AKREP BURCU İÇİN 3 GÜNLÜK DİYET:)

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

AKREP BURCU İÇİN 3 GÜNLÜK DİYET:)

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Prş 30 Kas, 18:06

Burcunuz üretim organlarını temsil eder. Solunum yolları problemleri yaşayabilirsiniz. Tahıllardan yapılmış ekmekler, balık ve deniz ürünleri, yeşil salata, soğan, kırmızı turp, taze meyve ve sebzeler içeren bir diyet tam size göredir. Doğru beslenme gerginliğinizi alıp götürür.

Akreplerin beslenme konusunda en yanlış davranabilecekleri nokta sabırsızlıktır.zaman kısıtlı olabilir ya da kendinizi çok aç hissediyor olabilirsiniz fakat hızlı yemek bünyenizi yoracaktır.özellikle fast-food tipi yemeklerden kaçınmalısınız.hayatınızın bir döneminde zayıf olmanız bunun sonsuza kadar gideceğini göstermez.hızlı yemek kötü bir emilim sağladığı için zayıf kalabilirsiniz.ama sakin ve huzurlu yenen bir yemek yediklerinizin daha rahat sindirilip vücudunuza daha yararlı olmasını sağlayacaktır. ayrıca kolesterol de akreplerin karşılarına çıkabilecek diğer bir sorundur.bunu engellemek için kırmızı eti az tüketmelisiniz.ayrıca katı yağ yerine sıvı yağ tüketmek de sizin yararınızadır.sağlıklı besinlerle beslenmenin yanı sıra spor yapmak da kondisyonunuzu korumak için gereklidir.ileriki yaşlarda da spor yapmayı sürdürmelisiniz.

AKREP BURCU İÇİN 3 GÜNLÜK DİYET:

Bu diyeti uyguladığınız takdirde 3 günde 1.5 kilo verebilirsiniz.Diyet tekrarlanabilir.diyetle beraber her gün 2 litre su içmelisiniz.ayrıca spor yapmayı da ihmal etmeyin

1.GÜN: Kahvaltı: aç karnına 2 bardak ılık su ,2 dilim ekmek,2 tatlı kaşığı diyet reçel,şekersiz çay veya kahve Arada:1 bardak ayran,2 diyet bisküvi Öğlen:ızgara tavuk,limonlu yeşil salata Arada:1 porsiyon meyve Akşam:3-4 kaşık zeytinyağlı sebze yemeği,bol salata Arada:1 porsiyon meyve

2.GÜN: Kahvaltı:aç karnına 2 bardak ılık su,1 dilim ekmek, 1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız beyaz peynir Arada:1 kase diyet yoğurt Öğlen:ızgara balık,haşlanmış brokoli,bol salata Arada:1 bardak diyet süt Akşam:1 tabak haşlanmış sebze,bol salata Arada:1 tane şeftali

3.GÜN: Kahvaltı:aç karnına 2 bardak ılık su,1 tane meyve,1 dilim ekmek, şekersiz çay veya kahve Arada:1 bardak diyet süt Öğlen:4 tane köfte,domates salatası Arada:2 porsiyon meyve Akşam:1 porsiyon taze fasulye,bol salata Arada:2 dilim karpuz

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 30 Kas, 18:15

şu perhiz olayına şaşıyorum, insanların hayatındaki en güzel şey olan yemek ve içmek bazı sebeplerden kısıntıya gidiyor.
hayatta hiç bir yiyeceği bi sebebe dayandırıp yememezlik yapmadım, bol yağlıda yiyorum, bol şekerde tüketebiliyorum bol tuzluda tüketiyorum bol hamur işide tüketiyorum, hiç saplantılara girmedim, gerçi kilo problemim hiç olmadı, kırk fırın ekmek yesem dahi beni etkilemez.
gerçi bazen düşünürüm bilinçsizce her yiyeceğin tüketilmesi doğru mu diye, ölçüyü bilmek gerek yinede.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Prş 30 Kas, 18:21

senin gibi olmak isterdim:) ben ne yesem yarıyor:)
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Prş 30 Kas, 19:06

teşekkür ederim..
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."