14 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

14 kasım akrep burcu, 14 kasımda doğanların özellikleri, 14 kasımda doğan akrep burcu özelliği, 14 kasımda doğanlar, 14 kasım hangi burç, 14 kasımda doğanlar, 14 kasım akrep özellikleri, 14 kasım doğumluların özellikleri, 14 kasım akrep burcu özellikleri

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 11 Kas, 23:59

Resim

14 Kasım - Araştırma Ruhlu İnsanın Günü

14 Kasım Hangi Burç ?

Burç: 19 - 21 Akrep Burcu
Dönem: "Akrep III"

14 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

Hayat Veren Su

“Önce, önünüze bakın.”

Bu tarihte doğanlar, başka insanların hayatlarına rehber olmayı çok severler. Eksik olan noktaları hemen görürler fakat genelde bu müdahaleleri tarafsız olmaktan uzaktır. Bu yüzden böyle bir durumda kendi görüşlerini ortaya koyduklarını hatırlamalıdırlar. 14 Kasım tarihinde doğanların en güçlü yanı, başarılarıyla ilgili pohpohlamaya ihtiyaç duymamalarıdır.

Bugün doğanlar, kendilerini her çeşit ego tribinden koruyabilme özelliğine sahiptir. Kendilerine olan büyük güvenleri, çevrelerinde dolaşan yağcıları hemen tespit etmelerini sağlar. Bugün doğanların bir başka özelliği de, işlerine çok dikkatli ve titiz bir şekilde eğilmeleridir. İster sanatçı, bilim adamı, ister iş adamı olsun, bu insanlar işlerine, kendi teori ve fikirlerini eklemekten, ya da işe yaramayan gereksiz öğeleri diskalifiye etmekten kaçınmazlar.

İyi Huyları: Gözlemci, Mükemmel, İlgili
Kötü Huyları: Kontrolcü, Aşırı Eleştirel, Herşeye Karışan

Bugün Doğan Ünlüler:

Claude Monet (Fransız ressam), Joseph McCarthy (Amerikalı senatör), Prens Charles (İngiliz Prensi), George Cables (Piyanist), Jawaharlal Nehru (Bağımsız Hindistan’nın ilk başkanı)

Rakamlar ve Gezegenler

14 Kasım günü doğanlar, 5 rakamı (1 + 4 = 5) ve hızlı "Mercury" gezegeni tarafından yönetilirler. Bu yüksek derecede aktif gezegenin etkisiyle 14 Kasım doğumlu insanların güçlü bir zekaları vardır. 5 rakamı ise karşılaştıkları talihsizlikleri atlatmaları için yardım eder.

Tarot

Büyük Arkana’nın 14. kartı, ılımlılığın sembolü Temperance’dır ki bu kart, denge ve uyumluluk ihtiyacına dikkat çeker. Karttaki figür, bizi koruyup dengede kalmamızı sağlayan bir koruyucu melek figürüdür. Kartın olumsuz özelliklerinden biri, zamanın ruh haline göre çok hızlı değişim göstermeye olan meyimidir.

Sağlık

14 Kasım insanları, her çeşit küçük hastalığa takıntılı olmaktan kendilerini korumalıdırlar. Bugün doğanlardan bazıları, sağlık söz konusu olunca pinpirikli olabilirler ve fazla miktarda ilaç kullanabilirler. Bu tarihte doğanlar, yemek yapma konusunda harikalar yaratabilirler. Kilo sorunları ise asla büyütülmemelidir ve yapılan diyetler hastalık derecesinde getirilmemelidir.

Tavsiye

Ahlaki ve önyargılı eğilimlerinizi kontrol altında tutun. Başkalarının değerlerine ve özel yaşantıya saygı gösterin.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: 14 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 14 Kas, 09:23

Bugün doğan akreplerin doğum günleri kutlu olsun.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

lufia

Okunmamış mesaj gönderen lufia » Cmt 14 Kas, 13:51

Merhabalar kolay gelsin. Ben bir şey merak ediyordum ve cevaplarsanız eğer çok mutlu olurum. Benim burcum boğa ve yükselenim akrep (cinsiyetim kadın:) ). Venüs burcum yengeç ve marsım ikizler aynı zamanda venüs ve mars kavuşumum var. Bu açıların dışarıdan nasıl algılanmama yol açtığını merak ediyorum ve bu açıların bana getirisini de merak ediyorum lütfen beni aydınlatın. Tekrar çok teşekkür ediyorum sağlıcakla kalın.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 15 Kas, 17:58

Merhaba teşekkürler.

Güneş burcu iç dünyamızı ve ruhsal yapımızı
Yükselenimiz dış dünyamızı ve fiziğimizi

temsil eder. Genetik faktörler, ev-gezegen konumları ve açılar değişikliklere neden olabilir. İçiniz Venüs etkisinde kahve tadında ve kadifemsi ses tonunda, inatçı, güçlü, tutucu, zarif ve aşçıdır. Bu sizin kendinizi gördüğünüz görüntü olabilir.

Dışarıdan sizi görenler ise ilk etapta bir akrep olarak görürler. İkizler ve Akrepler enerjileri en belirgin iki burçtur. Dışardan size bakanlar sizi hemen farkederler. İkizler ve Merkür enerjisini "ışıltılı, cezbedici ve dağıtıcı" Akrep ve Mars enerjisini ise "yakıcı, etkileyici, çekici" olarak niteleyebiliriz.

Venüs ve Mars etkisi ne yaparsa yapsın başladığı her işe bir kaç gol önde başlamanızı sağlayabilir. Çünkü hemen dikkat çekersiniz. Ancak astrolojik etkiler sadece dürtü şeklindedir. İrade ile bunların ne kadarı değiştirdiğinizi bilemem.

Tam olarak nasıl bir insan olduğunuzu çevrenizde akrep burcu olan arkadaşlarınız varsa onlar net bir şekilde size özetleyeceklerdir.
-Ya Hep Ya Hiç-