LOTUS!!!

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

LOTUS!!!

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 28 Eyl, 14:12

Aslında bu tarz yazılar yazmamam gerekli artık..çünkü bunları yazarak sadece kendimi değil başka insanlarıda kırabilirim..yani geçmişte yaşayarak insanlara daha fazla yük olmak istemem aslında..ki zaten yeterince yük oldum..yani ne onlar ne de ben tamamen masum değiliz..ki zaten mantığa verirsek de bu mümkün değil..

neyse bu yazıyı da yazayım bakalım..(ama yine hem kendimin hem başkalarının affına sığınarak..)

**

Lotus!!!..

Daha sana ne diyeyim ki..Hadi çık bakalım en son düştüğün o dibsiz kuyudan..ki hayatında son 2 yıla kadar hiç bu kadar derine batmamıştın..en sonöyle bir dipsiz kuyuya düştün ki sanırım ordan çıkman imkansız..

Ama şu da var:Yapacak hiçbir şey yokki..ne pişmanlık ne de neme lazımcılık ne çocukça tavırların yada hiçbir şey bunu değiştirmeyecek..sen bundan sonra artık hep orada yaşayacaksın..ne korkunç bir son..

ve şu da var:İnsan şu durumda ne ister:o dipsiz yerde yaşamaktan çok daha asil ve güzeldir ölüm..evet bu halde en güzel çözüm yaşamın bir an önce son bulmasıdır ama bana bu da asil gelmiyor..hem korkaklık hem de bencillik olurdu ölerek o dibsiz kuyudan çıkabilmek..

işte Akreportaldakilerden hep şunu istedim:beni bu noktada anlamalarını..

yazdığım yazıların hepsinde aslında şu mesajı verdim:ben kendimi sevmek zorundayım..hem herşeye rağmen..başka çarem yok çünkü..en dibsiz kuyuda yaşamayı haketsem de ne yazıkki bir"insan"olduğumdan kendimi sevmek zorundayım..ve şu gösterdiğim çaba:kendimi sevme gayretinden başka bir şey değil aslında..insan doğası gereği kendini sevmeden yaşayamaz..heleki bir dipsiz kuyudaysa..

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: LOTUS!!!

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 28 Eyl, 14:22

Not:Bazen şunu diyorum kendi kendime..evet içimde bir yerlerde aslımın "iyilik"olduğunu hissediyorum..yani iyilik aslında kötülükten daha çok söz sahibi bende..çünkü kötü düşünceler ve haller beni gerçekten çok rahatsız ediyor..eğer özüm "kötülük"olsaydı yaptığım kötü fiilerden bu kadar rahatsız olmazdım..tamam kötülük bende az değil..hatta son yııllarda anladığım kadarıyla hayli söz sahibi lakin ben ondan çok rahatsızım..hatta ondan nefret ediyorum..

ve tüm kalbimle ona savaş açtım..hatta çocukluğumdan beri bir savaştayım..(çocukken bunun bu kadar farkında değildim ama yine de savaş açmıştım)..ve inşallah onu yok edebilirim..inanın bana bu gayretim sonsuz ve çok samimi..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 28 Eyl, 14:31

not:Mesela 1.ev pluto bu kötülükleri barındıran bir etki sanırım..ve haritamda bundan başka kötü etkilerde var sanırım..aslında dediğim gibi kalbimin en derininde kötülüğü hissetmiyorum..kötülük bende hakim olsada sanki en derine hiçbir zaman ulaşamadı..çünkü dedimya:kötülüğe dair herşey beni çok fazla rahatsız eder..ve özümün iyilik olduğunu hissediyorum..inşallah yanılmıyorumdur..

ki diyelim ki yanılıyorum..diyelim ki özüm kötülük..

söylermisiniz öyle bile olsa kendimi sevmek ve korumak zorunda değilmiyim?..çünkü Allah bana yaşam hakkı verirken bir de şu hakkı veriyor:kendini korumak..

yani insan ne olursa olsun kendine emanettir..kendi korumak zorundadır..hatta dünyadaki en kötü varlık olsada..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 29 Eyl, 13:07

Yazmaya devam..belki kimseler okumuyor ama yazmaya devam..yazdıkça neyi değiştireceğim ki..ama yazıyorum işte..

**

Şunları da belirtmek istedim..

sezgilerimle ve gözlemlerimle anlıyorum ki beni afetmeyecekler..bu kadar nefret hakikaten beni çok acıtıyor..ama elden ne gelir..

Ama şunu da var:En dibe battım..ve belki sonsuza dek orda kalacağım ama kesinlikle ayakta olacağım..çünkü yerde sürünmek bana ters..insan ne yapmış olursa olsun kula kulluk etmemeli..kulların önünde eğilmemeli..bu bana ait bir görüş değil..olması gerekendir..

“Akrep Olmak” sayfasına dön