9. Ev Yengeç

9. ev yengeçte, 9. ev yengeç burcunda, 9. ev yengeç, 9. evde yengeç, yengeç 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev Yengeç

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 24 Ağu, 00:21

9. Evde Yengeç Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve Yengeç Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde Yengeç Burcu Etkisi - 9. Evde Yengeç Burcu Etkileri

Arkadaşlar arasında sevilen duygusal birliktelikler kurarsınız. Girdiğiniz her ortamda ilgi çekersiniz. Ağırlıklı olarak bayanların görev aldığı ortamlarda faaliyet göstermeyi seversiniz.

İlgiye olan talebiniz yüksektir. Ancak sorun ilgi istemeniz değil, sorun bunu belli etmemenizdedir. Birlikte olduğunuz insanlar bu durumunuzu anlayabilecek sevgilere sahip değilse anlaşılmadığınızı düşünerek bunu sorun haline getirebilirsiniz.

Bir başka sıkıntılı alanda Sevginiz de kırılganlığınız da yüksek dozda olur ancak bunları da belli etmek istemezsiniz. Bu durumda sizi anlayabilecek gene sizin gibi sevgileri güçlü su gurubu burçları olacaktır. Akrep veya balık burçları siz ne kadar gizlemeye çalışsanız da içinde oluşan tüm değişimleri farkedeceklerdir. Özellikle Akrep burcu bu konuda oldukça etkilidir. Sizi gördüğü anda içinizde olan biteni anlar ve bir şey demese bile sorunlarınızı gidermenizde size yardımcı olmaya çalışır.

Yalnız kaldığınızda uyguladığınızı terapi içinize attığınız her şeyi göz yaşı olarak dışarıya çıkartmaktır. Bu sizi hem rahatlatır hem de enerjinizi toparlamanıza olanak sağlar.

Hisleriniz güçlüdür ve çevrenizde bulunan insanları çok iyi anlarsınız. İyi bir psikolog veya halkla ilişkiler uzmanı olarak çalışabilirsiniz. Başkalarından etkilenme oranınız yüksektir. Ruhsal açılımınız ve ruhsal yeteneklerinizi keşfetmek için parapsikoloji doğal ilgi alanınız haline gelir.

Yaşadığınız yerden uzakta eğitim almayı tercih edebilirsiniz. Bunu yenilenme ve yeni başlangıçlar olarak düşünebilirsiniz. Eğitim hayatınızda hayal gücünüzü çok iyi değerlendirebilirsiniz.

Ruh halinizi yenilemek için farklı yerlere yolculuk yapmayı seversiniz. Mümkün olursa deniz yolculukları daha çok ilginizi çeker.

Dinin yaşantınızdaki yeri büyüktür. Ruhsal yönden güçlenmek için manevi dinamiklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Dini konuları iyi araştırır ve hayatınızın her anında öğrendiklerinizi uygulamaya çalışırsınız. Ancak bu konuda da zaman zaman destek alma ihtiyacınız olabilir. Dini konularda da çevrenizi etkisi büyük olur.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"