Ay 12. Evde Etkileri ve Sonuçları Nelerdir

ay 12. evde, ay on ikinci evde, ay 12. evde neleri etkiler, ay 12. evde iken etkileri ne olur

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 07 Tem, 23:39

Resim

Ay 12. Evde Etkileri ve Sonuçları

Ay 12. Evde olan kişi bilerek duygularını saklar bu konum kişinin iç huzurunda barış ve sakinlik göstergesidir.

Ay 12. Evde kişinin hayırsever mizacını gösterir. Ay'ın bu konumunda kişi nazik, iyi huylu, yardımsever, temiz ruhlu, aşırı duygusallıktan dolayı içe kapanık, utangaç ve kolay incinen bir yapıda olur. Bilinçaltı ve geçmiş deneyimlerden etkilenir. Sezgiler yoluyla sorunları önceden görebilme özellikleri vardır. Önsezi yeteneği ve Öngörü yeteneği bu konumda son derece etkilidir. Ancak bu yeteneklerini duyguları ve beklentileri ile karıştırma ihtimalleri yüksektir. Bu konuda yeteneklerini geliştirmeleri gerekebilir. Ay sert etkiler almışsa psikolojik sorunlar ve hastalıklar ortaya çıkabilir. Perde arkasından faaliyetlerde bulunur ve hizmet verir. Kendi için değil tanrı veya idealize ettiği şeyler için çalışır.

Öngörü yeteneği nasıl geliştirilir?

Bilinçdışı kavrayışa sahiptir tepkileri bu şekildedir. Kişiyi duygusal sebepler harekete geçirir. Çevresine karşı aşırı hassastır. Çok duygusaldır. Çabuk etkilenir, hassasiyeti fazladır. Kendine acıma duyguları yüzünden aptalca şeyler yapabilir. İç aleminde karamsarlık, endişeler, korkular hep vardır. Aşk sıkıntıları yaşar. Kendini keşfetmek, hissetmek ister. Sanatsal inceliğe ve hassaslığa sahiptir.

Duygusal yönden kendilerini ifade etmeleri bastırılmıştır. Bu kişiler daha çok mantığa önem verirler, bu yetenekleri sayesinde, duygusallığı bir tarafa birikip, insanlara kolaylıkla yaklaşırlar. Duygusal problemleri çocukluklarıyla ve anneleriyle olan ilişkileriyle bağlantılıdır. Bu kişiler yalnız çalışmaktan hoşlanırlar.

Ay 12. Evde Burç Etkileri

İKİZLER Farklı mistik deneyimler yaşar. Hayır kurumlarında bağlantıları sağlar. Eğitim vakıflarında, yetim çocukların cemiyetlerinde aktif görev alır. İkizlerin iletişimi burada saklı kalmış olabilir, duygularının yaptığı gelgit seni ve bilinçaltını görünenden daha çok etkiliyor olabilir, duygusal ilişkiler seni fazla hassas ve alıngan yapıyor olabilir ve duyguların gerçekten çok değişken olabilir.

YENGEÇ Ay 12. ev konusunda yengeç burcu ile buluştuğunda, Ay burada maddenin ötesine yöneltir. Ruhsal deneyimleri çok derindir. Kişiye mistik deneyimler verir. Başkalarının bilmediği özelliklerini bilir. Onların gizli, saklı neleri varsa sezebilir; Onların bilinçaltına attıklarını dahi bilir ve ortaya çıkartır bu yüzden medyumik özellikleri olur. Ay burada kendini göstermez. Çünkü bilinçaltına indiği için bu evde, içe döndüğü için, orada korkularıyla ve duygularıyla yüzleşir

BALIK Medyumik özellikler verir. Algılaması, sezgileri kuvvetlidir. İnsanların neye ihtiyaçları olduğunu bilir ve buna göre çalışır. Hayır kurumlarında, vakıflarda çalışır veya bu kurumlara bağışlarda bulunur. İnsanlara hep yardım eder. Gönüllüdür ama ilan edilmekten hoşlanmaz. Kendini göstermez. Hastanelerde, hapishanelerde, huzur evlerinde psikolog (insanları anlamayı, algılamayı bildiğinden), yardım sever olarak çalışır.

Mistik yönü kuvvetlidir. Ay 12. ev konumunda olanlar Çok iyi sanatkâr, şair ve bestekar olur; senaryolar yazarlar. Sert açılarda farkında olmadan yardım amacıyla kendi ihtiyaçlarını da verir ve yardıma muhtaç birisi haline düşer. Bu yüzden akıl hastanesine veya hapishanelere düşebilir.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

zopani

Re: Ay 12. Evde Etkileri ve Sonuçları Nelerdir

Okunmamış mesaj gönderen zopani » Cmt 08 Ağu, 16:33

çoğu astroloji eğitimi almış insan "Ay 12. evde" cümlesini okuyunca "vah vah vah" diyecek hale geliyor. Ne alakası var anlamadım ki, hep bir açıdan baktıkları için farklı yanları göremiyorlar yada görmek istemiyorlar. Şu yazıyı okumasam ne kadar zavallı bir insanmışım diyecektim kendime. Hiçte öyle değilmişim.