İNTUTİON'un HOROSKOP ANALİZİ

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
emekli

İNTUTİON'un HOROSKOP ANALİZİ

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 21:38

sevgili arkadaşımız,portalımızın kıymetli saygıdeğer neşeli canlı enerjik,iç dünyasında kendisiyle barışık,mizahsever İNTUTİON'un izni ile hazırlanmış yıldız haritası...

etik kurallar açısından analizde bariz olan bazı özel hayata dair şeyler
burada yayınlanmayacaktır,gerektiğinde ben intution'a öm ile bilgi vereceğimdir:)

Resim

sevgili intution horoskopunuz burada,gece yarısına kadar analizi tammalayıp buradan paylaşıma sunacağız.astrolojiyi öğrenmek isteyen arkadaşalrımız takip ederlerse notlar alırlarsa bi yol kat edeceklerdir...
En son emekli tarafından Cum 04 Tem, 09:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Prş 15 May, 21:41

takip etmek isterim çünkü horoskop kavramından hiç birşey anlamıyorum...:)

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 21:42

hım sabırsızlıklan bekliyorum :) :P

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 22:12

güneş burcu akrep,ay burcu başak olan ve aynı zamanda yükselen burcuda başak olan sevgili intu,
zodyağın,en derin,inceleyen,araştıran,işin ucunu bırakmayan,takipde kalan,analitik bir bakış açısıyla daima mükemmeli arzulayan hedefleyen akrep-başak karışımının en tipik halini almışsınız...

yaşamınızda her zaman akılcı kararlar verip bunları uygulamışsınız,zaman zaman diliniz yüzünden yanlış anlaşılmalar yaşamınızda derin dönüşümleride beraberinde getirmiş olabilir zira diliniz
sizin en keskin silahınız...

ay'ın 12.evde yer alması,iç dünyanızın bilinçaltınızın olduğundan fazla hassaslaşmasına derin bir iç görüye sahip olamanıza olanak sağlamış,
aynı zamanda bu etki annenin hayatında izleri olduğunu bu izlerin pek sevimli olmadığını sessiz soğuk bir savaş halinde olduğunuz dönemleride kapsamış,annenizin üzerinizde gizli bir güç kurduğunu kararlarınızda sizi zaman eleştirerek yıldırmaya çalıştığını söyleyebiliriz,ay içsel anne imajıdır aynı zamanda,ki annenizle böyel bir durum olmasa bile iç dünyanızda böyle hissetmiş olabilirisniz ilk çocukluk evrenizde...

ayın bu konumu kişiye gizli ilimlere merak verdirir,ve iç sesini dinlemeyi öğrenirse ön görülerini geliştirebilir...sağduyu sahibi olduğunu ve yatıştıran bir etkin olduğunuda görebiliyorum...

aynı zamanda yükselen başak ve ay başak mizah duygusunu kamçılar,şaha kaldırır,ortamların aranan insanı olmanızı sağlar,arkadaş gruplarınızda ağzının içine bakılan biri olmanızı sağlar ve kişiye bunca muzipliği arasında insanları ruhsal olarakda teskin edecek teselli edecek manevi bir güç verir.
eminim bi dönem etrafında pek çok insan vardı sana bağımlı olan,sık sık yardım için sana başvuran...

devam edeceğiz...

Kullanıcı avatarı
KEDİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Prş 15 May, 22:17

bende istiyorum mümkünse emekli
Ne masaLım nede bir şiir
KeLimeLere anlam yüklemekten vazgeçtim
AnLatasım yok
AnLayasım yok
ÖyLesine işte...

Çocuk olsam yeniden

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 15 May, 22:25

Evet iyi oldu emekli.. Benim nette web tasarım işlerim yüzünden kendi horoskop sayfama pek vakit ayıramıyorum.. Teşekkürler..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 22:28

yalnızefe yazdı:Evet iyi oldu emekli.. Benim nette web tasarım işlerim yüzünden kendi horoskop sayfama pek vakit ayıramıyorum.. Teşekkürler..
teşekkür ederim efe'ciğim,işin açıkcası portal da nasıl hareket edeceğimi bilmekle beraber sizlere danışmadan bir şey yapmak istemiyorum,bugün böyle bir gündüz konuşurken içimizden geldi...
siz işlerinizi bitirin müsait olun birlikte hareket ederiz program yaparız emi:))

sizde takipde kalın anlaştık:)

