Sonsuz Sıfır..

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Sonsuz Sıfır..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 29 Eyl, 13:59

Resim

İşte bir gereksiz yazı daha..Ve bunu da günlüğüme yazabilirdim..neyse akrep-burcu.com'da yer çok:)..

güldüğüme bakmayın..

dün aklımdan bir dolu şey geçti ve bir an umutsuzluğa kapıldım..ve yine Allah'a(tek sığınağımıza,en büyük güce) sığındım..

şunlar geçti aklımdan..

bu hayata bir çok sıfırla gelmiştim..yok yok hatta sonsuz sayıda negatiflikle gelmiştim..neredeyse herşey sıfırdı bende..yani sonsuz sayıda negatif..kişlilik sıfır,kadınlık sıfır,insanlık sıfır..daha bu sıfırlar sonsuza dek uzanır ama ilk aklıma gelenler bu üçü..ve zaten son kelime "insanlık"hepsini içine alıyor..

ve dedim ki kendi kendime:ben nasıl olacakda bu sonsuz sıfırlardan bir "insan" yaratacağım..

Bu bana göre ancak bir mucizeyle olurdu..

Demekki ki benim benden "insan"yaratmamda mucizelere kalmıştı..

hatta son 2 yılda şunu da anladım:Benim insan yaratmam için mucizeden çok daha fazlası lazım..

ve şu beni çok korkuttu:bunca insanın nefreti..bu nefret elimi kolumu bağladı..yani bana bu yolda en çok gerekli olan ümitlerimi neredeyse yok etti bu nefret..

evet bu yolda mucizeden çok daha fazlası gerek..ve gerekli olanda:sevgiydi..

sevgi en büyük mucize..hatta mucize ötesi..

**

neyseki bir kaç sevgi var çevremde..Allah'ım herşeye rağmen bunları da elimden almadığın için sana ne kadar teşekkür etsem az..

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Sonsuz Sıfır..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 29 Eyl, 14:13

not:Yazıyı hızlı yazdığım için cümle kurulum hataları yapmışım..düzelttim şimdi..bence yeniden okuyun:)..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 29 Eyl, 14:14

not2:beni kimler okuyor acaba..inşallah yabancı değildir okuyanlar..ve inşallah nefretle okumuyorlardır..

kemalisTr

Okunmamış mesaj gönderen kemalisTr » Cmt 03 Eki, 00:54

Ben seni okudum :) Şu an içinizden geçenleri yazın adlı foruma da seninle ilgili bir yorum bıraktım...

saygılar
sabır erdemdir,erdem akrepte gelişirse anlam kazanır,kitlelere yayılır..

Hatırlatma:Cem Garipoğlunun 29 Ekim 1991 doğumlu oluşu üzerine bu imzayı profilime eklemiş bulunuyorum.

İyi olalım,kötünün karşısında duralım,hakkı savunalım,haklıyı koruyalım asla ve asla yılmayalım...

“Akrep Olmak” sayfasına dön