Gelen SMS'lerimden..

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Gelen SMS'lerimden..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 11 Eyl, 13:14

Resim

Aslında dedim ya..tüm bu konu başlıklarına gerek yok..bu tarz konuları günlüğüme yazsam çok daha iyi ama dediğim gibi ana panoda görünsün istiyorum..çünkü bu sitede yeni yazıların takibi güç..

**

Cep telefonunun en çok mesaj bölümüyle haşır neşrim cep telefonumu aldığımdan beri..

yazmayı sevdiğimden genelde dostlarımla konuşmak yerine yazıyorum..

ama artık eskisi gibi yazamıyorum..eşim yasakladı da..sabit hat için pek uygun değil mesajlaşmak..ama kontürlü hat varken çok uzun SMS'ler yazardım..dostlarımda-benim kadar uzun olmasada-cevaplar yazardı..

ve gelen SMS'ler yıllardır bana yol oldu..her konuda yardımı oldu bu SMS'lerin..ve sanki dostlarımımla daha çok bağlandık..

**

dediğim gibi eskisi kadar yazışmıyorum ama son yıllarda her cuma günü sms gönderen bir sms arkadaşım var hala..

Ve bugün ki cuma SMS'im şöyle:

"GÜNAYDIN.Pırıl pırıl güneş tüm saflığıyla sarsın seni,seni seven herkesi;kar taneleri tüm saflıklarıyla öpsün yanağından ve esen rüzgar sevdiğin güzel şarkıları fısıldasın kulağına;yaşanan tüm olumsuzluklara inat hayat bugün sana mutluluklar,sevinçler,güzelikler getirsin."
En son MAVİ LOTUS tarafından Cum 11 Eyl, 13:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Gelen SMS'lerimden..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 11 Eyl, 13:21

Biliyorum bu sizlere çocukca gelebilir..mesaj arkadaşımın kendi kaleminden olmasada ben çok sevdim yukarıdaki mesajı..bugün bana iyi geldi..

geçen cumalarda yine şu edebi mesaj gelmişti şiir gibi olan:

"Yaran değil yar olki sevgilin mevla olsun.Diken değil gül olki aşığın bülbül olsun.Dostuna dost olki adını sevgi koysun.."

**

bazen öyle şeyler yaşıyorsunuz ki herşeyde ama herşeyde teselli arıyorsunuz..dedimya sms'ler de bana teselli oldu..oluyor..

**

tabi sadece bunlar değil gelen sms'lerim..

bir sms defteri tutmuştum hatta..ne güzel yazılar vardı orada..o yazıları bizzat dostlarımın kendisi yazmıştı..yani yukarıdakilerden farklı olarak birçoğu şiir değil arkadaşlarımın kendi kurduğu cümlelerdi..onların bazıları yazmak isterdim..hem birçoğunun edebi değeri de vardı..ama ne yazıkki sms defterimi kaybettim..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*

Re: Gelen SMS'lerimden..

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Cum 11 Eyl, 19:48

Karttaki sözü de diğerlerini de çok beğendim, hemen not ettim bir kenara çok güzeller..
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..

“Akrep Olmak” sayfasına dön