AKREPLER NEDEN KAYBEDİYOR ?

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

AKREPLER NEDEN KAYBEDİYOR ?

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Cum 09 Eyl, 13:44

Akrepler neyden kaybediyor dersiniz ? boylarındanmı poslarındanmı ? HAyır..

Akrepler duygusallığından kaybediyor. bir akrep erkeği en duygusal kızdan daha duygusaldır.

Akrepler duyguyu birinci planda, mantığı 2. planda tutarlar. kalbi ve beyni ele geçiren duygular akreplerin karar almalarında olumsuz etkiler yaratırlar.

Ve olaylara her zaman duygusal yaklaşırlar, duygusal karar verirler. Aşk dada buyüzden kaybederler.

İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 09 Eyl, 14:07

Eğer sen aşk hayatında kontrolü karşı tarafa bırakır "Tamam işte bu ilişkiye sonuna kadar güvenebilirim, aradığım budur" deyip tüm duygusal bağlarını serbest bırakırsan elbetteki kaybedersin.

Akrepler her ilişkide öncelikle GÜVEN ararlar. Bunu bulduklarında değilde Bulduklarını zannettiklerinde Kaybederler işte. Çünkü Kadınların duygusal yapısı ile biz erkeklerin ki çok çok farklıdır. Onlara tüm hayata Duygusal açıdan bakarlar. Bizim IQ'muz isterse 180 olsun Onların EQ'ları ile başa çıkabilmek için onlar gibi düşünüp onlar gibi hareket etmek lazım. Eninde sonunda onların duygusal dünyalarını çözebiliyorsun ama bu çözümleme sırasında da çok fazla acı ve ızdırap oluyor. Çözme işlemi bittikten sonra da zaten Aşk bir hayaldir, gerisi rüyadır 1000'de bir bulabilirsen bul. Türküsü okumaya başlıyorsun. Gerçekten de hem güveneceğin, hem aşık olabileceğin, senin derin duygularına hitap edip bunları kullanmayacak birini bulmak çok zor.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Cum 09 Eyl, 14:12

kral, tesbitlerin çok yerinde:)
ama şunu unutmayalım, akrepler aşk ve duygularınada çare bulurlar, per perişan olup yerlerde sürünmezler. Mutlaka çözüm üretirler.
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Jasmine
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Jasmine » Cmt 10 Eyl, 22:40

Akreplerin kaybettiğini de nerden çıkardınız. Kaybetmeyi kabullenen akrep varsa ondan şüphe ederim. Hani senin arka cebine sakladığın silahların. Sen tüm kozlarını ortaya döküp meydana çıkmışsan kaybetmen kaçınılmazdır. Akrebi akrep yapan her zaman kendini göstermediği yüzlerinin olması, sakladığı silahlarının olmasıdır. Sen Grisin galiba

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Cmt 10 Eyl, 23:05

: ) Hayır ben gri değilim ama sanırım sen hiç kaybetmemişsin... Acın halinden tok anlar mı ?

Kendinden emin duruyorsun.
Akrebi akrep yapan her zaman kendini göstermediği yüzlerinin olması,
ayrıca buda ne demek.. ne yani akrepler riyakâr mı ?
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
Jasmine
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Jasmine » Cmt 10 Eyl, 23:17

Riyakarlıkla ilgisi yok.

Akrepler yenilgiye karşı her zaman sakladıkları kozları olan insanlardır. Bü yüzden hem güvenli ve emindirler. Özellikle ikili ilişkilerde Eğer sen elindeki tüm kartları göstermişsen ve tam anlamıyla kendini teslim etmişsen karşı tarafa koz vermiş olursun.

Akreplerin herkese göstermedikleri yüzleri vardır. Yani normal hayatta maske ile dolaşırlar bu onlar için kendilerini koruma zırhıdır. Sen bunu çıkarmışsan ve "olurda bir gün böyle yaparsa" diye kendini emniyete almamışsan, "duygusallık en büyük zaafiyetmizdir" diyerek işin içinden çıkman kolaya kaçmandır.

Parapin

Okunmamış mesaj gönderen Parapin » Pzr 11 Eyl, 18:33

Katılıyorum Jasmine. Kaybetmeyi kabullenen akrep en azından BEN KAYBETTİM demez. Ben kendime yediremem şahsen. YA kaybetmem YA da kaybetmişsem de bunu kimseye belli etmem

Kullanıcı avatarı
Jasmine
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Jasmine » Pzr 11 Eyl, 20:22

Evet akrepler ezik olmamak, karizmayı çizdirmemek için en azından eksikliklerini ve yenilgilerini aktarmazlar. Ben hayatımın çok çok az bir kısmını çok çok az insana açmışımdır. O yüzden akrepler bilinmez ve çözülemez olurlar

