Akrep ve Evlilik - Akrep Burcunun Evlilik Hayatı Nasıldır?

akrep ve evlilik, akrep burcu ve evlilik, akrep burcunda evlilik yaşamı, akrep nasıl evlenir, akrep kiminle evlenmeli, akrep burcu evliliği, akreple evlilik, akreplerin evlilik hayatı

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Akrep ve Evlilik - Akrep Burcunun Evlilik Hayatı Nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Sal 07 Haz, 00:27

Resim

Akrep Burcu ve Evlilik

Bir yerlere ait olmaktan çok hoşlanan Akrepler, aşkı dolu dolu yaşarlar. Seksüel uyum onlar için çok önemlidir. Kendi bahçelerinde özgürce oynayabilmek isterler. Parayı ve riski severler. Sabırlı oldukları kadar hırslıdırlar da.

Hepsi ya da hiçbiri

Pek çok Akrep, dolu dolu bir aşk yaşamak ister. Duygularını, arzularını başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Onun gözlerine bir kere yakalandığınızda bir daha ayıramazsınız. Güçlü bir etkileri vardır; bu etkiden kendinizi kolay kolay alamazsınız. İstedikleri zaman beğendikleri kişinin gönlünü kapmayı başarırlar. Akrep üyeleri seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati önem taşır.

Partneri ile birlikte dışarı çıkmaktan büyük zevk alırlar.

Sosyal ve eğlencelidirler. Ancak etkileyici bir cinsel hayatı ile ilişki anlam kazanır. Müthiş sevgilidirler. Yasaklar olmaksızın aşklarını yaşarlar. Fırtına gibidirler, sarsılır fakat normale dönmeleri de çok zaman almaz. Sevinçlerini de üzüntülerini de yoğun yaşarlar bu nedenle; bir Akrep'le beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız. Deneyimleriniz size bu konuda yol gösterecektir.

Akrep Burcu ve Evlilik Yaşamı

Akrep' in evlilik karan alması uzun zaman alabilir...

Pek çoğu kendi bahçesinde özgürce oynayabilmek ister. Seksüel uyum onun için çok önemlidir. Onun parmağına bir kere evlilik halkası akabilirseniz işler tamamen değişir. Pek çoğu bu durumda ilgili, dikkatli, sevgi dolu ve her durumda eşini başarısı için destekleyen bir eş olurlar. İlişkide gerçekten güven hissetmezlerse çok kıskanç olurlar. Eşlerinin güven dolu bir ortam yaratmasını beklerler. Birlikte olduğu kişiyle mali açıdan bir ahenk yaratmaya çalışır. Her zaman evliliğini korumak için elinden gelen yaparlar.

Yıllar geçtikçe bu bağ daha da güçlenir. Su grubu Akrep' in güçlü duygulan nedeniyle iyi bir ilişki kurabilir. Pek çok mutlu beraberlik su grubu ve Akrep birlikteliğinden doğmaktadır. Aralarında her zaman konuşulmadan oluşmuş bir saygı ve itina vardır. Akrep’ in Toprak grubuyla da ilişkileri olumludur. Ortak bir yollan olması ve pratik düşünmeleri bu ikili için güven vericidir. Ahenkli ve uygun birliktelik açısından şansı çok yüksektir. Hava duygularını Akrep için akılcı bir hale sokmalıdır, aksi takdirde bu birliktelik hiç uygun olmayacaktır.

Akrep burcu Ateş grubunun enerjisinden çok etkilenir ve aralarında her zaman güçlü bir çekim vardır. Aralarında büyük fırtınalar oluşabilir.

Akrep burcunun evlilik uyum tablosu:

*: Biraz Anlayış
**: Acıklı bir durum.
***: Uzaklar görünmüyor.
****: Heyecan verici.
*****: Mükemmel bir takım.

Akrep Burcu - Akrep Burcu : ***** Fırlamaya hazır olun
Akrep Burcu - Balık Burcu : ***** Derin ve akılcı
Akrep Burcu - Yengeç Burcu : ***** Mükemmel uyum

Akrep Burcu - Başak Burcu : **** Herşey yolunda
Akrep Burcu - Boğa Burcu : **** Kazançlı hareket
Akrep Burcu - Oğlak Burcu : **** Güçlü romantizm

Akrep Burcu - Kova Burcu : *** Bir gün bitebilir
Akrep Burcu - Yay Burcu : *** Komik olabilir
Akrep Burcu - Aslan Burcu : *** Çok iyi veya çok kötü

Akrep Burcu - Koç Burcu : ** Riskli bir deneme

Akrep Burcu - Terazi Burcu : * Anlaşılmaz
Akrep Burcu - İkizler Burcu : * Unut gitsin

Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Sal 07 Haz, 01:48

Deseler ki "Bir akrep evlendi" durup düşünürüm, Allah Allah gerçekten de mi? bunu cidden yapıyorum çünkü kendimden biliyorum dünyamın ikiye bölünmesi gibi bir şey. Beni tamamlayacak kaç insan var veya bizleri.

