YAY BURCU 2008

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

YAY BURCU 2008

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Çrş 12 Mar, 14:01

YAY BURCU 2008-GENEL BAKIŞ

Bu yıl yaşamınızda kesin ve belirgin ve bir değişiklik olacak çünkü Jüpiter ve Plüton filozof yay burcunu terk ederek gerçekçi Oğlak burcuna geçecek.Jüpiter,2007 yılının büyük bölümünde sizin burcunuzdaydı ve ufuklarınızı açtı,size yeni fırsatlar sundu ve yaşamın birçok alanında gelişiminizi destekledi.Diğer yandan Pluton,1995 yılından beri Yay burcundaydı.Bir değişiklik ihtiyacı ile yüzleşmenizi sağlayarak,sizi aşamalı ancak acımasız bir şekilde inançlarınızla hareket etmeye zorladı.Jüpiter'in özdeğer eviniz olan 2.evinize girmesi maddi zenginliğinizi ve öz saygınızı artıracağından,bu yıl sizim için bir geçiş dönemi olacak.Bir şeylere yeniden başlamak yerine,zaten elinizde olan şeyleri iyileştirme ve geliştirme zamanı.

Yayılmacı Jüpiter geçen yıl maceraperest yay burcundan geçerken,her biri sizi ayrı ve önemli bir yolculuğa çıkaracak yeni birer kapı açmak için birçok fırsatınız oldu.Kilit gezegeniniz,Jüpiter,şu anda dünyevi Oğlak'tan geçerken,bakış açınız değişiyor ve dünyayı çok daha gerçekçi bir gözle görüyorsunuz.Daha ölçülü ve daha pragmatik bir duruş sergiledikçe,bilinmeyenin heyecanı ve gem vurulmamış iyimserliğiniz dizginlenecek.Seçeneklerin kısıtlı olduğu konusunda endişeleriniz varsa,bilinki düşündüğünüzden çok daha büyük bir maceranın içindesiniz.Güçlü Pluton'un burcunuzdan geçtiği dönem olan son 18 yıl boyunca öğrendiğiniz her şeyi kullanmaya hazırsınız.Artık ihtiyaç duymadığınız şeyleri başarılı bir şekilde hayatınızdan çıkardıysanız,dönüşüm neredeyse tamamlanmış demektir.Geçmişinizden bugüne gelen tamamlanmamış işleriniz varsa,başlamak üzere olan bu önemli yolculuğunuzda özgür olmak için bunları halletmeye çaba gösterin.

VİNEET VİJH

"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Çrş 12 Mar, 14:16

Bu alıntıyı dün aldığım bir kitaptan yaptım..Belki başka burçlardan da böyle kısa alıntılar yaparım..kopya past yapmayınca ve tek parmakla yazmak uzun sürdüğünden bugün sadece yay burcunu yazdım.. :D

Bu kitaptaki Yay burcu yorumunu okumadan önce yukarıdaki yazılan yorumu ben kendimde görüyordum..yani bir dönüşüm geçirmiştim..acımasızdı..ama neredeyse beni tamamen dönüştürdü diyebilirim..tek tük hatalarım var..bırakamadığım birkaç alışkanlığım var(mesela akreportal..)..ki bu alışkanlıklar yazıdan anladığım kadarıyla bu alışkanlıklar "gelişimimdeki kalan küçük eksikleri"tamamlamamı engellemekte..portal belki de engel değil..tek sakıncası eşimin bilmnemesi..ama dedimya:onla ben ak ile kara gibiyiz..ve bunu ona izah etmem sanırım mümkün değil..neyse..

şu notu da düşmek istiyorum:Bu yorumdan şu sonuçta çıkıyor:Yay burçlar eski yaylar değiler artık..yay kitaplarda okuduğumuz yaylardan çok daha farklı halde anladığım kadarıyla..YANİ KİŞİSEL GELİŞİMLERİ HEMEN HEMEN BİTMİŞ DURUMDA..

Ama tabi bu değişimi yaşamış yayları kasdediyorum..yani yukarıda anlatılan pluton geçisini yaşamış yayları kasdediyorum..yoksa şuandan itibaren gelecek yaylar sanırım kitaplarda anlatılan yaylar olacaklar..bana sorarsanız değişim geçirmeselerde yaylar iyi ve olgun insanlar..

ama 1995-2008 Pluto,Jüpiter,satürn etkili yaylar çok şanslıydı..değişim sancılıydı..ama sonuç harika..sonuç:Tamamlanmış kişisel gelişim..

Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Çrş 12 Mar, 15:14

paylasimin icin tesekkurler sevgili lotus
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Kullanıcı avatarı
muzip_yay
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen muzip_yay » Çrş 12 Mar, 18:45

paylaşımın için tşk lotus..
DOLU KIRAR GEÇER AMA YAĞMUR GONCA GÜLLER AÇTIRIR...

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Prş 13 Mar, 15:35

Sitemizde sadece iki tane yay mı var?..yaylar ender bulunur..tıpkı akrepler gibi..bu yüzden portalda bu kadar az olmaları normal..yoksa akrepler her nekadar yayları pek anlamasa ve hatta sevmesede yay gibi özel bir burcun bu sıra dışı ve özel portalı bulmaması imkansız..çünkü yay felsefiktir..o doğal bir bilge ve düşünürdür..yani burası tam yaya göre..

yay sanırım nadir bulunan burçlar arasında akrepten sonra gelyor..bu bilgiye nette gezerken rastlamıştım geçen yıl..şuan bu bilgiyi bulamadım nette.yani geçen sene googleye hangi kelimeyi yazdığımı hatırlayamadım.. :D