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

duygusal bakış

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 27 Eki, 21:54

duygusallık akrebi yıkan şeydir. bizim duygusallığımızın tonu diğerleri gibi asla olamaz.duygusallık bizim özümüzde olan birşey ama bunu kontrol altında tutmakta yine bizim elimizde. biz duygusal yaklaşıyoruz ama karşımızdakinin bu umurunda değilse boşuna kendimizi harap etmiş oluruz. nabza göre şerbet vermek gerek.
ben kızarım bazen kendime neden çok duygusalım diye. kötü yanlarını çok gördüm bu huyumun. mümkün olduğunca kendimi kontrol altında tutmaya çalışıyorum tabi bu çok zor oluyor.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 27 Eki, 22:24

İnsan duygusallığın gücünü keşfedince yani acı vereni keşfedip te isteklerimiz doğrultusunda kullanınca gece_akrebi o zaman herşey çok daha farklı oluyor. Ne kadar zor olsa da duygusalllığın derinliği Bir o kadar da derinliği kullanmak insanı ayrı bir hayat felsefesinin içine atıyor
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Prş 27 Eki, 22:30

gece akrebi, duygusallık akrebi neden yıksınki? biz diğer insanlardan farklımıyız, bizim onlardan eksiğimizmi var? duygular ve hisler yönünden onlardan daha öndeyiz aksine. Duygusal olmak ayrı bir şey, karşımızdakinin tavrı çok daha ayrı bir şey. Ayrıca nabza göre şerbet vermek bizim tarzımız değildir, olduğumuz gibiyizdir biz. Bizi severler, veya sevmezler, o karşımızdaki-ilişkide olduğumuz kişinin sorunudur, biz olduğumuz gibi yansırız. Meselenin özü de bence burada, akreplerden bunun için çekiniyorlar. Asla bir başkasının istediği gibi olmadık, olamadık.
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Ekmel

Okunmamış mesaj gönderen Ekmel » Cum 28 Eki, 02:32

Bu foruma takilmak gerçekten de çok zormuş. Konuyu okuyorum cevap yazicam bir bakiyorum benim söyleyeceğim şeyler söylenmiş fitil oldum kaç saattir çoğunuzla ayni düşüncedeyiz bir burç bu kadar insan hayatini etkilermi diyenler girsin şu forumlara baksinlar.

Konuya gelince söylediklerimi söylemiş olsanizda kendimi tutamiyorum artik.
Değil kaybetmek. Kaybetmek kelimesi midemi bulandiriyor. Her ne kadar konuyu açan arkadaşin kaybetmek kelimesini kullanarak bizim karşi çiktiğimiz şeyi kastetmiş olmadiğini göre bilsemde valla midem bulandi aha bööö :P
Ilişkiye gelince ben o kadar duygusal olamiyorum valla ilişkide birşey kayipediliyorsa o karşi tarafin beni kaybetmesidir başka da birşey değil.

Ha romantizm derseniz sonuna kadar ama tabi duygusallik ile kariştirmamak gerek.
Sonunu düşünen kahraman olamaz.

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 28 Eki, 09:24

Kaybetmek değilde duyguya duygu eklemek diyebilirim ben. Eğer bir gün birşeyler bitiyorsa bittiğini de kabul etmek gerekir başladığını nasıl kabul ediyorsak.. aşık olduğunuzu anlamanız onu kabul etmenizle mümkün..ama bırakmayıda bittiği yerde bitirmeyide bilmek gerek... Bu anlamda hiç birşey bir kayıp değil... Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna... belki küçük bir cızırtı kalbinizin üzerinde bir süre gezinir ama o da sonuçta sizin kabullenme derecenize bağlı.. toğrağı eşeleyip bir süre gene kuytu karanlıklarda kalırız ama toprağın üzerine çıktığımızda Güneş gene bize gülümser...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Cum 28 Eki, 10:26

nerde duracağımız bilmiyoruzki..tamam bu ilişki gitmiyor,yada istemiyor bitti demiyoruz,kabullenmiyoruz,bunu savaşmak sanıyoruz bazen.Oysaki herşey savaşacak birşey değildir herzaman.Bazen hayatın gerçeklerini olduğu gibi kabullenemiyoruz.O kadar uçlardayızki..ortasını bulamıyoruz oda maalesef fazla duygusallıktan ..keybediyormuyuz bu anlamda..herkes kendine göre cevaplar bunu..Belki kaybeden karşı taraftır herzaman diyebiliriz Ekmel gibi..ama ben kendi adıma,sonunda acı çekiyor mutsuz oluyorsam,kaybeden benimdir...bence uçlarda olmaktansa ortalarda biyerlerde durmak,sıradan olabilmek en güzeli.Şahsen başaramadığım birşey.
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 28 Eki, 10:39

ekmel sigara da püfür püfür olmuş:)