12. Ev Kova

12. ev kovada, 12. ev kova burcunda, 12. evde kova, kova 12. ev kova özellikleri, 12. ev hayaller ve iç alem evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

12. Ev Kova

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 30 Ağu, 23:29

12. Evde Kova Burcu Etkisi - 12. Ev Hayaller ve İç Alem Evi ve Kova Burcu
Resim

Hayaller ve İç Alem ile ilgili 12. Evde Kova Burcu Etkisi - 12. Evde Kova Burcu Etkileri

Sağlığınız kötü etkilenebilir. Ayrıca yaşadığınız şartlar içerisinde nasıl rahatlayabileceğinizi öğrenmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Bunu da genellikle başarırsınız.

Daha çok dostlarınızı ilgilendiren gizli sosyal aktivitelerde bulunma ihtimaliniz yüksektir. Otoriteye veya geleneklere bilinçsizce güvenirsiniz. Çevrenizdeki herkesi denetim altına alırsınız. Buyruğunuz altına alamadığınıza da aşık olursunuz. İstediğiniz hemen herşeyi yapan şahıslara olan hayranlığınız biter ve arkadaşlığa dönüşür.

Gizemli olan konulara merak, yazma kabiliyeti, çoğu ünlü yazarda rastlanan bir konumdur. Çevresindekilerin her şeyini merak eder ve öyle üst düzeyde bir meraktır ki kafasına taktığı incelemeye başlar ve bu durum başına işler açabilir.

Birçok insana ait çoğu bilgiyi ortaya çıkarttığı için gizli bir düşmanlık kazanır ve insanlarda ona ait sırları ortaya çıkarır ve kendisi de güç durumlarda kalır ama ben yaptım buda başıma geldi diye kendisini hiçbir zaman suçlamaz, özeleştiri yapmaz.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"