9. Ev Oğlak

9. ev oğlakta, 9. ev oğlak burcunda, 9. ev oğlak, 9. evde oğlak, oğlak 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev Oğlak

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 24 Ağu, 18:55

9. Evde Oğlak Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve Oğlak Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde Oğlak Burcu Etkisi - 9. Evde Oğlak Burcu Etkileri

İleri yaşlarda, yüksek eğitim, dini anlayış ya da kültürel faaliyetleriniz artabilir. Güzel sanata ya da eğitime karşı cesaretlendirilmemiş olabilirsiniz.

Sizin için kazanılan bilgi kullanıma elverişli olmalıdır. Yüksek eğitim ve öğretimi kullanmak sizin için kısıtlı olabilir. Sakin, sessiz ve denetimli görünüşünüzün altından ne çıkacağı her insan için sürprizdir.

İnsanlara yaklaşırken en az on kez düşünür, her kelimenize dikkat edersiniz. Sevgi ve Saygı sizin için ayrılmaz bir bütündür. Ortaya çıkan tüm olayların altında yatan derin anlamları kavramaya çalışırsınız.

Gelişim konusunda geleneksel düşünen ve sınırları fazla zorlamayan bir yapınız vardır. Bağımlı olduğunuz şeylerden kolay vazgeçemezsiniz. Yapacağı herşey için bir neden ve amaç olması gerekir.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"