15 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

15 kasım akrep burcu, 15 kasımda doğanların özellikleri, 15 kasımda doğan akrep burcu özelliği, 15 kasımda doğanlar, 15 kasım hangi burç, 15 kasımda doğanlar, 15 kasım akrep özellikleri, 15 kasım doğumluların özellikleri

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1025
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

15 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 12 Kas, 00:07

15 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri
Resim

15 Kasım - Yüzleşmenin Günü

İşaret: 22-24 Akrep
Dönem: Akrep III

Sabit Su

“Susmak, en güzel cevaptır.”

Bu gün doğanlar sürekli olarak yeni olaylar ve insanlarla yüz yüze gelirler. Bu yüzden beklenen ya da beklenmeyen tüm olaylara bir şekilde hazırlıklı olurlar. Mücadele etmek onlar için vazgeçilmezdir. Kendileri ve başkaları adına mücadele etmekten asla kaçınmazlar ancak güçlerini sadece haklı olduklarını düşündüklerinde kullanırlar. 15 Kasım insanlarının çoğu oldukça sabırlıdır. Harekete geçmek için doğru anı beklemenin önemini çok iyi bilirler ve nadiren hesapsızca hareket ederler.

Çekicilik ve deneyim açısından bir eksiklikleri olmadığı için aşk hayatlarında tehlikelerle karşılaşırlar. Özgür aşk hayatlarına bu yüzden dikkat etmelidirler. Artıları genellikle eksiklerini çok iyi maskelediği için bir anda ortaya çıkan kötü özellikleri partnerlerinde şok etkisi yaratır. Tabii bu bazen hayatlarına heyecan da katar.

Bu insanlarda bir kıyamet günü korkusu vardır. Her zaman en kötüyü beklediklerinden bazen oldukça telaşlı tavırlar sergilerler. Sürekli tetikte olduklarından, onları bir an göründükleri yerde biraz sonra tekrar görmek oldukça zordur, çok hareketlidirler. Bir bakarsınız çatıda, bir bakarsınız Sokakta’dırlar.

İyi Huyları: Ölçülü, Adil, Cesur
Kötü Huyları: Havai, Kazaya Yatkın

Bugün Doğan Ünlüler:
Sir William Herschel (Uzay Bilimci – Uranüs gezegenini keşfetti), Irwin Rommel (Ünlü Alman Generali), Georgia O’Keefe (Ressam), J. G. Ballard (Yazar), Francesco Rossi (İtalyan Film Yönetmeni)

Rakamlar ve Gezegenler
15 Kasım doğumlu insanlar, 6 rakamı ve "Venüs" gezegeni tarafından yönlendirilirler. 6 rakamı, bu insanlara çekicilik ve ilham gücü getirir. Fakat, Venus’ün Akrep burcunun gezegeni Pluto’nun ortak etkisi, özellikle aşk ilişkilerinde, her türlü tehlikeli öğeyi de beraberinde getirir. Bu noktada ilişkiler konusunda saplantılardan kaçınmalıdırlar.

Tarot
Büyük Arkana’nın 15. kartı, Şeytan, korku ve şehvet dinamikli bir tutkuyu sembolize eder. Şeytan, bizi koruma ve para ihtiyaçlarımıza köle eder. Kartın pozitif yönü ise, cinsel çekicilik ve tutkuları ifade edebilme yeteneğidir. Ama kart, vücutlarıma muhtaç olduğumuz kadar, duygusal bir açlık içinde olduğumuza da dikkat çeker.

Sağlık
Bugün doğan insanlar üzerinde herhangi bir duygusal baskı, aşırı derecede strese neden olabilir. Diyet söz konusu olduğunda ise, kırmızı et tüketimlerine dikkat etmeleri ve şekeri minimum da tutmaları gerekir. Sebze ağırlıklı yiyecekler yemeleri tavsiye edilebilir. Agresifliklerini ve enerjilerini boşaltmaları için egzersiz yapmaları gerekebilir.

Tavsiye
Sizin için pisikolojik tedavi önemlidir. Korkularınız ve şiddetinizi kontrol altına almalısınız. Çok çabuk sinirlenmemeye çalışın. Daha çok kendinize güvenin. Kibarlık ve nezaket, gücünüze güç katacaktır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir