Aldatmak,aşk vb.üzerine..

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Aldatmak,aşk vb.üzerine..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 28 Eki, 10:32

NOT:Bu iki kelime benim için aynı anlama gelmiyor..bunu belirtmek istiyorum..ben orada mecazi bir anlatım yapmıştım..

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Aldatmak,aşk vb.üzerine..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 28 Eki, 11:23

Ve not:

Madem ki orası kilitlendi ben de burada devam edeyim..

o konuya şunu da ekleyeyim:

**

Diyeceğim o ki

HANİ İNSANIN TÜKENDİĞİ ARTIK BİTTİĞİ BİR NOKTA VARDIR..YANİ SÖZÜN TÜKENDİĞİ YER GİBİ..

Ben işte tam da o noktada durdum ve duruyorum o noktada ve duracağım bundan sonrada..

EVET "HAKİKİ BİR YALNIZIM"artık..

KİM GELİRSE BU NOKTAYA HAKİKATEN YALNIZDIR..

ÇÜNKÜ BÖYLE DURUMLARDA İNSANLAR YANINIZDA GÖRÜNÜR YADA HAKİKATEN YANINIZDADIR AMA HİÇ KİMSE NE KADAR ŞEFKATLİ OLSA DA BU NOKTADA YANİ BİTMİŞLİK NOKTASINDA SİZİ AFFETMEZ..

ÇÜNKÜ BU NOKTADA AFFETMEK İNSAN FITRATINA TERSDİR..

YANİ BU DÜNYADA, BU BOYUTTA BU MÜMKÜN DEĞİLDİR..

DAHA NE DEYİM..

ÖZETLE BİR BEN VARIM BİR DE O..

**

DEMEK BU NOKTAYA GELMEM İÇİN BU HAYATTAKİ EN AĞIR BEDELİ ÖDEMEM GEREKLİYMİŞ..DAHA NE DEYİM..NE DEYİM..
En son MAVİ LOTUS tarafından Çrş 28 Eki, 12:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 28 Eki, 11:28

VE AŞK..

BEN BU YAŞIMA GELDİM BU BÜYÜLÜ KELİMEYİ HENÜZ ÇÖZEMEDİM..BELKİ BU SON 2 YILDA BİRAZ ÇÖZDÜM AMA BİLİYORUM Kİ BU KELİME BİRÇOK ŞEYİ KAPSAYAN OLDUKÇA KARMAŞIK DAHA BİR ÇOK ANLAMLA DOLU..

VE SANIRIM BU ANLAMLARIN EN ÖNEMLİSİ DE ŞU:AŞK HAKİKATEN İNSANI YOK EDEBİLEN BİR DUYGU..VE HEMEN HEMEN MUTSUZLUK GETİREN BİR DUYGU..

EVET AŞK BU DÜNYADAKİ EN ZOR SINAVLARDAN..O KADAR Kİ GERÇEĞİNE BİR KERE RASTLADIĞINIZDA TÜM BENLİĞİNİZ YOK OLUYOR..VE TÜM İNANÇLARINIZ DEĞİŞİYOR..HATTA HAYAT GÖRÜŞLERİNİZ DEĞİŞİYOR..O KADAR DEĞİŞİYOR Kİ BU HAYATI YOK SAYMA NOKTASINA KADAR GELİYORSUNUZ..

BUNU BİRAZ AÇIKLAYIM..ÇÜNKÜ MALUM HEP YALNIŞ ANLAŞILIR DEDİKLERİM..

**

EVET HAYATI YANİ TÜM İNANDIKLARINIZI DEĞİŞTİRİR AŞK..YANİ YENİDEN DOĞARSINIZ GERÇEK BİR AŞKIN ARDINDAN..AMA DEDİĞİM GİBİ "HAYAT DENEN GÖLGEDEN ESER KALMAZ ÜZERİNİZDE"..

ARTIK HAYAT YOKTUR SİZİN İÇİN..

HAYATIN BİR GÖLGE OLDUĞUNU AŞKIN VERDİĞİ O KORKUNÇ VE YOK EDEN ACIYLA ÖĞRENMİŞSİNİZDİR ARTIK..
En son MAVİ LOTUS tarafından Çrş 28 Eki, 12:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 28 Eki, 11:33

EVET GERÇEK AŞK SİZE BU DÜNYANIN BİR GÖLGE OLDUĞUNU HER ŞEYİN SAHTE VE HİÇ OLDUĞUNU ÖĞRETEN EN ACI SINAVLARDANDIR..

ONDIRDIR İNSANLAR AŞKA SICAK BAKMAZLAR..BAKAMAZLAR..

ÇÜNKÜ AŞK YAKAR..YANİ YOK EDER..

**

BANA SORARSANIZ YOK OLMAK ÇOK GÜZELDİR AMA BUNDAN İNSANLAR KORKAR..HERKESİN YÜREĞİ BU KADAR YOKLUĞA DAYANAMAYABİLİR..

BUNDANDIR Kİ EN YÜREKLİLER AŞK İLE İMTİHAN EDİLİLİR..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 28 Eki, 12:54

not:bu konu başlığı sadece bunların üzerine değil aslında..başka birçok şey de var..ben olaylara başka açıdan bakar oldum..yani yaşadıklarım beni oraya sürükledi..

ben diyorum ki sevgili akreportal dostlarım..

bir hata varsa orta yolu bulalım..

çünkü her insan biraz masumdur..hepimiz masumuz ama bazen birçok sebep böyle elleri yüzleri karalara bular..

dedimya her insan masumdur biraz..çocuktur..

çocuk olmasa hayatını yok edermi?..

ne o ne ben ne de sizler tamamen suçluyuz..bu dünya öyle bir yer ki nasıl karaya bulanacağımız hiç belli olmaz..

düşenin dostu olmaz sözüne ters düşecek ama olmalı..

çünkü düşmez şaşmaz bir Allahdır..

**

derim ki büyük lokma ye büyük konuşma..

**

ve derim ki hayatın çok penceresi var..ve ben şuan daha önce hiç seyretmediğim bir pencereden seyredtmeye başladım hayatı..yokluk pencersi deniyor buna..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 28 Eki, 13:05

MAVİ LOTUS yazdı:not:bu konu başlığı sadece bunların üzerine değil aslında..başka birçok şey de var..ben olaylara başka açıdan bakar oldum..yani yaşadıklarım beni oraya sürükledi..

ben diyorum ki sevgili akreportal dostlarım..

bir hata varsa orta yolu bulalım..

çünkü her insan biraz masumdur..hepimiz masumuz ama bazen birçok sebep böyle elleri yüzleri karalara bular..

dedimya her insan masumdur biraz..çocuktur..

çocuk olmasa hayatını yok edermi?..

ne o ne ben ne de sizler tamamen suçluyuz..bu dünya öyle bir yer ki nasıl karaya bulanacağımız hiç belli olmaz..

düşenin dostu olmaz sözüne ters düşecek ama olmalı..

çünkü düşmez şaşmaz bir Allahdır..

**

derim ki büyük lokma ye büyük konuşma..

**

ve derim ki hayatın çok penceresi var..ve ben şuan daha önce hiç seyretmediğim bir pencereden seyredtmeye başladım hayatı..yokluk pencersi deniyor buna..