AKREP BURCU İNSANININ KALIN KABUĞUNUN ALTINA BAKIN

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

AKREP BURCU İNSANININ KALIN KABUĞUNUN ALTINA BAKIN

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Pzt 24 Tem, 11:31

KENDİMLE YÜZLEŞTİM DÜN
SORDUM BEN, BANA
KİNDARMISIN ? HAYIR;KAPIMA GELENİN KAPISINDA KÖLE OLURUM
KISKANÇMISIN ? EŞİMDEN BAŞKASINI HAYIR;ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HER ZAMAN HERKES İÇİN DUA EDERİM DAHA İYİ OLSUNLAR DİYE VE HEP HALİME ŞÜKREDERİM.
YA İNSAN SEVGİSİ; BU KONUDA O KADAR HASSASIMKİ KİMSE BİLMEZ İNSANLAR İÇİN GİZLİ GİZLİ AĞLARIM. YARATILANI SEVERİM YARATANDAN ÖTÜRÜ
MARJİNALMİSİN ? HAYIR; TAMDA HAYATIN İÇİNDEYİM YALNIZ PES ETMEM (BUNU MARJİNALLİKLE KARIŞTIRMAMAK LAZIM) DİĞERLERİNDEN DİRENÇLİYİM BU HUYUMDAN AİLEMLE ZAMAM ZAMAN TERS DÜŞTÜM.BİR ŞEYE İNANDIMMI SONUNA KADAR GİDERİM. BU SEBEBPTEN ÖZELLİKLE BABAMLA ÇATIŞMA YAŞAMIŞIMDIR. AMA ŞU ANDA BUNU DA AŞTIM BENİM BABAM 75 YAŞINDA VE BEN ONUN AKREP BURCU OLDUĞUNU DAHA 5 YIL ÖNCE TESADÜFEN ÖĞRENDİM.ONU ANCAK O ZAMAN ANLAYABİLDİM. KEŞKE SEVGİSİNİ DAHA FAZLA GÖSTEREBİLSEYDİ VE BENDE KEŞKE ONU DAHA ERKEN ANLAMAYA ÇELIŞSAYDIM. NEYSEKİ HALA SAĞ. DÜŞÜNÜN İKTİDARDA AKREP BİR BABA VE PES ETMEYEN KÜÇÜK AKREP KIZI.
DÜRÜSTÜM DUYGULARIMDA VE DÜŞÜNCELERİMDE HAYATIMI DÜRÜST YAŞARIM VE HERKESİN BÖYLE YAPTIĞINA İNANIRIM.
ÖYLE YUMUŞAK BİR KALBİM VAR Kİ, BENİ ÇOK KOLAY KANDIRABİLİRSİNİZ SİZE İNANIRIM ÇÜNKÜ KENDİMEDE İNANIRIM
AKILLIYIMDIR DİĞERLERİNİN BİLMEDİĞİ BULAMADIĞI BİR ANDA HER KONUNUN ÜSTESİNDEN GELİRİM.
NEGATİF MİSİN ? HAYIR SEVGİYE VE İLAHİ ADALETE İNANIRIM
SİVRİ DİLLİMİYİM EVET YÜKSELENİM BAŞAK (BAŞAKLAR DİĞER DOST BURÇLARLA BERABER GERÇEK BİR AKREP DOSTUDUR) AKREP İÇİN SÖYLENEN HER KÖTÜ SÖZE (YALNIZ ELEŞTİRİYE DEMİYORUM DİKKAT EDİNİZ YAPICI ELEŞTİRİYE AÇIĞIM)
BİR CEVABIM VARDIR.DÜŞÜNÜRÜM,OKURUM,ARAŞTIRIRIM,BİLİRİM
AKREPLER İÇİN BÜTÜN O SÖYLENEN SAFSATALARA İNANMAYIN O YAZILANLARA BAKIYORUMDA DÜŞÜNÜYORUM BAZEN
"BEN Mİ AKREBİM AKREP Mİ BENİM" YOK YOK SEVGİLİ AKREPLER BEN BİLİYORUM İTİRAF EDİN O KALIN KABUĞUNUZ ALTINDA YUMUŞACIK BİR KALBİNİZ VAR.ÖYLE DEĞİL Mİ?

27ers

Okunmamış mesaj gönderen 27ers » Pzt 24 Tem, 20:14

hayır dostum tam tersi kindarım,:evil:
kıskancım,
we insanları cok sevmem
kısaca bu yazı beni anlatmıyor...

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Sal 25 Tem, 08:33

SERÇE GÜZEL YAZMIŞSIN VE İÇİNDE BENİ ANLATAN CÜMLELER VAR BU HOŞUMA GİTTİ AÇIKCASI. EVET İTİRAF EDİYORUM YUMUŞAK BİR KALBİM VAR AMA ARTIK 35 YAŞIMDAN SONRA ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORUM SADECE HAKEDENLER İÇİN...
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Sal 25 Tem, 10:41

tanıdığım tüm akrepler yukarda yazılı vasıflara bire bir uyuyor istisnalar hariç tabi.. benimde yükselim akrep bendende bazı alıntılar var orda ve sen emin ol serçe kardeş sen harbi bir akrepsin...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 25 Tem, 14:02

serçe tam beni tarif etmişin, benim babamda bir akrep ve zaman zaman çatışmalar oluyo gerçi ben onu kırmamak için alttan alıyorum, yükselenim başak, dış görünüşüm ve ilk izlenimim sert olabilir ama çok duygusalımdır ve çok kırılgan, şu anda öyle bir durumdayım ki nasıl kurtulacam bilmiyorum... her şey için saol ben kolay kolay itiraf edemezdim...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 25 Tem, 14:42

heaven yazdı: şu anda öyle bir durumdayım ki nasıl kurtulacam bilmiyorum.....
BEN BURADAN GÖRÜYORUM SEVGİLİ HEAVEN BU ZOR SINAVDANDA GEÇECEKSİN SENDE ÖYLE BİR DURUŞ SEZİYORUM Kİ BU ZORLUK ASLINDA SANA YAKIŞIYOR. DÖNÜP BAKTIĞINDA NE KADAR UZUN BİR YOL ALDIM DİYECEKSİN. ÇIKIŞ VAR BUNU BİLİYORSUN NE DURUYORSUN SADECE UYGULA

