9. Ev Kova

9. ev kovada, 9. ev kova burcunda, 9. ev kova, 9. evde kova, kova 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev Kova

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 24 Ağu, 19:16

9. Evde Kova Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve Kova Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde Kova Burcu Etkisi - 9. Evde Kova Burcu Etkileri

Sizin dini ve felsefi görüşlerinizi öngörmek çok zordur. Sosyal ve politik hadiseler ilginizi çeker. Fikir ve düşüncelerinizde çok tutucu ya da fanatik olabilirsiniz.

Karşınızdaki insanların görüşlerini sezerek anlayabilirsiniz. Son olarak söyleyeceğiniz şeyi en başında söyleyip köprüleri yıkarsınız. Ancak kesin kararlar alma konusunda kesin ve net olmakta zorlanırsınız.

Bir daha asla, dediğiniz herşeyi tekrar etme eğiliminiz yüksektir. İnançlarınızda zaman zaman düzensizlikler görülebilir. Bu konuda sabit olmakta zorlanabilirsiniz. Yaşamınız süresince farklı sistemleri tanımak ve benimsemek isteyebilirsiniz.

Dogmalarla hareket etmeniz mümkün değildir. Entellektüel yanınızın gelişmiş olması sizi her zaman incelemeye ve öğrenmeye sevkeder.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"