9. Ev Akrep

9. ev akrepte, 9. ev akrep burcunda, 9. ev akrep, 9. evde akrep, akrep 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 24 Ağu, 18:16

9. Evde Akrep Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve Akrep Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde Akrep Burcu Etkisi - 9. Evde Akrep Burcu Etkileri

Bilgiyi kuvvetle birleştirirsiniz. Güçlüyü güçsüzden ayırabilirsiniz. Dini, bir denetim aracı olarak niteler, felsefi konuları anlamsız egzersizler olarak görürsünüz. İnançlarınıza sıkı sıkıya bağlı bir yanınız vardır.

Öğretmen, yazar ya da denizci size en ideal iş alanlarıdır. Duygusal olarak aşırı kuvvetli ve titiz bir yapınız var. Çok sayıda takıntınız var. Önsezileriniz güçlü, bakışlarınızdaki mana ve derinlik göz göze geldiğiniz insanı neredeyse hipnotize edecek kadar güçlüdür. Her şeyin altında yatan anlamla ilgilenirken, bir parça şüphecilik sizin için doğal sayılabilir.

İnançlarınız sıradan ve basite indirgenebilecek türden değildir. Bu konuda sizi anlayabilmeleri için derin bir dehlizden geçmeleri gerekir. Gençliğinizde dini aşırılıklarla ya da cezalandıran yargılamalarla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.

Bu etki alanı genellikle, daha sonra yeni ve daha kuvvetli bir inanç formunu bulmak üzere dini reddeden insanlara uygundur. İnançlarınız konusu ile ilgili şaka yapmanız mümkün değildir. Bunlar katıksız inanç davranışları değildir, herbiri iliklerinize geçmiş kavramlardır. İnandığınız veya inanmadığınız herşeyi bütün varlığınızla yaşarsınız.

Seyahat ettiğinizde gittiğiniz yerlerde normal turistler gibi değil, gidilen yerin tüm ayrıntılarına kadar sızan biri olarak dolaşırsınız. Gezdiğiniz yerle empati kurar, toprağını koklar, bütünleşir, heryerini kurcalarsınız.

Gizemli konulara karşı düşkünlüğünüz çok ilgi çekicidir. Hayal gücünüzün zenginliği, duygularınızla beslenerek ortaya çıkar. Yolculuklara çıkmayı ve yenilikleri görmeyi seversiniz. Yüksek öğrenim süreci sizin için güç elde etmek için kullanabileceğiniz bir araçtır.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"