Savaş ve Aşk (Mars & Venüs)

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Çrş 13 Şub, 22:19

Aşk hem cinsel hem ruhsal anlamda yaşanılıyorsa aşktır. Yani kişi, "Evet ben tam olarak aşk yaşıyorum.." dediği zaman aşk yaşıyordur..(Ay burcuna uygun..)Ya da kişinin ihtiyaçlarına cevap veren nitelikte bir ilişki yaşıyorsa o aşktır ve bunlarında ilki yaşanılır..

Doğum haritamda Venüs 6.evde(Başak'ın evi) ve Terazi burcundadır.Ay burcum Boğa'dır.
İlk aşkı yaşadığım dediğim insanın Güneşi Başak, yükseleni Terazi, ay burcu ise Boğa'dır. Buradan yola çıkarak doğum haritalarınızın sizin kendinizin çizecek olduğu kaderlerinizdir diyebilirim rahatlıkla..
Ayrıca 7. evimde yer alan Pluto ve Güneş'ten anlıyorum ki başıma evlilik ve iş ortaklığıyla ilgili ya da finanslarımla ilgili ilgili güzel ve kötü şeyler gelebilir..
Bunları bilerek her işte atacak olduğunuz adımlara dikkat etmeniz sizin doğum haritanızı ne kadar yerinde kullandığınıza bağlıdır. Unutmayın ki bilmek bir şey ifade etmez önemli olan eyleme dökebilmektir..

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Prş 14 Şub, 21:38

Ay burcu bence daha cok elementsel olarak kendisiyle aynı elementte Güneşe sahip olanlarla frekansını daha iyi yakalıyor.
Efe mesela Ay burcun Boğa (boğa-başak-oğlak)
Başak burcu Güneşe sahip sevgilin...
Çoğu zaman bu dediğim duruma rastlıyorum.
Ay Yengeç olarak Su gurubu Güneşe sahip olanlarla (yengeç-akrep-balık)doğal bir sempati yaşıyorum elektrik de diyebiliriz.
Ay Güneşi besliyor...
Ben böyle düşünüyorum elbette eksik yada hatalı değindiğim noktalar olabilir.
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...