Akreplerin Kötü Huyları

akrep burcunun kötü huyları, akreplerin kötü yanları, akrep burcunun kötü yönleri, akrep burcunun kötü yanları, akreplerin kötü huyları, akrep burcu erkeğinin kötü huyları, akrep burcu kadınının köyü huyları

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
KEDİ

Akreplerin Kötü Huyları

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Cmt 16 Eyl, 14:23

Resim

Akreplerin Kötü Huyları

ÖNYARGILILI OLUŞUMUZ: Buna 6. his deniyormuş galiba karşımızdaki kişi veya kişilerin bize söylemeye çalıştığı veya gizlemeye çalıştıklarını hissetmemiz olabilecek olayları hissetmemiz den dolayı biz önyargılıyız.

CEBİMİZDE AKREP VARMIŞ : Elindekini cebindekini son kuruşuna kadar kendini düşünmeden yeterki insanların işi görülsün mantıyla verip sonrada zınk diye ortada kalmak bu bizim cimriliğimiz.

SİNİRLİ OLUŞUMUZ: Hiçe sayılıp nasıl olsa kızmaz birşey söylemez edasıyla Allah ne verdiyse deyip bize söylenen sözlere bakılmaksızın veryansın edilen biz ağzımızı açıp sorguladığımızda veya karşılık verdiğimizde de biz sinirli ve asabiyiz .

KISKANÇ OLUŞUMUZ: Bir başkasının kazancında malında mülkünde gözü olmayan Allah daha çok versin bize de versin düşüncesiyle hareket eden evinden ve kendi yaşamından başkasının yaşamını düşünmeyen başkasını görmeyen bizler eşimizi kıskanıyoruz diye bizler kıskançmışız.

CİNSELLİGE DÜŞKÜNMÜŞÜZ: Gidenin arkasından ben ona ihanet edemem mantıyla yıllarca yas tutan bizler cinselliğe düşkünmüşüz; yeni gelene aşık olmadan gerçekten sevilip sevilmediğine karar vermeden elini bile tutmayan bizler cinselliğe düşkünmüşüz.

İNSANLARIN HATALARINI GÖRME: İnsanların yaptığını görmezden gelerek söylediğine kulağını tıkayarak herkes kendi hayatını yaşar mantığını yaşam biçimi sayan bizler arada bir insanların samimiyetine dayanarak bir kusurunu söyledik mi bizler kusur yazıcı oluyoruz.

Başka kötü huylarımız varsa siz ekleyin arkadaşlar benim aklıma bu kadarı geldi.

çöpcü:)

Okunmamış mesaj gönderen çöpcü:) » Cmt 16 Eyl, 15:07

çok çapkınım bir gözümle bakarsam şaşı iki gözümle bakarsam kör ederim: ))))))) işte bu huyumu sevmiyom çünkü ya körler yada şaşılar dek geliyor bana:(

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 17 Eyl, 17:30

İyi de bizim kötü yanlarımız bile yaptığımız iyi şeylerin anlaşılmamasından kaynaklanıyormuş baksanıza:)))

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Pzr 17 Eyl, 17:38

her zaman bunu belirtmişimdir bizler diğer burçlardan çok farklı düşünüyoruz dolayısıyla anlaşılamıyoruz...
Force Be With You

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Pzr 17 Eyl, 23:29

aşık olmadan gerçekten sevilip sevilmedine karar vermeden elini bile tutmayan bizler cinsellige düşkünmüşüz.
sevmişsem görüşme teklifini bile red ederim etmişimdir de diğerlerinde de çok haklısın sanırm ben akrebim: ))))
GÜVEN,AYRILIP GİTTİĞİ RUHA ASLA GERİ DÖNMEZ...

