Mart Hilal Vakti Karmik Çözümler İçin Okunacak Esmalar

mart ayında okunacak esmalar

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 26 Mar, 18:38

Resim

An haritası 28 Mart 2020 tarihinde, saat 12.00'da çok özel bir görünümde...

Bu tür olumlu görünümler neredeyse her yıl Mart ayının bu vakitlerine (Hilâl vakti) denk gelir. Bu sene de 28 Mart’ta karmik çözülmeler için çok uygun ve önemli anlardan birini yaşayacağız. Bu sebeple yol gösterici olması niyetiyle bir çalışma vereceğim.

Vereceğim çalışmanın faydalı olabilmesi için en kilit noktalardan biri ise affetmeye hazır olmaktır. Bağışlamak bazılarımız için kolay olmasa da tekamülümüz için çok önemli bir aşamadır. Geçmişten bugüne taşıdığınız olumsuz duyguları bırakmalı, yerine olumlu duyguları tercih etmelisiniz. Koşulsuz sevgi ve hoşgörü ile yaşamak hayatınıza davet edeceğiniz şeylerin de bu minvalde olmasını sağlayacaktır.

Çalışmaya başlamadan önce evi sandal tütsüsü ya da üzerlik ile buhurlayın. Çalışmadan önce ve sonra mutlaka sadaka verin. Aç olan hayvanları besleyin. Çalışma esnasında mutlaka kırmızı, mavi ve beyaz mum yakın. Mumları söndürmeyin, bitene kadar yanabilir. Bu üç renkteki mumu bulmanız çok önemlidir. Ateş enerjisi karmanızı temizleyebilmeniz adına çok etkili olacaktır. Bahsetmiş olduğum renkleri bulabilecek imkanınız yok ise üç tane beyaz mum yakabilirsiniz.

Niyet ederken, "Rûşd sahibi olmaya, doğru ile yanlışı ayırt etmeye niyet ediyorum. Görmemi, bilmemi, anlamamı, fark etmemi engelleyen tüm sislerin kalkmasına niyet ediyorum." deyip ardından "ER REŞİD 514" Esmasını an'da okuyabilirsiniz.

Ardından "Tüm bedenlerimde var olan bu yaşamda, benim ve bütünün en yüksek hayrına olan tüm potansiyelimi açığa çıkartmaya niyet ediyorum." deyip "EL KAADİR 305" ismini okuyabilirsiniz.

Bu çalışma direkt olarak karma temizliği çalışması değildir, bu yolda destekleyici bir açılım yaratacaktır. Farkındalığınızı artırıp arınmanıza yardımcı olacak kişi, olay, zaman ve mekan kavramlarını bir araya getirecektir. Geçmişten bugüne getirdiğiniz bu tür olumsuz duyguların sizi kısıtladığını unutmamalı, yola bunlarla devam etmeyip yaşamınızın kontrolünü kendi elinize almalısınız.

Benim ve bütünün en yüksek hayrına...

Nazan Gönültaş
https://www.facebook.com/gonultasnazan/

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"