Yükselen Oğlak Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Yükselen oğlak Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri, yükselen oğlak özellikleri, yükselen oğlak fiziki özellikleri, yükselen oğlak erkeği fiziki özellikleri, yükselen oğlak kadını fiziki özellikleri, yükselen oğlak bayanı fiziki özellikleri, fiziksel özellikleri

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 02:10

Resim

Yükselen oğlak burcu insanlar, oğlağımsı kafa yapıları, çıkık şakakları, dar üçgenimsi yüzleri, sivri çeneleri ve çene ortasında minik çukurları, hafif aralık çıkıntılı ön dişleri, kemikli zayıf bünyeleri ile hemen dikkat çekerler, hayatları, tedbir, sebat ve inat üzerine kuruludur.

Dostları arasında güçlü söylemleri ve hatta espirili bir dili olan oğlaklar yabancılar arasında sessiz ve utangaç olurlar, güç ve prestij sahibi olmak hayatlarının anlamıdır, yükselen oğlak burçlarında hemen hemen hepsinde evlilik yaşamları aşk ilişkileri büyük etkileri ile çok uzun yıllara dayanan değişikliklerle doludur. iş hayatı kendini ifade etme tarzıdır.

Ya çok geç evlenecektir yada evleneceği insanı kariyer yaşantısında tanıyacaktır.

Kaynak: Emekli (kişisel gözlem ve deneyimler)

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Cmt 03 May, 14:22

kaynak süper

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 14:28

merhaba çapraz,
öz burcu akrep,yükseleniniz oğlak sanırım,8.ve 10.ev alanı doğal sıralamada,muhtemel güneşiniz,10.eve denk gelmekte,ve yükselen burcunuza 60*lik fırsat ve kolaylık açısı vermekte,eğitim kariyer hayatınız oldukca parlak geçmiş olmalı,ve akrep'in 10.evde olması,sizde kariyerinize etki edecek güçler,gizli bağlantılar sağlamış olabilir...

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Cmt 03 May, 14:33

özür dilerim anlamadım bazı yazdıklarını,8.ev ve 10. gibi yada gizli güçler gibi yazdıkalrını açıklarsan sevinirim. bazı noktalar kafamda daha rahat oluşur.yani ne demek istedin.bu arada adım cahraz,ama ilkdefa biri böyle yazmıs çok komık saol.bu arada profilim de zaten akrep oldugum yazıyor.

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 14:53

sevgili çapraz,
yükselen burcumuz bizim dışa yansıttığımız yüzümüzdür,kimliğimizdir,diğer insanların bizim için düşünmesini istediğimiz kavramları simgeler,bir nevi dış maske bir nevi sosyal ve profesyonel yaşamdaki üst kimliğimizdir.yaşam bıyunca ele alacağımız uğraşıları,başarıları,edinimlerimizi ve buna paralel olan kazançlarımızın çıkış noktasıdır...

şimdi bu sizde yükslen oğlak olduğu için başlangıç alınır,
zaten açıklamamda fiziksel ve karakterisitik yükselne oğlak burcunu anlatmıştım...

not:bağlantımda sorun var gittiği an yazımda kayboluyor doğal olarak,bölüm bölüm yazayım emi...

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 14:58

yükselen burç birinci evdir,ve öz burcunuz yani güneşinizin olduğu burç akrep,zodyakta geriye doğru gittiğimizde 12 burç var,11.ev alanına akrep yerleşecektir,akrep burcunun ilk derecelerinde doğduğunuz için,yükslen burcunuz oğlak'ın muhtemel orta çizgisinde olmalı ve güneş ile akrep2in bir kısmı 10.ev alanınıza yani ,kariyer,çalışma iş alanınıza yerleşmiştir.
enerji çıkış noktanız sizin kariyeriniz,işiniz olacaktır.

pluto iş yaşamınızda derin dönüşümlerin olacağını gösterir,ve yükslen burcunuzun yönetici gezegeni olan satürn ise,size gerekli sabrı,irade gücünü ve dayanıklılığı sağlayacağından bir nevi içinizdeki gizli yaratıcı gücü kullanma yoluna gideceğinizi betimler...yani kendinizi geliştiren iç dünyası sağlam attığı adımlarda temkinli biri olmanızı destekler...

