız göller taşar sel olur, keyfinize bakın
Yıldız haritamda tek bu alanda değil başka zorlu açılarda var.Mesela 1. ev pluto kontrolü zor bir yerleşim.Malum plutoyu hiçbirşey durduramaz.Yapacağını illaki yapar.Ama ben yinede yaşamın gezegenlerin değil; daha çok bizim elimizde olduğuna inanıyorum artık.Ama eski tecrübelerimde şunu da gördüm.Bazı şeyleri kontrol etmem imkansızdı.
Mesela ben akışa bırakmasaydım ne tavsiye ederdiniz bu konumlama ile ilgili.Hem siz yorum yapınca astrolojik bir bilgide öğrenmiş olurum:)
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 15 Tem, 17:52

astrolojik drençleri kramıyorsanız ellerinizi ensenizden bağlayın, bacaklarınızı masanın üzerine atın ve şunun surasında kaç bin yılım kaldıki bu dünyada deyin.
-Ya Hep Ya Hiç-

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 15 Tem, 17:55

Akrep yazdı:
Pzt 15 Tem, 17:52
astrolojik drençleri kramıyorsanız ellerinizi ensenizden bağlayın, bacaklarınızı masanın üzerine atın ve şunun surasında kaç bin yılım kaldıki bu dünyada deyin.
Evet ömür kısa; ama bazen bir an sonsuz bir ana denk olur.sadece bir an..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

“Astrolojide Evler” sayfasına dön