Bana uzak adanın birinde bir palmiye dibinde güneşlenen yalnız adam kadar uzak görünüyor.

Bir akrep evlenmişse Ona sorun. Neden?
Eğer gözleri ışıl ışıl olup ta "Heheh heheh abi yaw buldum en sonunda çok mutluyum" tarzı bir cevap almadıysanız kesin bu işin altında bir neden vardır. Ya garibim saf ve iyi niyetinin kurbanı olmuştur, hatun onu (veya adam) kandırmıştır ya da onun için öyle icap etmiştir.

Çok zor çoookk. Ne yengeci, ne balığı eğer becerebilirseniz Sizi fırtınalardan fırtınalara sürükleyecek Bir akrep veya Terazi veya Aslan veya Başak bulun. Yoksa monotoluktan bunalırsınız.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Sal 07 Haz, 02:43

Ben her ne kadar uyum sorunu olmasa da neden bu balıklara gıcık oluyorum (herkes değil) bilmiyorum. Duygusallık, pişkinlik, öhö öhö..... Yaw çekilmez onlarla bir ömür. Ben arada bir kavga etmeli, tartışmalıyım. Onlar hemen sulu çeşme modunda...

Yengeçler daha iyi biraz daha canlı ve sadeler. Balıklarda (hepsi değil) tuhaf bir gıcıklık seziyorum. Hem insanları okumaya çalışıp hem de bunu yüzlerine gözlerine bulaştırıyorlar. Gerçekte doğuştan güvensiz ama hep yapmacık bir "ben yüceyim" tavrında olurlar, zoru görünce de oturup ağlarlar.

Yaw akrep için evlilik kadar büyük bir kararsızlık ve bilinmezlik var mı acaba? AkrepKralın dediği gibi Çookkk Uzakklarda bir ada..
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Çrş 08 Haz, 08:07

O kadar da karamsar düşünmüyorum. Tamam evlilik her akrep için zordur ama o kadar da yüce dağların tepesinde bir yerde değildir yani. Bir gün birisi çıkar karşıdan gelir ve onsuz yapılmaz olur.
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Çrş 08 Haz, 10:03

bende ewlenmek istiyorum hemde çook!! ama ewlilik bana da uzak, hemde çoook!!
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Çrş 08 Haz, 13:48

akrepler güçlü sezgileriyle gelecekteki eşini bi bakışta anlayabilirmiş, doğru kişiyi bulursa sayılı aşıklardan olurlarmış, tüm maddiyat hiç olurmuş o zaman, sadece güçlü duygularıyla yaşarlarmış...tuhaf bir özellik..ama karşımıza böyle biri ne zaman çıkar ya da çıksa da bizi sevecek mi, bize o güveni verebilecek mi?gerçi akreplerde pek platonik aşk olmaz , yani kendisini beğenmeyen biri için sevgisini harcamaz..(aslında akreplerdeki sevgi değil de tutku) bu alemde olmasa da inşallah bir gün başka yerlerde de olsa o büyük aşkı yaşarız...ah.. ah..ah..

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Pzr 12 Haz, 19:10

eninde sonunda bulunacaktır eminim. geç olsun ama en iyisi olsun ömür boyu sürsün. gelip geçen cinsten olmasın
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 13 Haz, 00:08

evet...ömür boyu sürsün..

Kullanıcı avatarı
Kelebek

Okunmamış mesaj gönderen Kelebek » Pzt 13 Haz, 01:09

evlilik konusu ciddi bir konu. cinsellikten ve sexten ayrılması ve ona göre değerlendirilmesi gerekir (bizleri öyle farzediyorum)

Herkesle eğlenilir, herkesle gülünür, herkesle rahat edilir, herkesle cinsel yapılır ama evliliği farklı kılan bunların ömür boyu aynı kişiyle olmasıdır. bizim için böyle birisinin çok özel bir insan olması gerekiyor. zor olan da böyle bir insanın bulunmasının zor olmasıdır. bulunamaz değildir, sadece zordur.
bizler birbirimizi bulmakta fazla zorlanmıyoruz değil mi? önemli olan uyum sağlayabileceğimiz bir akreple karşılaşabilmemiz. tek kötü tarafı ise sayımızın çok fazla olmaması ve birliktelik ruhuna sahip olmamayışımız.
Yönetilmek Değil Yönetmektir İhtişamı ve Kaybetmektir Ahmaklığı Geri Dönülmez Akşamlarda

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Pzt 13 Haz, 11:56

Arakdaşlar öyle acayip şeyler yazmışsınız ki.. Eğer anlattıklarınız doğru ise benim burcum akrep değil... yaw tamam burcum akrepten anlattıklarınızın çoğu bana garip geliyor.. yada anlattıklarınızı yadaşım şimdi hatırlamıyorum. Gerçekten çok ilginç. misal akrepler bir bakışta karşıyı etkiler demişsiniz. Oysa bu bu kadar basit mi? sokakta yürüyen bir hatunu nasıl olursa bir bakışda etkilersiniz. Evlilik konusunda bazı yaklaşımlarınız bana mantıklı geldi... akrepler eş bulamazlar... bulsalarda benim gibi olurlar. Ya ne bileyim işte akrepler sanki yalnızlık için yaşıyor. iki akrep bile birbiriyle kalnı bıçaklı oluyosa daha ben ne diyeyiM?
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
Güven