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 22:33

KEDİ yazdı:bende istiyorum mümkünse emekli
canım kedi'ciğim,intu koskoca muğla'yı bu gece yakmadan horoskopunu analiz edelim ondan sonrada sizin haritanıza el atalım emi:))

a bu arada bugün bir ilki gerçekleştireceğiz gece tam yarımda intu'ya online kurşun dökeceğiz,intu pc yanmasın diye çarşaf örtecek monitöre:)
zira bugün evde yanmayan bi pc kaldı:)

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 22:47

ay'ın aspektlerine bakalım,ay ile dünyevi bağı enerji alanı olan earth noktası ile sekstil açı 12.ev ile 8.ev alanında oluşmuş,dünyevi hazlara düşkün,rahatını seven,huzurlu ortamlarda kendini daha iyi ifade edebilen,
yuvasını,evini yaşaığı her ortamı mistik bir olguyla korumaya alan
özel mahrem hayatında pek çok sırları olan birine işaret etmekte.
kadınsı özelliklerinin farkındadır,bu etki aynı zamanda maddesel değer olarak earth'un yine madde dünya burcu olan boğa da ve miras birleşik kazancı temsil eden 8.evde olamsından dolayı ileriki yaşlarında
toprakla ilgili epey önemli bir mirasa konacağını temsil etmekte...

Kullanıcı avatarı
KEDİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Prş 15 May, 22:53

tamam emekli canım sen ne zaman müsait olursan :D :idea:
Ne masaLım nede bir şiir
KeLimeLere anlam yüklemekten vazgeçtim
AnLatasım yok
AnLayasım yok
ÖyLesine işte...

Çocuk olsam yeniden

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 22:56

ay ve neptün karesi,ruhsal olarak zayıf bir sinir sistemi olacağını göstermekte,kendisini korumaya alan ve gizleri olan bir insan,ilk çocukluk evresinde ailesel kaynaklı hüzünler verebilir,bu etki aynı zamanda kişiye
zararlı alışkanlıklar kazandırabilir,sigara,alkolü sevmesi,ve aynı zamanda ailede alkol yüzünden zarar gören birinide temsil ediyor,3.evde olması
kardeşler evindeki bu etki belirsiz iletişime yol açmakta,yakın çevresinden
çok farklı bir insan karakterinde ve kabına sığamayan etkiler yeterince anlaşılmayan değerelri onu zaman zaman çeversinden uzaklaştıracaktır.
ve yaşamında en dikkat etmesi gereken kullanılmaya kandırılmaya yatkın olduğu alan,en yakın ilişkide bulunduğu kendisine en yakın olan insanlar...

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 22:57

intu ses ver,yaşam belirtisi göster:)

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 22:59

şekerleriim geldim :) :P :P :P :twisted:

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 23:02

şimdiye kadarki tespitlerin doğru,miras konusunda emin diilim pek,belki uygun bulursam analizin sonunda açıklama yapabilirim,belki bu astrolojinin gerçek bir bilim olup olmadığı konusunda daha aydınlatıcı olabilir diye düşünüyorum ama.biraz daha düşünmeliyim tabii bunu

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 23:09

kısa pasajlar halinde devam edelim zira her aspekti her planeti etkiyi yazmaya kalkışırsam server şişebilir çökebilir:)))

güneş 2.evde yerleşmiş,akrep burcu karakterinde biri yeterince o konuda bili edinmiştir,ben daha önce değinlmeyen kendi üslubuma göre önem arz eden noktalara değineyim...

güneş ile güney ay düğüm karesi arasında oluşan quincunx aspekt,yaşamında en gerilimli açıyı ,evlilik,yakın ilişkiler,maddiyat,değerleri,baba ile ilgili olan gerilimlerde vermiş olma potansiyelini çoğaltmış,aile olarak varlıklı bir aile içinde fakat yetişmiş,evlilik
olarakda böyle bir evlilik yapabilir lakin ailesel olarak hepsini kapsayan evliliklere bağlı kayıplar yaşamışlarır ve bu etki hala devam etmektedir.
babanın bazı davranışları iyi niyetlide olsa yanlış yatırımlara kar gelmeyecek işlere atılmasına babanın kendi ailesinden kayıplar yaşamasına olanak vermiş...

eş olarak yaşamına girecek olan erkek kendi değer yargılaından farklı
fakat ruh olarak çeken biri...