Mars 9. Evde Neleri Etkiliyor

mars 9. evde neleri etkiler, mars 9. evde, marsım 9. evde, haritamda mars 9. evde

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 11 Tem, 17:40

Resim

Mars 9. evde, Enerjinin kişisel gelişime, eğitime, seyahat gibi keşfetme kanallarına akıtılması.

Mars 9. evde Hukuk, felsefe, inanç gibi konuları tutkuyla savunma dürtüsü din, felsefe, ilim, eğitim, öğretim alanlarında uğraşmaya yatkın, inançlarının doğruluğuna ve üstün olduğuna inanır, bu yolda savaşmaktan bıkmaz. Yüksek not alma, başarılı ve birinci olma hırsı. düşer kalkar, sıfırı tüketir ama hep çalışır, onu köşeye sıkıştırmaya çalışan kişiyi onun silahı ile acımadan vurabilir.

Ben bilirimciliği yüzünden sık sık hatalara düşme. Spora ilgi, yarışma zevki, yaptığı işin hakkını verme. Acelecilik ve maceraperestlik Burada Mars eğer güçlü konumda ise şans verir, fizik ve moral olarak destekler, girişimci ve enerjik birisi yapar.

Mars 9. evde olan kişi din, felsefe, ilim, eğitim, öğretim alanlarında uğraşmaya yatkın, inançlarının doğruluğuna ve üstün olduğuna inanan, bu yolda savaşmaktan bıkmayan, politika alanında olay yapıcı ve önder, gezmeyi seven bir yapıda olur. Mars sert etki almışsa, kendi düşüncelerini fanatik bir biçimde yayan bir karakter, dik kafalı ve inatçı,

Mars, Su grubu bir burçta ise uzun yolculuklar sakıncalı bir özellik verir. Başka kültürlere ve yabancı ülkelere fazlasıyla ilgin olabilir. Kendine has felsefe ve düşünce kalıpların olabilir. İnsanları kendi düşüncene paralel noktalara çekmeye çalışabilirsin. Çok kontrollü birisi olduğunu düşünüyorum. Çabuk sinirlenen ama bunu son ana kadar kendi içinde saklayan birisi olabilirsiniz.

Yüksek öğretim veya özel eğitimle ilgilenen, özel ilgi alanları politika, spor, felsefe, din, sosyoloji, sanat, yayıncılık, yabancı çalışmalar ya da yabancı seyahatleri yoğun olan birisi olabilirsiniz. Mars 9. evde, Fikirleriniz gerçek dışı veya fanatik olabilir. inançları sorgulama ve muhalefet etme ihtiyacı içinde olacaktır.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

hande1112

Re: Mars 9. Evde Neleri Etkiliyor

Okunmamış mesaj gönderen hande1112 » Pzt 15 Eki, 16:22

Marsin yengec burcunda 9.evde olmasi olumsuz mudur?cunku mars 7.evimin yoneticisi ve bildigim kadariyla su grubunda duşuk konumda.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Mars 9. Evde Neleri Etkiliyor

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 17 Eki, 20:11

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"