11 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

11 kasım akrep burcu, 11 kasımda doğanların özellikleri, 11 kasımda doğan akrep burcu özelliği, 11 kasımda doğanlar, 11 kasım hangi burç, 11 kasımda doğanlar, 11 kasım akrep özellikleri, 11 kasım doğumluların özellikleri

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1025
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

11 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 06 Kas, 00:22

11 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri
Resim

11 Kasım - Yeraltının Günü

Burç: 18 - 20 Akrep
Dönem: "Akrep II"

Hayat Veren Su

"Kör tapınmanın ve sadakatın ruhanilikte yeri yoktur."

Bu günde doğan karmaşık dünyanın karmaşık insanları, derinlikli, sorunlu ve çalkantılı doğalarını gizlemek için neşeli, zeki bir görünüş sergilerler. Çevrelerinde güç sahibi olan bu kişiler iyiliklerini insanlara, aktivitelere veya ilgilendikleri her ne ise ona adarlar. Karanlık taraflarıyla paradoksal olarak onların mizahını ateşler ve onlara iyi bir mizah anlayışı için gereken gücü verir.

11 Kasım insanları fiziksel olarak manyetiklerdir ve bu çekim kuvvetlerini nasıl kullanacaklarını iyi bilirler. Bir 11 Kasım insanıyla karşılaştığınızda dikkatli olun, her an çekim kuvvetlerine kapılıp ona aşık olabilirsiniz. Bir de 11 Kasım insanının yeteneklerini, hırsını veya kariyerini kötüye kullanmasını veya boşlamasını hayretle izleyebilirsiniz.

Bugün Doğan Ünlüler:
Fyodor Dostoevsky (Ünlü Rus romancısı), Carlos Fuentes (Meksikalı diplomat, yazar, ünv. Profesörü), George Patton (İkinci Dünya savaşı generali), Demi Moore (Holywood Aktrisi), Mose Allison (Caz piyanisti)

İyi Huyları: İkna edici, renkli, enerjik
Kötü Huyları: Az paylaşımcı, belalı, büyülenmiş

Rakamlar ve Gezegenler
11 Kasım günü doğanlar (1+1=) 2 rakamı ve ay tarafından yönetilirler. 2 rakamıyla yönetilen insanlar iyi lider olmaktan çok iyi yardımcı ve partner olurlar. Kusura bakmayın ancak Başbakan Yardımcılığına kadar yükselebilirsiniz. Bu gün doğanlar "Ay"’ın etkisiyle hayalci/yaratıcı ve zarif özelliklerin etkisi altındadırlar.

Tarot
Büyük Arcana’nın 11. kartı adalettir, yüce bir kadın bir elinde terazi bir elinde kılıç tutar. Bize evrenin düzenini ve hayatımızda süre gelen ve süregelecek olan dengeyi göstermeyi dener. Bu kartın pozitif yönleri doğruluk, dürüstlük, bütünlük, adaletlilik ve disiplindir; negatif yönleri ise az girişkenilk, kişilikdışılık, yenilik korkusu ve yakınmacılıktır.

Sağlık
11 Kasım insanları çok fazla fiziksel düzlemde yaşarlar ve vücutları konusunda takıntılı olabilirler. Bugün doğanlara etkin egzersiz önerilir; ayrobik, dans, koşu mesela. Rekabet üzerine kurulu sporlar bu gün doğan insanlar için iyi bir fikir olmayabilir.

Tavsiye
Ara sıra kendi isteklerinizi unutun. Koşulsuz olarak verin ama bir futbol topuna dönüşmeyin. Yeteneklerinizi sergileyin, bu sayede hayalkırıklığından korunursunuz. İhtiyacınız olan şeyi talep etmekten çekinmeyin ama kaderin getirdiklerini de kabul etmeye çalışın.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir