SİZCE AKREPLERİN EN FARK EDİLİR ÖZELLİKLERİ ?

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

SİZCE AKREPLERİN EN FARK EDİLİR ÖZELLİKLERİ ?

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Pzt 05 Eyl, 22:12

Bence Akreplerin ilk bakışda fark edilen özelliklerinden biride Bakışlarıdır hiç bir burç akrepler kadar derin, manalı ve yırtıcı bakamaz........... benim görüşüm bu, sizce akreplerin en fark edilir özelliği _?

İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Sal 06 Eyl, 01:18

Bakışları, Yalnız Oluşları, Herkesle Birlikte Olmamaları, Az Konuşmaları, Müthiş Seçici Olmaları, Derin Duygulara Sahip Olmaları, Siyah ve Koyu Renk Giyinmeleri, Genelde Orta Boy İri ve Keskin Yüz Hatlarına Sahip Olmaları...
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Sal 06 Eyl, 09:31

Kral, genel olarak karakteristik özelliklerini saymış. En belirgini, ömer'in dediği gibi bakışlarıdır:)
AKREP56

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 07 Eyl, 14:30

Ben siyah ve koyu renkler giymiyorum:) aksine kırmızı, mavi renkler yani pastel renkler,ben demekki parlak bi akrebim:)

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 07 Eyl, 14:34

En belirgin özelliğimiz varlığımız...Varlığımız her zaman ve her yerde hissediliyor...

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Çrş 07 Eyl, 15:00

Bende açık renk giriyorum... Ayrıça gümüşüde çok severim. yalnız gümüş kazık ve sarımsağı sevmiyorum hehe :)

Kullanıcı avatarı
Filezof

Okunmamış mesaj gönderen Filezof » Çrş 07 Eyl, 21:44

İdam aksine ben gümüşü ve sarımsağı çok severim. Daha çok ta kullanmasını.

Akreplerin en belirgin özelliği bakışları, mistik duruşu, koyu renkleri tercih etmesi ve yalnız oluşudur
Dokundum, Kokladım, Hissettim, Acısını Duydum. Daha da Kötüsü Tüm Bunların Beni Yanılttığını Çok Geç Farkettim

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Cum 09 Eyl, 13:37

şaka yapmıtşım filezof.. ben vanpir miyim ki sarımsağı ve gümüş kazığı sevmeyeyim..

sarımsak benim hemşerimdir : ) memleketim buram buram sarımsak kokar. konunun dağıtılmasını istemiyorum ama gerekirse ayrı bir başlıkla sarımsağın faydalarındanda bahseriz.

Akrepler kıskanç mıdır peki ? yada neden kıskanırlar, dertleri nedir ?

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Cum 09 Eyl, 13:48

sevgili ömer sarımsak benimde hemşerimdir:)))
akrepler kıskanırlar can, hemde çok kıskanırlar, sahiplenmek dürtüsü oldukça gelişmiştir, o yüzden başkalarından çok daha fazla kıskanırlar.
Yalnız bu, şablon gibi bir şey değil tabii. Yıllar önce arkadaşlarımı çok kıskanırdım, ilişkilerde negatif tutumlar sergileyebilirdim, ama şimdi öyle değilim, yılların getirdiği tecrübemi, hayatın verdiği değişimmidir nedir bilemiyorum, şu anda eskisi gibi değilim, Karşındaki kişilerle ilgili sanıyorum birazda, Ama kıskanmak yinede bizim genlerimizde var can:)))
AKREP56

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Cum 09 Eyl, 13:58

Abi şuna şey desek;

Genç akrepler, o yıllarda duygusal bakımdan ön planda oluyor. Aşk ve tutku onları ister istemez kıskançlığa yöneltiyor.. kim bilir belki bizde sizinlerin yaşına ulaştığımızda, gençlikdeki gibi aşk,tutku ve kıskançlık his lerinin esiri olmayacağız

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 09 Eyl, 14:01

Evet emin olabilirsin. Tecrübeler yenilen kazıkların bileşkesiymiş. İnsan büyüdükçe, geliştikçe olgunlaşıyor. Eskiden kendisine zarar veren durumlardan kaçması gerektiğini öğreniyor. Ona göre hareket ediyor.

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Cum 09 Eyl, 14:07

kral gerçekten güzel konuştu:)) senin dediğinde bir ölçüde doğru ömer. Bizim sezgilerimiz çok güçlüdür biliyorsunuz. İlişkide olduğumuz insanların düşünce ve tavırlarını kesinlikle takibeder ve biliriz. Olgun yaşlarda karşımızdaki kişilerinde hataları yok denecek kadara iniyor ve o zaman kıskanmak denilen şey zaten kendiliğinden ortadan kalkıyor gibi. İşin aslı karşımızdaki kişi ile ilgili bence. Bizim önümüze geçemiyorlar, arkamızdan geleni de kollamak gibi bir düşünce bence kıskançlığın başlıca nedeni.
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 09 Eyl, 14:35

Evet aslında ben bizdekine Kıskançlık demek istemiyorum. Ben şu ana kadar çok nadir kıskandığımı bilirim. Özellikle bu duyguyu analiz ettim kıskançlıktan çok farklı bir şey. Daha çok birliktelikte uyulması gereken kurallara uyulmamasına sinir oluyorum.

Mesela diyelim ki sevgiliniz başka bir erkek arkadaşıyla konuşuyor. Tamam konuşabilir bu normaldir. Ama bir süre sonra seziyorsunuz ki. Bunu özellikle sizi kıskandırmak ve sizin onunla daha fazla ilgilenmesi, üstüne düşmesi için yapıyor. Veya bakıyorsunuz ki erkek arkadaşı ile fazla samimiyet oluyor.

İkili ilişkide başkasıyla samimiyet ne derece doğrudur. Hadi doğru diyelim. Aynısını siz yaptığınız da neden karşıdan da tepki görüyorsunuz. Demek ki doğru değil. Doğru olmayan bir şeyi de neden yapıyorsun. Diyorsun ki. Böyle olmaz olacaksa ben yokum. Tamam der... Tamam dedikten sonra gene yapar. Bu kadınlarda hep vardır. Kıskandırmak ve daha fazla ilgi görmek. Kıskanan erkek daha fazla ilgilenir ya..Kaybetmemek için Deveye hendek atlatmaya kalkar. Kadın zekası bunun olacağını bildiği için her fırsatta bunu yapmaktadır.

Ama kadınlar bu durumun doğru olmadığı konusundan çok Kıskanıyorsun demeyi yeğlerler. Çünkü istedikleri budur ve biliç altını o şekilde şartlandırırlar.

Onların istediği şekilde davranmadığım için çok defa tam tersi olmuş ve onlar peşimden koşmuştur. Kadınsal oyunlar derler ya hani onlardan biri de bu işte. Kıskandırma tiripleri. Bizzat kendi ağızlarından da duydum bunu.

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Cum 09 Eyl, 14:55

oooo kral:))))) sen neymişsinnnnnnnnnnnn:)))
AKREP56

dlZAl

Okunmamış mesaj gönderen dlZAl » Cum 09 Eyl, 19:15

+ Aynen öyle. Kadınlarda bu hep vardır. dostum tebrikler güzel tesbit etmişsin