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 25 Tem, 14:46

Oski yazdı: sen emin ol serçe kardeş sen harbi bir akrepsin...
KİŞİ KARŞISINDAKİNİ KENDİNDEN BİLİRMİŞ HARBİLİK SENDE DOSTUM

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 25 Tem, 14:59

akkrep yazdı:SERÇE GÜZEL YAZMIŞSIN VE İÇİNDE BENİ ANLATAN CÜMLELER VAR BU HOŞUMA GİTTİ AÇIKCASI. EVET İTİRAF EDİYORUM YUMUŞAK BİR KALBİM VAR AMA ARTIK 35 YAŞIMDAN SONRA ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORUM SADECE HAKEDENLER İÇİN...
SEVGİLİ AKKREP BEN NAÇİZANE DİLLENDİRDİM. DEĞERLİ OLAN SENSİN. İĞNEDEKİ MADDEYİ SERUMA DÖNÜŞTÜRMÜŞSÜN.SADECE BİRŞEY EKLEMEK İSTİYORUM EĞER KABUL EDERSEN KENDİNİ KORUMA HİSSİNİ ANLIYOR VE SAYGI DUYUYORUM BU ZATEN OLACAK KARŞIDAKİNİN HAK EDİP ETMEMESİNİN ÖNEMİ YOK. SERUM SENDE ADİL OLMAYA ÇALIŞMAN YETERLİ

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 25 Tem, 15:28

SERÇE yazdı:BEN BURADAN GÖRÜYORUM SEVGİLİ HEAVEN BU ZOR SINAVDANDA GEÇECEKSİN SENDE ÖYLE BİR DURUŞ SEZİYORUM Kİ BU ZORLUK ASLINDA SANA YAKIŞIYOR. DÖNÜP BAKTIĞINDA NE KADAR UZUN BİR YOL ALDIM DİYECEKSİN. ÇIKIŞ VAR BUNU BİLİYORSUN NE DURUYORSUN SADECE UYGULA
:idea: biraz zaman her şeyin ilacı, beni seven insanların desteğiyle ve içimdeki yaşam gücüyle her şeyin üstesinden geleceğim...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 26 Tem, 18:46

teşekkür ederim serçe

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Çrş 16 Ağu, 12:17

sert, nüfûz edilemez kabuğunun içinde yumuşak, korku dolu bir bedeni saklayan bir kaplumbağaya benzer(korkmak gercek anlamda bır korkaklık degıl)

Kullanıcı avatarı
ebruayse

Okunmamış mesaj gönderen ebruayse » Prş 17 Ağu, 21:42

serçe yazına kesinlikle katılıyorum..benim babam da akrep..inanılmaz çatışırız..enterasan zamanlarda birbirimizi anlarız..ve genel anlamda akrepler hakkında dediklerin doğru..sürekli yanlış anlışılıyorlar..halbuki ruhlarına inebilseler orda gerçekten çok kırılgan bir çocuk bulacaklar..bende inandığım herşeye sahip çıkarım..ilahe adalet ve sevgiye inanırım..dilim sivridir ama o bile hakedene..umurumda olmayan insana ağzımı açıp kendimi yormam bile..klasik akrep duruşu olan ifadesiz bir yüz ifadesi takınır 3-5 sn öleee bakarım..bu yeterde artar bile..gözlerimle konuşmaya bayılıyorum.. iyiki böyle bir meziyetim var...bugüne kadar gözlerime laf söylemeyen bir kişi bile olmamıştır...neden acaba??? :))))

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Prş 17 Ağu, 21:56

akrep baba-kızlar kesinlikle ayrı oluyor.bi anımı anlatmak istiyorum.küçükken babamla büyük bi oyuncak mağazasına gitmiştik.kimsenin haberi yoktu o gün babamın beni oraya götüreceğinden.bütün gün birlikteydik ama hiç konuşmamıştık ve ben o gün babamın ne kadar duygusal ve çocuksu bi insan olduğunu anlamıştım.daha 8 yaşındaydım ama bunu gözlerinden okuyabilmiştim.
sana katılıyorum ebruayse bi akrebin kelimelere ihtiyacı yok,bakışları yetiyor.

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

bravo sana

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Prş 17 Ağu, 23:22

Sevgili serçe , hakikaten bravo,
bu kadar olur , bir insanın kendini öz eleştri ve duygu tasviri kabiliyeti ,o kadar güzel anlatmışsın ki ,yemin ediyorum kendimi okudum sende biran...evet biz fazla sert değiliz , ama şunu unutmamak lazım i ( Biz durduk yere zayıfları ezenlere ve Yakınlarımızı incitecek kişilere sertiz, kötüyüz)...Kimse benim sevdiğim ve değer verdiğim bir olguya zarar veremez...Verirse aman allahım :)

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Prş 17 Ağu, 23:26

Kimse benim sevdiğim ve değer verdiğim bir olguya zarar veremez...Verirse aman allahım
hakılısın huysuzname düşünmek bile istemiyorum insanın sevdiğine başakası tarafından zarar gelirse elbette çok tehlikeli olabiliyorsun.. hele birde bu bahsedilen akrep burcundansa...