LOST-Çağın Hastalığı..

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

LOST-Çağın Hastalığı..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 20 Tem, 18:13

Bu konu başlığını çok sevdim emekli(Akreportal'daki konu başlığından sözediyorum..yani kardeş siteden..)

ve lost'un ismime çağrışım yapması çok hoşuma gitti..alçakgönüllü olduğum kadar da bir bencilliğim olduğunu bilirsiniz..yani kendimi özel bulurum..böyle olunca bu konu başlığının ismimi çağrıştırmasını şirin buldum..

düşünsenize..ÇAĞIN hastalığı denmiş:)..

ve benden de sevgiler..

not:tabi burayı okuyorsanız görürsünüz bu konuyu:(..

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

emekli

Re: LOST-Çağın Hastalığı..

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Sal 21 Tem, 02:18

evet sevgili lotus; lotus aslında sevgi demektir ilgi demektir,
ve lotus ile ingilizce de kayıp anlamına gelen lost sözcüğü ses olarak birbirine benzemekte.
zaten dizinin içeriğinde karakterlerin çoğu sevgisiz ve ilgisiz ortamlada yetişmiş,
hepsinin baba ile sorunalrı var ve baba figürü eksik yaşamlarında.
bu bağlamda çağın hastalığı aslında sevgisiz ortamlar ve ilgisizlik ....

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 21 Tem, 15:28

İşte yeni bir tıbbi terim bulduk ikimiz:"LOTUS HASTALIĞI"..Yani sevgisizlik hastalığı..yani Çağınmızın hastalığı Lotus..

not:İşte kardeş sitede Sevgili emekli'nın açtığı konu başlığı..

http://www.akreportalnet.com/portal/1-v ... sc&start=0

çok şirin gidiyor emekli:)..özelikle dizideki karakterlerle portaldaki üyelerin uyum analizini yapmana bayıldım:)..

tekrar sevgilerimle..

not2:Benimde oradan uygun biriyle(dizinin en iyi yüreklisi ile)uyum analizini yaparmısın?..ama vaktin varsa..dur bu konudaki fikrimi söyleyeyim..ben bir yayım..erkekler kıymetini pek bilmez yayların desem:(gerçi eşim çok kıymet vermekte..çok şükür..bu benim için mucize..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cmt 25 Tem, 15:56

Sevgili emekli..

Ben de sevdim Richard'ı..Çünkü yay burcu..Yay burcunun insanlar arasında pek populiritesi yok,pek tutulmayan bir burç ama bence ama evlilik için ideal burçlardan bence..Çapkın ve işe yaramaz denir erkeklerine..LAF!..Bence kadına değer veren ve sahip çıkan insanlar..Bir yay ile evliyim..bana bir sadakatsizliğini görmedim:(yani her anlamda)..tamam ufak defek hataları oldu,beni anlamayıp bazen üzdüğü de oldu..ama bunlar önemsizbenim için..tablonun bütününe bakarsak O harika bir eş bence..

Biliyorum yine insanlar beni kale almıyacak..ama sen ne demek istediğimi iyi anlamışsındır Astrolojiden çok iyi anlayan biri olarak..

Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Pzt 03 Ağu, 20:11

4. sezondan izliyorum. Her yeni bölümde karakterler hakkında yeni şeyler öğreniyoruz. Bu daha ne kadar böyle sürecek acaba?... Çok iyi ellerden çıkmış bir dizi..
Ama özgün mü bilmiyorum. Birkaç yıl önce izlediğim bir diziyi hatırlatıyor bana bir kaç değişiklikle... Dizide en çok doktor Jack Shepard'ı beğeniyorum. Gerçek ismiyle
Matthew Fox yengeç burcu erkeğiymiş. Yengeç burcu erkeği çok hoş.. Ama ben asıl Jack Shepard'ın burcunu merak ediyorum. O da mı yengeç yoksa?
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..

Kullanıcı avatarı
Elif

Okunmamış mesaj gönderen Elif » Sal 04 Ağu, 14:06

:) gerçekten hastalıkmış izlemedim ancak heryerde gördüm. Yapımcılar insanları can damarlarından bağlamanın yolunu güzel bulmuşlar.
Merak, Gizem

Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Sal 04 Ağu, 15:04

Evet merak... Aslında çağın hastalığı merak etmek...
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..

“Akrep Olmak” sayfasına dön