9. Ev Boğa

9. ev boğada, 9. ev boğa burcunda, 9. ev boğa, 9. evde boğa, boğa 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev Boğa

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 23 Ağu, 23:15

9. Evde Boğa Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve Boğa Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde Boğa Burcu Etkisi - 9. Evde Boğa Burcu Etkileri

Kültürlü, ruhsal yönden güçlü ve entellektüel biridir. Hukuk, eğitim camiası, müzik dünyası, sanat, diplomat ya da seyahatle ilgili herhangi bir alan iş sahibi olabilirsiniz.

Sabit olması nedenile ile hayattaki değişimlere zor adapte olur. Bu özelliğinden dolayı kuralları sık sık değişen işlerde çalışmak istemez. Koruma içgüdüsünün güçlü olmasından dolayı herkesin cesaretini kaybettiğin anlarda dahi cesaretini kaybetmeye bir yapısı vardır.

Kazancın bir anda değil uzun vadeli ama küçük miktarlarda gelmesini ister. Çok fazla yolculuk yapmaz. Bir yerde yaşamaya başlamışsa orayı kendisi için daimi yer olarak kabul etmiştir. Seyahatlerinde farklı kültürel öğeleri takip etmekten hoşlanır. Sahip olduğu değerler ve fikirler sabittir. Değiştirmesi için net ve ısrarcı kanıtlar yoksa değiştirmez.

Gelişimi sever ancak gelişim adına attığı adımlar ağır ve kalıcıdır. Değişim için seçtiği unsurlar konusunda çok seçicidir. Zevklerinden kolay kolay ödün vermez.

Dini konulara bakışında tutucu bir eğilim vardır. Bu konuda fikirlerini kolay kolay değiştirmez.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"