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Cmt 03 May, 15:10

temelde ii şeyler olcak yani:))

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 15:13

inşaallah,niçin olmasın ki her şey iyi,isteklerimiz pozitif bve nagatif düşüncelerimizin yansımalarını yaşamıyor muyuz herbirimiz,o halde hep pozitif hep iyiniyet hep saygı,ruhumuzu bunlarla beslersek emin ol ki dönüşümleri bir o kadar değerli oluyor...

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Cmt 03 May, 15:57

BİR ADAM DEMİŞKİ NEHİDE SÜREKLENEN YAPRAKLAR GİBİYİZ.O YÜZDEN İİ NİYET TÜRÜ AÇIKLAMALARA İNANMIYOM,ÇOCUKLARI KANDIRMAK İÇİN SÖYLENEN SÖZLERE BENZİYOR,BUNU SÖYLEYEN ADAM İNTİHAR ETMİŞ,NOBEL EDEBİYET ÖDÜLÜ SAHİBİ.

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 16:05

sevgili çapraz,
niyetinde ve yaşamında samimi olsa idi intihar eder miydi sence bunca başarıya rağmen?

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Cmt 03 May, 16:17

cahraz;yoo bence samimi oldugu için öldü,yaşamını sadece kendi kontrol etmediğini anladı,o yüzden öldü.

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 16:52

yaşam insanoğluna verilen en büyük mükafat ,beden giysisine bürünmeyip ruh olarak kalsa idik tekamülün anlamı olur muydu?
insan olarak geliyoruz dünyaya,düşünen,fikir üreten,seven,sevilen,nefret eden,zevk beğenileri olan vs...yaşamın anlamını oluşturan insan neslinin bireyi olarak yerimizi alıyoruz dünya sahnesinde,
şimdi intihar aslında farklı bir konu,o da yaradanın takdirinde olan kulun iradesiyle şekillenen ceryan eden bir olay,işin açıkcası burada tıkanıyorum,intihar etmese idi,insan olarak geldiği bu yaşam alanında madem samimi madem iyi niyetli madem bazı şeyler yanlış ve gözleri bunları görmekte idi,keşke savaşsa idi,keşke inandına mücadele etse idi,keşke doğru bildiğini diğer insanlarada aktarmak için uğraşsa idi...
ölüm kolaylıktır,yaşamaktır aslolan...

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Cmt 03 May, 18:17

demek istediğimde buydu savaş boşuna sonumuz ve yaşantımız belli demek istyor anladın mı,mesela nazar boncugu koymussun,demekki diğer insanlardan korkuyon nazardan,demekki bazen kaderin başkasının elinde,hayatını değiştiriyor.

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 18:32

Her birimiz doğarken bir misyon üstelenerek bu dünyaya geliyoruz,yaratılmış hiç bir şey değersiz,önemsiz,sebepsiz değildir.Yüce Yaradanın nizami olarak inşaa ettiği bu yeryüzünde varolan herşey aynı yere gider yani O'na...istikametimiz hepimiz için aynıdır.yön tek'tir,dünyaya geldiğimiz andan itibaren bizler için hazırlanan adına kader dediğimiz potansiyelelrimizle yüklü olarak geliriz,sonrasında yaşamımzıda ki olaylara göre hayatımız şekillenir,iki yol vardır biri mutlak kader diğeri irademizi kullandığımız kendimize bırakılmış serbest ruh-i kader,işte ay düğümleri mutlak kaderin tecellisidir bence,ve ruh-i kader dediğim olay ise irademize bağlı olan yani o da astroloji yolu ile var olan iyi ve kötü potansiyellerimizi bilerek tanıyarak anlayarak vücuda getirme yetimizin olduğu serbest bırakıldığımzı olaylar bütünüdüR...

emekli

sevgili çapraz,daha önce almış olduğum böyel bir soru üzerine şahsıma ait düşüncemi yukarıda ki şekilde belirtmiştim ve sisin sormuş olduğunuz soru ile bütünleşmiş oldu...

elbette negatif enerjielrden korkuyorum,ve bunun için önce yaradanıma sığınıyorum,duanın gücüne inanıyorum,duanın yazılmış olan kader üzerinde etkisi olacağını düşünüyorum...nazar boncuğuna gelince çok sevdiğim bir arkadaşım benim resmime kendisi koymuştu bu nazarlığı ki kötülüklerden korunma bağlamında değil tamamen safiyane niyetiyle bir uğraşı alanında çok faaldim ve nazar değmesin esprirsiyle hazırlamıştı:)

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Pzr 04 May, 00:33

cahraz ı ne zaman yazacan,