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Pzt 18 Eyl, 14:51

Katılıyorum sevgili Kedi senden böyle yazılar bekliyordum.
Eklemek istediğim birşey var baştan bazı şeyleri görmezden geliyorsan böyle devam etmek zorunda kalırsın yoksa ilişkide maraz doğar, çözmesi zor olur, kesip atarsan kinine yenilmiş olursun. Ama kavganı başta yaparsan ne sen üzülürsün ne karşındaki kul hakkıda buna benzer birşey bütün sorunları dünyada çözmek gerekir aksi kişiyi çıkmaza sürükler. Şahsen ben artık baştan ilişkideki aksaklıkları belirleyip karşımdakini incitmeden çözüme kavuşturmaya başladım rahat ettim. Bu sayede ne karşımdakinde ne bende birikim oluşmuyor
Olmaz olmaz deme hiç.

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Pzt 18 Eyl, 15:13

sevgili serçe teşekkür edeim benim söylediklerime katılmanız hoşuma gittidogrusu ve diger arkadaşlar silerede teşekkür ederim sevgili serçe başta konuşmak diyorsunda bazışeyleri yaşayarak görebiliyorsun başta bunları belirlemek okadar kolay olmasa gerek diyorum şünkü muhataplarımız genel de diger burç guruplarından olan insanlar ve istesekte istemesekte onlarla bu hayatı paylaşmak zorundayız ve hep yanlış anlaşılmaya devam edecegizgibi görünüyor :o :lol: :lol:

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Pzt 18 Eyl, 15:27

İstersen bunu yeni bir ilişkinde deneyimle (aşk,arkadaşlık V.S.) olabilirliğini göreceksin bu deneyim gittikçe artacak ve seni rahatlatacaktır. Başta konuşmak derken diyaloğu yaşarken hissettiğin anda alttan almak yerine uygun bir dille bunun doğru olmadığını ifade etmenden sözediyorum. Karşındaki anlayacaktır. Tabii iyilik yapmak istiyorsan o başka birşey burada onu konuşmuyoruz, iyiliğini yaparsın unutursun. Sevgiler
Olmaz olmaz deme hiç.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Pzt 18 Eyl, 15:27

Aynı mesaj tekrar gittiği için burayı sildim.

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Pzt 18 Eyl, 16:15

afedersin serçe ben genelleme yapmıştım benim ilişkilerimle alakalı bişey degildi yazdıklarım ama tavsiyelerine uyayacagım budansonra dikkatli olurum ilişkilerimde

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 18 Eyl, 18:03

cinselliğimizmiş, aşka bakışımızmış, kıskançlığımızmış... insanlar hep katı davrandılar düşünceleriyle akrep insanına, akrep nasıl hissediyorsa öyle yaşasın nolcak ki, kimseye kendimizi ifade etme mecburiyetimiz yok. zaten anlamadılar anlayamıyorlarda.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Pzt 18 Eyl, 18:34

Sevgili Gece akrebi eğer bir iyilik yapıyorsan insanların anlamasını beklemen doğru değil, yaptığın iyiliği karşılık adına yapmazsın zaten varsın anlamasınlar sende unutmalısın. Ama bu forma taşınıyorsa buradaki konu başkadır bir sıkıntıdan bahsediliyordur ne hissediyorsan onu yaşarsın yaşam senin Babam bir akreptir. meşhur bir lafı vardır .'Beğenmeyen kızını vermesin' sevgiler
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Prş 30 Kas, 16:26

Neden ?= Bu olumsuz özellikler yok mu sizce? Bence VAR! Anlaşılmak istediğini söyleyen bir akrep var mı? Bana göre anlaşılamamak hoşumuza gidiyor...Olumlu davranışlar+ Olumsuz davranışlar = Bütün
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

Kullanıcı avatarı
tutku
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen tutku » Cum 22 Ara, 20:43

BU KÖTÜ OLARAK SAYILAN HUYLAR İYİ YÖNDE KULLANILABİLİR.O ZAMAN GELİŞMEMİZE YARAYAN İYİ HUYLAR OLACAKTIR...
KUR'AN'IN SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ MANEVİ BİR GÜNEŞ OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM VE İSBAT EDECEĞİM!...

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (1900)

bilhizar

Okunmamış mesaj gönderen bilhizar » Pzr 24 Ara, 16:54

asla affetmemek kimseye ikinci şans yok.