Uranüs 10. Evde Etkileri

uranüs 10. evde, uranüs birinci evde, uranüs 10. ev, uranüs birinci ev, uranüsüm 10. evde, uranüs 10. ev etkileri

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1554
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Uranüs 10. Evde Etkileri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 18 Kas, 19:22

Uranüs 10. Evde Etkileri ve Sonuçları Nelerdir
Resim

Yenilikçi, Üretken, Sıradışı, Özgün ve Özgür

Uranüs etkisi ile meslek seçimi de normal çizgilerin dışında olacaktır. Çalıştığı alan ne olursa olsun, çalışma ortamına yenilikçi ve farklı düşünceleri ile gelir ve bir anda herşeyi değiştirmeye başlar. Eğer yeterince etkin değilse değişimle ilgili düşüncelerini zihninde biriktirerek orasını zihnindeki atlasa mutlaka uydurmaya çalışır. O'nun için çalışma ortamı tıpkı beyninin işleyişi gibi sıradışı, yenilikçi, her zaman ve her an yeni bir şeyler olmasına açık ve yatkın olmalıdır.

Asla tutucu değildir. Güçlü bir iradeye sahiptir. Hiç umulmadık bir anda ön plana çıkabilir. Fikirleri ve çalışma anlayışından dolayı patronları ile anlaşamaz. Çalıştığı alanı değiştirebilmesi için hükmetmesi ve yetki sahibi olması gerekir. Çalıştığı her alanda düşüncelerini gerçekleştirme imkanı olmadığı için sık sık iş değiştirmesi gerekebilir. En ideal olan kendi işinin patronu olmasıdır. Böylece istediğini istediği gibi yapma imkanına sahip olur. Sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirebilir. Eğer böyle bir imkanı yoksa çalıştığı ortamlarda fazla müdahaleci ve ben merkezli olmamaya, sabırlı olmaya çalışmalıdır.

Bağımsızlığına son derece düşkündür. Özgürlüğünü kişiliğinin ve zihnindekileri gerçekleştirmenin bir anahtarı olarak görür. Bu nedenle özgürlük sınırlarına müdahaleye sert bir şekilde tepki gösterebilir. Hayal gücü zihninin sürekli yapmak istedikleri ile meşgul olmasından dolayı gelişmiştir. Sezgileri güçlüdür. Orijinal fikirleri ile üretken bir yapısı vardır. Fırsat verildiğinde çok iyi işler çıkarabilecek bir yapıya ve donanıma sahiptir. Ancak verilen yetkilerde O'nu kısıtlayıcı ve sürekli yükümlülük altında bırakıcı, boğucu olmamalıdır. O sadece olması gerekenleri iter ve işe koyulur. Bu aşamada ve sonrasında hangi konumdan gelirse gelsin müdahaleleri kaldıramayabilir.

Çalışma ortamı kesinlikle durağan olmamalıdır. Bu etki alanının insanları durgun ve akmayan su yerine sürekli akan ve çağlayan nehirleri tercih ederler. Dinanizmden ve coşkudan uzak işler O'na göre değildir. O bir hedef koymalı, hedefi gerçekleştirince heyecanı yaşamalı ve aynı heyecanı yaşamak için bir sonraki hedefe odaklanmalıdır. Sürekli aynı döngüye sahip durgu işler O'nun için deliliğin başlangıç noktası gibidir.

Elektronikle ilgili alanlar, mekanik, içerisinde bilgisayar ve türevlerinin bulunduğu ortamlar, icatlar, yeni bilimsel gelişmeler O'nun için serin bir meltem esintisi gibi mutluluk ve heyecan verebilir. Metafizikle ilgili konular her zaman ilgi alanları arasında yer alır. Meraklıdır, merakını yenmek için öğrenmesi gerekir, maddesel boyutun dışındaki konularda bilgi alamadığında çözülemeyen bulmacaların verdiği ızdırabı yaşamamak için parapsikoloji ile ilgilenebilir.

Uranüs 10. Ev = Serbest Çalışma Alanı ve Profesyonel bir Bireysel'in simgesel konumudur.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön