AKREPLER NE İSTER?

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

AKREPLER NE İSTER?

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cmt 04 Kas, 01:41

AKREPLER NE İSTER... VE BU HAYATA VERMEK İSTEDİĞİ NE?

bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

yağmurdamlası

Okunmamış mesaj gönderen yağmurdamlası » Cmt 04 Kas, 02:19

selam arkadaşlar ben yen üye bir akrebim bizim bence isteğimiz kendimden yola çıkarak söylüyorumki kendimizi ve içimizdekini keşfedip onu islamiyet yolunda kullanmak kendimizi en üst seviyetye kadar çıkarma arzusu

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cmt 04 Kas, 02:28

Dünyadaki herşeyi derinden sarsmak. Derin izler bırakmak. Gizli ve Gizlenmiş ne varsa hepsini bulup çıkarmak ve Bilinmeyen hiç bir şey bırakmamacasına "Elimizde bir küçük çalı, heryeri kurcalarız biz" sözünü fiiliyata dökmek. Bilinmedik ve bulunmadık hiç bir şey bırakmamak hatta bu dünyadan giderken de "Ne mutlu bana, geride kalan tüm bilinmeyenleride çözmeye gidiyorum işte" diye gülümseyebilmek. (inşallah-tabi bir de eyvah demek te var)
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
akrep_kartal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_kartal » Cmt 04 Kas, 19:40

ben dünyaya hükmetmek isterdim...ve bu hayattada hakkettigini verirdim....
yabancılara karşı her zaman nazik ol,bir gün sende bir yerde yabancı olabilirsin.

Kullanıcı avatarı
defne
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen defne » Cmt 04 Kas, 21:21

1) Mutlu olmak ve mutlu etmek
2)Güven, huzur, sevgi
3)Gizli kalan şeyleri açığa çıkarmak, keşfetmek (belkiden karşındakinin aklından geçeni bilmek)

ilk bunlar geldi aklıma : )

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Cmt 04 Kas, 23:39

Gizli kalan herşeyi açığa çıkartmak, aydınlatmak, isterdim..
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Cmt 04 Kas, 23:56

Gözlemlerim doğrultusunda akreplerin, Fark yaratarak iz bırakma çabasında olduğunu ve ne olursa olsun karşısındakine bir adım önde olduğunu göstererek birşeyler vermek durumunda görüyorum. O asil duruşlarının ardında harika bi iyimserlik ve paylaşım duygusu yatıyor. Kendi içlerinde sindirdikleri herşeyi seçtikleri kimselere aktardıklarını düşünüyorum.

Akrepler iyilik ve GÜVEN bekler.. Ve hayata; zamanla, hazmederek öğrendikleri herşeyi vermek isterler..
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzr 05 Kas, 01:09

neden ben olduğumu bilmek isterdim...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

yağmurdamlası

yorum

Okunmamış mesaj gönderen yağmurdamlası » Pzr 05 Kas, 02:28

şahsen ben dünyaya hükmetmek yada gizli şeyleri çıkarmak istemiyorum sadece kendimi bilmek ve elimdekilerle yetinmek istiyorum ewet burcumuzun özelliği liderliktir ama daha kendimize hükmedemezken nasıl dünyaya yada başkalarına hükmedebilirizki!!

Kullanıcı avatarı
akrep_kartal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_kartal » Pzr 05 Kas, 02:40

aslında bişeylere hükmettiginde zaten kendinede hükmetmiş olursun kendini ne kadar bunun dışındada tutmak istesen de başaramassın,ya vazgeçeceksin yada anlamaya başlayacaksın.işte o an kim oldugunu bilirsin....
yabancılara karşı her zaman nazik ol,bir gün sende bir yerde yabancı olabilirsin.

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 07 Kas, 02:38

akrepler için bir son yoktur, hep daha fazlası daha fazlası ilkesi vardır ama menzile ulaşmak imkansız olduğu için bu heves akreplerin kursağında kalır.
acaba akrep insanı hayal ettiği bir düzeni görürse bununla yetinir mi, yetinmez, çünkü akreplerde arayış hiç bitmez.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 07 Kas, 11:08

mea_culpa yazdı:Gözlemlerim doğrultusunda akreplerin, Fark yaratarak iz bırakma çabasında olduğunu ve ne olursa olsun karşısındakine bir adım önde olduğunu göstererek birşeyler vermek durumunda görüyorum. O asil duruşlarının ardında harika bi iyimserlik ve paylaşım duygusu yatıyor. Kendi içlerinde sindirdikleri herşeyi seçtikleri kimselere aktardıklarını düşünüyorum.

Akrepler iyilik ve GÜVEN bekler.. Ve hayata; zamanla, hazmederek öğrendikleri herşeyi vermek isterler..
Ne güzel anlatmışsın Mea sanki içimi-içimizi okumuşsun. Bu güzel yorumun için kendi adıma teşekkür ederim.

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 08 Kas, 20:20

akrebin sağı solu belli olmaz artı isteklerinde sınır tanımazlar. işin enteresan yanı istedikleri şeyi ne pahasına olursa olsun elde ederler. buda akreplerin takdire şayen özelliklerinden biridir.

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Prş 09 Kas, 01:20

mea_culpa demiş ki:
Gözlemlerim doğrultusunda akreplerin, Fark yaratarak iz bırakma çabasında olduğunu ve ne olursa olsun karşısındakine bir adım önde olduğunu göstererek birşeyler vermek durumunda görüyorum. O asil duruşlarının ardında harika bi iyimserlik ve paylaşım duygusu yatıyor. Kendi içlerinde sindirdikleri herşeyi seçtikleri kimselere aktardıklarını düşünüyorum.

:)
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 09 Kas, 02:37

geceyi gündüz yapmak gündüzü gece yapmak ister akrepler... acı çekeceğini bile bile ateşin üzerinde yürümek ister akrepler... bu dünyayı yaşarken ölümü, ölümü hissederken ölümün ötesini hissetmek ister akrepler... yanlızken aşkı yaşamayı, aşkı yaşarkende ayrılığı (yine yanlızlığı) ister akrepler... herkesten daha üstün yaşarken, herkesten daha basit olmak ister akrepler... kahinatın sonu yoktur bizler için.