Okunmamış mesaj gönderen Güven » Çrş 15 Haz, 22:55

Bence çiftler hangi burçtan olursa olsun, arada derin bir saygı oluşursa bu beraberinde başarılı bir evlilik getirecektir. Ama elbette hepimiz, hep karşı tarafın bizi biz söylemeden anlamasını ve ona göre hareket etmesini ümit ederiz. Özellikle hisleriyle yaşayan su burçlarında bakışlarla anlaşabilmek çok önemlidir. Ama yine de, bence hayat gizemlerle dolu bir yol... Herkesin bir başkasına öğretebileceği, tattırabileceği ve hatta daha ileri gidersek yaşam tarzı haline getirtebileceği bir şeyler vardır. Bu maceralarımız olabilir, isteklerimiz olabilir, duygularımız olabilir...
Yeter ki insan kendini keşfedilecek yeni değerlere kapatmasın...
"Hayat ya cesur bir tecrübedir ya da hiçbir şey değildir."
Helen Keller

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Çrş 22 Haz, 04:11

idam_mahkumu yazdı:Arakdaşlar öyle acayip şeyler yazmışsınız ki.. Eğer anlattıklarınız doğru ise benim burcum akrep değil... yaw tamam burcum akrepten anlattıklarınızın çoğu bana garip geliyor.. yada anlattıklarınızı yadaşım şimdi hatırlamıyorum. Gerçekten çok ilginç. misal akrepler bir bakışta karşıyı etkiler demişsiniz. Oysa bu bu kadar basit mi? sokakta yürüyen bir hatunu nasıl olursa bir bakışda etkilersiniz. Evlilik konusunda bazı yaklaşımlarınız bana mantıklı geldi... akrepler eş bulamazlar... bulsalarda benim gibi olurlar. Ya ne bileyim işte akrepler sanki yalnızlık için yaşıyor. iki akrep bile birbiriyle kalnı bıçaklı oluyosa daha ben ne diyeyiM?
Nasil yani idam, acaip olarak nitelemissin sonrada mant1kl1 buldugunu yazm1ss1n. Bahsedilen etkilemekten kast1n ne oldugunu sen1n b1r akrep olarak daha 1y1 b1lmen gerek1r. B1z de zaten akrepler1n es bulmadak1 zorluklar1ndan bahsed1yoruz. hang1 yaz1lanlar1 aca1p buldun anlamad1m

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 26 Eki, 16:06

idam mahkumu gerçekten 1 bakışta karar verebiliyosun. bazı insanlar o kadar çok tanıdık ki..bazıları ise çok uzak duruyor ve asla yaklaştırmıyosun kendine..yani 1 bakışta karar verir akrep..karşıyı etkiler evet bu da doğru. ama etkilemek isterse.. yoksa önemsiz biri ise onun içn etkilesede önemsememiştir. Bu kadar basit. en azından akrep kadını için basit:) Eş bulamayız değil olmayan birini ararlar, akrep burcunda doğan kişi burdaki son işlerini tamamlayan bir vergi denetmeni gibidir. ama denetimdeki bu hesaplar kendisinin tüm yaşam boyunca elde ettiği bütün hikayesidir. Hesabı kapatıp başka bir boyuta transfer olacak elinde bavulu olan bu ruh burda yaşamıyodur zaten, onun aradığı kişi de tesadüfen burdaysa sorun yok ama yoksa da dert etmez sonuçta akrep te kabullenir her şekilde yaşar.. ama en alasını yaşar...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Çrş 26 Eki, 16:18

bence akrep ancak aşık olursa evlenir...ancak etrafınıza bakın akreplerin kaderinde yalnızlık vardır.Etrafımdaki akreplerin çoğu kaç yaşında olurlarsa olsunlar ya hiç evlenmemiş yada duldur.Yani YALNIZDIR!Evli olan akrepleride çaktırmadan gözlüyorum,nasıl gidiyor diye..nedense bana illa birgün bitecek gibi geliyor.Kimse kızmasın ama,arkadaşlar akrep bu işi başaramıyor sanırım.Çok şey bekliyor olabiliriz.Ama bence karşılıklı saygı olduktan sonra diğer beklentilerimiz zaten olması gerekenlerdir.Birde şuna inanıyorum.Eğer akrep evlenmişse,eşi onu aldatmadığı sürece,o asla aldatmaz.Yanılıyormuyum?
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Çrş 26 Eki, 16:27

çok iyi bir gözlemci olduğunu söylüyorsun, biraz daha çaktırmadan bak bakalım tesbitlerinde ne kadar haklısın :)
AKREP56