Benim haritamıda yorumlayabilirmisimiz durum çok mu vahim???

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Oz2635

Benim haritamıda yorumlayabilirmisimiz durum çok mu vahim???

Okunmamış mesaj gönderen Oz2635 » Cmt 06 Oca, 02:06

Merhabalar bir zamandır astrolojiyle ilgileniyorum ama tam ehil değilim yardımcı olursanız çok sevinirim kendimden bahsetmek gerekirse çok git gellerim var gibi daha doğrusu ben sabitim yaşadığım olayları tuhaf buluyorum bi öyle bi böyle çok verimsiz bir hayatım var monoton çok mu kötü acaba horoskop haritam şimdiye kadar hiç ilişkim olmadı acaba evlenebilcekmiyim iş konusunda ne dersiniz ? Sağlık sıkıntılarım kronik gibi tabi ufak tefek şeylerle geçiyor. Para konusunda nedersiniz?? Vs şimdiden teşekkürler

-resimler silindi-

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Benim haritamıda yorumlayabilirmisimiz durum çok mu vahim???

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 07 Oca, 16:08

Merhaba hoş geldin.

Öncelikle benim metin olarak sana sunacaklarımda haritanı çıkarttığın ve çevirisi kullanılan Allen Edwall horoskop script verileri olacağı için o kısımlara değinmek istemem. Eğer haritanın altındaki gezegen ve ev konumlarıyla ilgili verileri okumuşsan genel hatları ile astrolojik verilerin seni nasıl etkilediğini de görmüşsündür.

Hem genel kanıyı hem de kendi edinimlerimi birleştirerek söylemek isterim ki bir kişinin Güneş, Ay, Yükselen ve Merkürü farklı ise uyumsuz olduğu noktalar, uyumlu olduğu noktalardan fazla ise bahsettiğin sorunlar yaşanıyor. Doğal olanı da bu.

Mesela Senin haritana bakacak olursak Güneş burcun Yay, Ay Boğa, Merkür Akrep ve Yükselen İkizler Burcu. Üstüne 4 gezegende Oğlak var.
Yay= Değişken-Ateş
Boğa= Sabit-Toprak
Akrep= Sabit-Su
İkizler= Değişken-Hava

Ağırlık= Oğlak= Öncü-Toprak

Bu kadar fazla etken olunca gün içerisinde birden faklı kişiliğe bürünmek, günden güne, haftadan haftaya, aydan aya, yıldan yıla değişim yaşamak normal. İki değişken, iki sabit bir öncü sürekli iç dünyada bölünmeye, neyi nasıl yapman gerektiğine karar verememeye neden olacaktır.

Çözüm önerileri
* Bir konuma ağırlık verilerek kendini geliştirmeye çalışabilirsin.
*Eğilimlerini, hobilerini bilinçli oluşturmalısın.
* Hayatını kontrol altına almaya çalış ama baskı kurma. Bu kontrol mesela kararsız kaldığında karar vermeden es geçme. Tembellik ettiğinde kendini kaldır, aldığın kararları uygulamadığında iki katını yapacak şekilde kendine ceza kes gibi..
* Olumlu yönleri görmeye çalış. Bu tür haritalar insana zenginlik katar, çok farklı alanlarda ilgi oluşturur bunları keşfetmeye çalış, çok çeşitli hobiler edin, bu harita ile hem değişken hem sabit ve hem de öncü gruptan etki alıyorsun bu harika bir şey. Ateş etkisi, Toprak etkisi, Su ve Hava etkisi alıyorsun. Meslek tercihini de buna göre yapabilirsin yada iş hayatına buna göre zenginleştirebilirsin.
* Harita insanın kendisini tanıması için harika bir klavuzdur. Bu konuda sonuna kadar kendini araştır. "Şu özelliğim oradan, bu özelliğim buradan, şu hareketimin sebebi şu" çıkarımlarını yap. Sonra tuğlaları sıralamaya başla.

Benim haritamda da benzer durumlar var ve bunu olabildiğince sonuna kadar değerlendirmeye çalışıyorum. Emin ol güzel bir özellik. Bakış açın olumlu olursa hayatını da olumlu yönde geliştirebilirsin. İlk adımı haritanla kendini tanıma adına atmışsın devamını da getirirsen çok güzel olur.

Yapılmaması gerekenler.

* Harita adı üzerinde "haritadır" gelecekle ilgili çıkarımlar yapmaya çalışmayın. Bu çok hassas bir konudur. Harita size sizi gösterir ve ötesi çıkarımdır. Olasılıklar hesabıdır ama %100 değildir. Bunu yaptığınız anda beyniniz sizi belli noktalara odaklamaya başlar. Belli potansiyeller vardır bunları değerlendirirseniz kazanırsınız değerlendirmezseniz kazanamazsınız. Hayatı olduğu gibi keşfederek yaşayın. "Haritama göre şu nasıl olacak bu nasıl olacak demeyin" Siz yapmanız gerekeni yapın olacaksa olur, olmayacaksa ileride olur, olmuyorsa olmaması belki daha iyidir. Sonra ikinci tur çabayı gösterin. Gene aynı şeyler yaşanırsa siz çaba göstermeye devam edin. Ama olmuyorsa da haritaya terste baksanız sonuç değişmez.

Haritanızdaki ev konumlarını astrolojide-evler/ linkindeki konulara göz atarak ayrıntılara girebilirsiniz. Yardımcı olabileceğim konu olursa en azından denerim.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Oz2635

Okunmamış mesaj gönderen Oz2635 » Sal 09 Oca, 14:28

Eyv teşekkür ederim....

Oz2635

Okunmamış mesaj gönderen Oz2635 » Sal 09 Oca, 14:34

Peki bişey daha sorabilirmiyim mesela hangi burç gezegen üçgen yada kare vaziyette tarzı analiz edermisiniz artısı eksisi neyi kolaylaştırıyor neyi sönümlüyor onu söylerseniz benim için pek çok şey açığa kavuşçak
Saygılarımla

ahumnur

Okunmamış mesaj gönderen ahumnur » Pzr 11 Kas, 15:17

benim haritamı da lütfen 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
14.06.1987 ankara 08.00