Akrep Kadını

akrep kadını, akrep burcu kadını, akrep kadınının farkı, akrep kadını özellikleri, akrep kadının farkı, akrep kadınını nasıl tanırsınız, akrep kadınını nasıl tanımlarsınız

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.

Akrep Kadınını Nasıl Tanırsınız?

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

19
26%
9
12%
6
8%
15
20%
25
34%

Toplam oy: 74

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 27 Şub, 00:46

Akrep Kadını
Resim

Akrep kadını bir gecelik flört değildir. Sadece şahsiyetli erkekler onun için aday olmalıdır. Şimdi bu uyarı niye? Akrep kadını biraz esrarengiz bir yaratıktır. Sadece ona yaklaşmak bile çok tecrübe gerektirir, çünkü tek bir bakışta erkeklerin içlerini okumayı bilir. Eğer henüz "çaylak"sanız, asla onun cinsel tecrübesiyle boy ölçüşmeye kalkmayın. Kendinize güvenmediğinizi hemen fark eder ve sizi kötü bir duruma düşürebilir. Ona yaklaşmanın tek yolu, tam bir açıklıktır. Eleştirinin odak noktası olmadığı sürece dürüstlük onu onurlandırır. Akrep kadını iltifatlardan hoşlanır, ama yağ çekmek onu kızdırır.

Evlenince cinsel konusunda çok sabırlı olmanız gerekir. Şaşırtıcı olan şey; aile için gerçekten geleneksel fikirlerinin olmasıdır. Sevgilisine rahat bir ev ortamı sağlamak ister ve çocuklarla ilgilenir. Fakat "rahat bir ev ve sadece huzur" kesinlikle ona göre değildir. Aşk ilişkisinde biraz sürtüşmeye ihtiyacı vardır ve ara sıra olmadık şeylerden kavga çıkarabilir; bu sadece ilişkinin sıkıcı olmaması içindir.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Akrep Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzr 27 Mar, 03:41

AKREP KADINI

Akrep kadını, bir erkeği baştan çıkarmak için nasıl yürünmesi, nasıl konuşulması ve nasıl bakılması gerektiği konusunda bir kitap yazabilir. Bu için için yanan şehvet ateşi, isteklerinin kavuruculuğu, tatmin olmak için kıvranan vücuduna yayılır. cinsel merkezli bir yaşam tarzı olan. ateşli ve güçlü bir kadındır. Gözlerine ve sesine yansıyan bu inanılmaz tutkuya, ancak libidosu zayıf bir erkek karşılık vermeden durabilir. Arzuları her şeyin önünde gelir. Hatta cinsel arzuları adına sevgi ve aşkı bir kenara atabilir. Ama gerçekten aşık olduğunda, ona ulaşmak için kızgın kömürlerin bile üzerinde yürüyebilir. Sadık kalması çok zordur ama gerçek aşkı yakaladığını hissettiğinde gözü kimseyi görmez. Akrep kadınına hem duyguları hem de cinselliği çok güçlü bir erkek gerekir. Birçok kadına yetecek enerjiye sahiptir. Çok çalışmayı ve çok eğlenmeyi sever. Her türlü faaliyette aşırıya kaçmayı ve çok eğlenmeyi sever. Akrep kadını aşkı ciddiye alır. Akrep erkeği gibi kadını da, tutkularının esiridir. Ama bu her zaman sekse bağlı olmaz. Yaşam tutkusu herhangi bir erkekten bağımsızdır. Bu özelliği, onu kendisine bağlamak çabasında olan erkek için vazgeçilmez bir kadın haline getirir. Erkek bunu başarabilse bile, onun gizli şehvetinin derinliklerine sızmak konusunda pek şansı yoktur.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Pzr 27 Mar, 18:15

Doğru söze ne denirki.
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 28 Mar, 00:06

doğrudur şehvetciğim........grace kelly, emel sayın, demi moore akrep kadını mesala...gördüğüm en güzel kadınlardan diyebilirim hatta akrep olduklarını çok sonra öğrenmiştim. öğrendiğim zamandan önce bu beğeniye sahiptim..ben üçünü de de çok beğenirim.gerçi grace kelly artık hayatta değil. özellikle emel sayını çok seviyorum.
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
MoonScorpion
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MoonScorpion » Pzt 28 Mar, 18:25

Bu konuda hiç bir fikrim yok çünkü çevremde bir tek ben Akrep Burcuyum başkada bu burçtan kimse yok, artı burç meselesi açılınca karşımdaki bayanda antipati yaratıyor hemen önyargı başlıyor. Bende Savunmaya geçiyorum mecburen. Bu sıkıntıdan nasıl kurtulmak gerek acaba, yine kendi burcumu bulmam lazım herhalde buda zor olsa gerek.

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Sal 29 Mar, 06:03

valla ben bir kere lise birdeyken bir akrep bayanıyla az bir ilişkim oldu. acayip bir cazibesi var onu söyliyeyim. o kadar güzel olmasada hatta az biraz kilolu olmasına rağmen beni etkilemişti.bakışlarından kendimi alamıyordum. ama biraz uçarıydı ve benleyken başka biriyle ilgilendiğini öğrenmem. herşeyi bitirdi..:( ondan sonra pek fazla denk gelemedim. sanırım bir yerlerde saklanıyorlar.onları bulman zor. ama tetikte ol!! her bir yerde karşında bitebilir. bakşları seni delip geçiyorsa büyük ihtimal bir akrep bayanıdır..
ama akrep bir akrep bayanıyla tanışmanı isterim moonscorpion. sadece bakışlar bile yetiyor...... DEMİ AKREP BAYANLARI!!!! ??????
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 31 Mar, 20:41

"Anlatılmaz Yaşanır" tanımının tam karşılığı. Akrep erkeği olupta bir akrep kadınını tanımadan gitmeyin bu dünyadan. Onlarda çok farklı bir büyü var. Çok farklı bir çekicilik ve cazibe...

Şeytan tüyü bile onun yanında biraz hafif kalır. "İşte aradığım bu, hayatım boyunca adanın birinde yalnız bununla kalabilirim" diyebileceğin yegane varlıktır o. Al oturt karşına gözlerine bak daaaal uzaklara. Büyülenmiş gibi olursun. Aşk işte bu dersin. Seni daha değerli ve güvenli hissettirirler. Sanırsın ki "Ondan başkası beni bu kadar sevemez, Ben de Ondan başkasını bu kadar sevemem"

Ama yan gözle dahi başkasına baktığını görürse, başkasıyla ilgilendiğini sezerse ki, sezer, hemen kaç git yani...

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Sal 05 Nis, 20:20

Eğer Akrep Kadını birisinin gözünün içine inatla bakıyorsa O'nu istiyordur. Bakmıyorsa umrunda dahi değilsiniz demektir. Ve eğer sizi umursuyorsa siz onunsunuzdur. Pişman olmazsınız veya Çok pişman olursunuz.
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Sal 05 Nis, 22:13

akrep birini sevmişse o kişi çok şanslıdır(zodyak kuşağını bilenler böyle diyor). akrep onu ailesinden biri gibi sever ve korur. hiç bir konuda olmadığı gibi bu konuda da asla pısırık değidir, çok bağlanır, cesurdur, yarı yolda bırakmaz,aşık numarası yapmaz.
keşke beni de bi akrep sevseydi diyorum, kendimden bilidiğim için akrepleri.
akrep kadınlarına çok basit diyenler oluyor. ben buna çok kızıyorum. cinsellik ve seksilik ile bağdaştırıldığı için midir nedir? hiç ilgisi bile yok oysaki. onlar ağır ve mağrurdur. öyle herkese de pas vermez.
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cmt 09 Nis, 02:23

Yıllarca Akrep burcu insanlarını araştırdığım için özellikle de kadınları için söylüyorum. Müthiş bir asalet vardır onlarda. Bakışları, duruşları, konuşmaları, farklı bir atmosferdir onların ki.

Akrep kadınlarına basit diyenlerin var olduğunu ilk defa duyuyorum doğrusu. Onların da neye dayanarak dediklerini bilemiyorum. Akrep kadınlarına ulaşmak o kadar zordur ki bunun için öyle bir mücadele gerekir ki bazen. Sanarsınız ki Dünyayı Fethe çıkmışsınız. Bir Cengiz'siniz. Sanırım onlara basit diyenler onlara ulaşamayanlardan birileridir.

Ab-ı Nar

Okunmamış mesaj gönderen Ab-ı Nar » Pzt 08 Ağu, 21:22

dünyada gözleri konuşmayan bi tek akrep kadını varmıdır acabaaa

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Prş 11 Ağu, 18:30

dünyada gözleri konuşmayan bi tek akrep kadını varmıdır acabaaa
akrep bayanlarını iyi tanırım. zamanında bir akrep sevmiştim....

çok anılarım oldu kendisiyle, ama birini hiç unutmam;

babaannesinin evi ile bizim ev arka arkayaydı. bizim evin arka balkonun ile, onların evinin arka balkonu arasında sadace 2-3 metre vardı. el uzutsan tutulacak kadar yani.... geceleri herkes uyudukdan sonra balkona çıkıp, sessiz sessiz gözlerimiz ile konuşurduk. bir keresinde [ bu ilk balkon mecaramızdı ] herkes uyudukdan sonra balkona çıktık, ilk mecara olduğundan çok heyacanlıydık.. gözlerine baktım 3-5 saniye, daldım. çıtımız çıkmıyo.

bana şunu söyledi; Ömer Bende Seni Seviyorum...

sonrasında aslan kadını mecaram başladı işte.. akrepkral çok iyi bilir bu mevzuyu
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Mehtabımsın

Okunmamış mesaj gönderen Mehtabımsın » Prş 25 Ağu, 23:00

Akrep kadınları için Gözler çok önemlidir. Kendisini gözleriyle ifade eder. Birisi etkilemek istediğinde veya sinirlendiğinde gözleriyle konuşması yeterlidir.

berkenoyan

Okunmamış mesaj gönderen berkenoyan » Prş 08 Eyl, 20:12

Arkadaşlar hakikaten bi akrep bayanıyla bi arkadaslık ta olsa bi arkadaşlık yasamak isterim.bi akrep bayanı tanımadım desem yeridir nedendir bilmiyorum belkide akrep bayanları etrafımda fazla duramıyor veya biz yanyana duramıyoruz.İlginç bu güne kadar hiç akrep bayan arkadaşım olmadı olamadı ama çok istiyorum çünki egerki benim özelliklerimde ise manyak bi ilişki deli bi aşk yaşarız gibime geliyor..:)

Kullanıcı avatarı
TutanKamon

Okunmamış mesaj gönderen TutanKamon » Prş 08 Eyl, 21:48

Hiç kuşkun olmasın. Genelde Akreplerin aşkları hem + hem de - yönde çok fırtınalı oluryor