9. Ev İkizler

9. ev ikizlerde, 9. ev ikizler burcunda, 9. ev ikizler, 9. evde ikizler, ikizler 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev İkizler

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 23 Ağu, 23:58

9. Evde İkizler Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve İkizler Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde İkizler Burcu Etkisi - 9. Evde İkizler Burcu Etkileri

Bu etki altındaki insanlar yolculuk yapmayı çok severler. Farklı ülkelere gidip görmeyi, yeni insanlar keşfetmeyi sever. İyi bir eğitim almaya özen gösterir. Biden fazla alanda eğitim alabilir ve birden çok diploması olabilir.

Yazar, reklam, öğretmen, antropoloji, diplomasi, siyaset gibi alanlarda iyidir ve bu alanlarda daha başarılı olur. Seçtiği meslekteki başarısında aldığı eğitimin de etkisi büyük olacaktır.

Hayata bakış açısı esprilidir. Eğlenceyi ve çılgın fikirleri sever. Bu etki altındaki anneler çocukları için birden çok işi aynı zamanda yapabilir. Çocuklarla ilişkisi arkadaşçadır ve onlarla çok iyi anlaşır. Onların dilinden konuşmayı çok iyi bilir.

Yeniliğe açık ve çalışmayı seven bir yapısı vardır. Hatalarını farkettiğinde bunu kabul ederek düzeltme yoluna gider. Temel hedefi yanlışlarını düzelterek kendisini geliştirmektir.

Yeni insanlarla tanışmayı çok sever. Hayatına giren her yeni insan onun için yeni bir bakış açısı ve yeni bilgiler demektir. Farklı dini inançları yakından inceler. Merakını gidermek için araştırır ve dini eğilimini ona göre şekillendirir. Dini konularda entellektüel bir birikime sahip olmaya çalışabilirsiniz. Felsefi ve dini konulara ilgi ile yaklaşır.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"