Safkan Akrepler ve Yükseleni Akrep olanlar

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Safkan Akrepler ve Yükseleni Akrep olanlar

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Pzt 17 Tem, 22:20

23 Ekim _ 22 Kasım Akrep burcu doğanların ,Yükselen burcu Akrep olanlardan çok önemli ve farklı bir özelliği vardır;

Akrep burcu insanı kesinlikle görüntü itibariyle sert ve acımasız ama ruh ve zeka olarak muhteşem bir estetiğe sahiptir ( estetik kadını simgeler ) ve bu yüzden akrep burcu insanı simge olarak kadındır...
Yükseleni Akrep olanlar ise görüntü ve yaklaşım ile daha esnektir dışarıya , Ruh olarak ise daha serttir akrepden,daha düz düşünür mistik ,felsefi ve psikolojik gerçekleri..bu yüzden daha az acı çeker..kendini cezalandırmaz akrep kadar..
Ayrıca Akrepler Sevgiyi çok yoğun yaşarlar ama bunu genelde bastırıp kötülüğü çıkarırlar ön plana ,zarar görmemek adına ..

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Prş 17 Ağu, 20:09

Yükseleni akrep olanlar kızmaz inşallah :)

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Prş 17 Ağu, 21:05

safkan akrep olarak bunda kızacak bir şey görmüyorum aksine gurur duyuyorum bu arada çin burcuna göre de kaplan nım yani cin burcunun akrebi
Force Be With You

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Prş 17 Ağu, 21:26

safkan akrepler zaten kızmaz kasım yağmuru , ve benim gözlemlediğim gerçek bir sentezdi bu..Yaşamak ve düşünmek yeterli :)

feris

Okunmamış mesaj gönderen feris » Pzr 27 Ağu, 22:42

gercek akrepler anlayıslı ve ıctendırler
ne kadar oyle gorunmeselerde :) :)

Kullanıcı avatarı
eLa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen eLa » Pzt 28 Ağu, 17:01

BeNiM BuRCuM Da YüKSeLeNiM De aKReP (: Ne oLCaK ŞiMCiK (: oRTaYa Bi KaRıŞıK SaNıRıM (:

Kullanıcı avatarı
benighted

Okunmamış mesaj gönderen benighted » Çrş 07 Şub, 00:25

Burcumda akrep yükselenimde bunun ağırlığnı hayat boyu cektim ve çekmeye devam edicem bu özelliklerde olmak gerçekten cok zor.

Kullanıcı avatarı
tutku
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen tutku » Çrş 07 Şub, 15:33

benim de hem burcum hem yükselenim akrep...ve bu özellikte olmak bana göre hiç de zor değil.kişiliği belirleyen yetenekler değil;var olan yetenekleri kullanış biçimidir.akrep özelliklerinin iyice sivrilmesi beni rahatsız etmiyor...
KUR'AN'IN SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ MANEVİ BİR GÜNEŞ OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM VE İSBAT EDECEĞİM!...

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (1900)

Kullanıcı avatarı
LeeCH
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen LeeCH » Prş 07 Şub, 23:03

benimde burcum ve yukselenim akrep...bazen fazla mutlu bazen de asırı bunalım ıcerisnde oluyorum belkide bundan kaynaklana bişeydir
We entry where you say to hell everynight....We're Mad as Hell, and We're Not Going to Take It Anymore...

Kullanıcı avatarı
LeeCH
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen LeeCH » Cmt 23 Şub, 00:49

uclarda ve herseyi tam olarak yasamak hayat bu derimm...hayatı doyasıya yasamak ve yolun tukendiği yerde huzura kavussmak...
We entry where you say to hell everynight....We're Mad as Hell, and We're Not Going to Take It Anymore...