Medikal Astroloji- Ay 1. evde

ay 1. evde sağlığımıza etkileri, ay birinci evde sağlımıza ne gibi etkileri var, ay 1. evde anatomiye etkileri

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Misafir_Akrep

Medikal Astroloji- Ay 1. evde

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 02 Mar, 01:11

Ay 1. evde anatomiye etkileri:

Deviasyon, geniz eti, çarpık dişler, görme kusurları, solgun yüz, nadiren sindirim problemleri, farenjit, orta kulak iltihabı, boğaz kuruluğu, baş ağrısı, bazen horlama v.s gibi KBB rahatsızlıklarının birincil karşılıklarıdır..

Kişiye anaçlık ve korumacı bir yüz ifadesi verir. Anlayan ve anlayış gösteren, merhamet eden görüntüyü fazlasıyla yansıtır.

Ay 1. evdeki etkiler kişinin zaman ilerledikçe kilo almasını hızlandırabilir. Kişi çocukluk döneminde fazlasıyla KBB hastalıklarına yakalanmış ve bunların tedavileriyle uzun yıllar uğraşmıştır ve uğraşmaktadır.

Donuk ve sabit bir yüz ifadesi vermesi nedeni ile ilk bakışta dışarıya yansıttığı görüntü soğuk karşılanabilir.

Alıngan ve çekingen bir yüz ifadesi verir fakat kişi bunu her ortamda yansıtmaz.

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 03 Mar, 01:09

benim ayım da 1. evimde, ilk baştaki hastalıklar değilde kbb olarak grip, bademcik çok sık olurdum çocukken... diğer bir çok özellik ben de mevcut... teşekkürler efe...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

emekli

Re: Medikal Astroloji- Ay 1. evde

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 09 May, 01:40

yalnızefe yazdı:Ay 1. evde anatomiye etkileri:

Deviasyon, geniz eti, çarpık dişler, görme kusurları, solgun yüz, nadiren sindirim problemleri, farenjit, orta kulak iltihabı, boğaz kuruluğu, baş ağrısı, bazen horlama v.s gibi KBB rahatsızlıklarının birincil karşılıklarıdır..

Kişiye anaçlık ve korumacı bir yüz ifadesi verir. Anlayan ve anlayış gösteren, merhamet eden görüntüyü fazlasıyla yansıtır.

Ay 1. evdeki etkiler kişinin zaman ilerledikçe kilo almasını hızlandırabilir. Kişi çocukluk döneminde fazlasıyla KBB hastalıklarına yakalanmış ve bunların tedavileriyle uzun yıllar uğraşmıştır ve uğraşmaktadır.

Donuk ve sabit bir yüz ifadesi vermesi nedeni ile ilk bakışta dışarıya yansıttığı görüntü soğuk karşılanabilir.

Alıngan ve çekingen bir yüz ifadesi verir fakat kişi bunu her ortamda yansıtmaz.
sevgili efe,medikal balık burcu başlığınızdaki linkten geldim bu sayfaya dün okumuştum ilgimi çekmişti,bende kendi çapımda medikal astroloji diye değilde gezegenlerin 1.evde yani yükselen burcumuza yerleşince fiziksel olarak nasıl bir görünüm verdiğini,sağlık olarak en çok hangi bölgemizi etkilediği hakkında minik bi yazı hazırlamıştım,izniniz olursa yine sizin başlığınıza ilave edeyim,bilgilerimizi karşılaştırmış oluruz paylaşmış oluruz....

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cum 09 May, 01:51

Tabi ki önemli olan bu konuda daha fazla bilgiye erişmek değil mi?
Öyle olmasaydı ben yazılarıma telif hakkı koyardım.. Ama öyle değil..Hayat paylaşmaktır..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 09 May, 01:56

yalnızefe yazdı:Tabi ki önemli olan bu konuda daha fazla bilgiye erişmek değil mi?
Öyle olmasaydı ben yazılarıma telif hakkı koyardım.. Ama öyle değil..Hayat paylaşmaktır..
teşekkürler sevgili efe,elbette bilgiyi paylaşmak erdem,bilgiyi saklamak bencilliktir,kardeş kardeş inşaallah birbirimize pek çok faydamız olacak.

esra

Re: Medikal Astroloji- Ay 1. evde

Okunmamış mesaj gönderen esra » Cum 29 May, 21:58

kbb hastalıklarına ayın boga burcunda ve 2.evde olması yol acıyor bılıyordum..1.evdeki ay acısına sahip kız arkadasım migrenden muzdarip feci bas agrıları cekiyor bazen..