Yükselen burçların fiziksel özellikleri

Yükselen burçların fiziksel özellikleri, yükselen burç fiziksel özellikler, yükselen burcun kattığı özellikler, yükselen burçlar, yükselen burca etki eden gezegenler, hangi gezegen nasıl etkiler, hangi burç nasıl etkiler, yükselen fiziksel özellikleri

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Yükselen burçların fiziksel özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Prş 06 Eki, 00:20

Resim

YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ:

Çok görülen Koç tipi orta boyludur. Ancak uzun boylu Koçlar da vardır.

Her iki şekilde de ortak özellik, dolgun etli ve kaslı bir vücuddur. Kol ve bacak adeleleri çok güçlüdür. Bu özellik onları canlı ve hareketli yapar.

Omuzlar geniş, kalça dardır. Bacak boyu bedene nisbetle kısadır. Kollar uzun değil fakat güçlüdür. El ayası uzundur. Parmaklar dipten uca aynı kalınlıkta olup, parmak uçları küte yakın kavislidir.

Çatık kaşlar, kavisli uzun burun, sert ve keskin bakışlı gözler adeta bir koç yüzünü anımsatır. Kirpikden yana da zengindir. Alın açık ve çıkıkçadır.

Renk genellikle erkeklerde koyu, kadınlarda biraz daha açık olur. Saçlar kalın telli, dalgalı hatta kıvırcıktır. Yüzde bir iz bulunması çok doğaldır.

* * *

YÜKSELEN BOĞA BURCU TİPİ

Orta boylu, etli, tıknaz hatta göbeklidir. Kol ve bacaklar kısa ve tombuldur.

En tipik özelliği, sanki boyun yokmuş gibi başın bedene oturmuş olmasıdır. Aslında çok kısa bir boyun vardır. Birde ensedeki çıkıntı tipiktir.

Yüz yuvarlak, ağız, burun, kulaklar, dudaklar etli ve iridir. Yanakta gamze veya tombulluk olur. Çene kısadır. Yüzde masum ve sakin bir ifade vardır. Ama kızdığı zaman bu ifade çok sert olur.

Eller toplu ve etlidir ama çok yumuşak değildir. Parmaklarda boğumlar vardır. Parmak uçları hafif yuvarlaktır. Genç yaşta çok toplu olmasa bile yaş ilerledikçe kilo artar. Zayıf boğa tipine pek rastlanmaz.

* * *

YÜKSELEN İKİZLER BURCU TİPİ

İlk akla gelen tipik özellik, incelik, uzunluk ve zayıflıktır. Orta boylu bile olsa kesinlikle zayıftır. Ancak bu zayıflık güçsüzlük demek değildir, aksine kuvvetli ve son derece çeviktir. Kilo almağa uygun olmayan tiplerdir.

Kollar bacaklar uzun, vücud kemiklidir ama kemikler ince ve muntazamdır.

Yüz erkekte iri kemikli ve belirgin köşeli, kadında daha hoş, zarif, ince ve estetik üçgen biçimindedir. İrice olan burun muntazam fakat uzuncadır. Yüzde çiller görmek mümkündür. Dudaklar ince, etsizdir. Kulaklar küçük ve muntazamdır. Boyun uzundur.

Eller ince uzun, parmaklar kürdan gibidir. Parmaklarda eklem yerleri kemiklidir. Bu yüzden parmak dipleri ince kalır. Tırnaklar ince, uzun ve sivridir. Eller çok maharetlidir. Elleri, kolları, ayakları devamlı hareket halinde olan kişiler kesin İkizler burcudur. Solak olanlar da genellikle bu burçtan çıkar...

Yaşlandıkları zaman bile genç görünen bir yapısal özellikleri vardır.

* * *

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU TİPİ

Hemen diyebiliriz ki, kısa boy... Vücud oldukça toplu hatlar yuvarlaktır. Omuzlar düşükçedir.

Baş da yuvarlaktır. Burnun üstünde kemik çıkıntısı bulunur ve öne doğru sarkmış bir görünüşü vardır. Gaga burun... Burun ucu genellikle sivridir. Gözler masum ifadeli olup yuvarlaktır. Renkli göz verebilir. Çenenin çok ufak olması ve çene altındaki ikinci çene birikintisi tipik özelliktir.

İç yapıda ateş gurubundan bir burç varsa yanaklar kırmızı olur.

Eller tombul, küçük... Parmaklar oldukça kısa, yumuşak etli ve uca doğru sivrilen bir yapıdadır. Ayaklar da ufaktır.

Yengeç denilince akla gelen önemli bir özellik de belirgin, iri göğüslerdir. Yumuşak bir yıldız etkisi varsa memeler büyük fakat güzel olur.

Kalça fazla değildir ama hatırı sayılır bir karın vardır. Yürüyüş iki yana sallanır gibidir.

* * *

YÜKSELEN ASLAN BURCU TİPİ

Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli.... ifadesi bu burç insanını iyi tarif eder.

Omuzlar geniş, kalça dardır. Kemikler kalındır. Et yapısı serttir. Bu iri, uzun ve kuvvetli yapıya oranla baş küçüktür. Saçların gür olması özel bir çekicilik ve hava verir.

Gözler büyük ihtimalle renkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki bu da bir özellik verir. Hoştur, yakışıklıdır, çekicidir ama ne yazık ki eller için aynı şeyler pek söylenemez.

Tipik aslan eli "pençe" gibi olur. Yani, kemikli, eklem yerleri çok belirgin, el çizgileri ben burdayım dercesine derindir. El sert ve çok güçlüdür. Kendinden emin ve kuvvetli oluşuna rağmen yürüyüşü yumuşaktır.

* * *

YÜKSELEN BAŞAK BURCU TİPİ

İncelik, düzgünlük, temizlik, zariflik başak tipini iyi tarif eder.

Ancak vucud kısımlarını tek tek incelemeyin. Çünkü güzel olmayan kısımlar vardır ama her ne hikmetse genel görünüşü çok güzel olur. Manken tipidir. Bedenleri zerafetini hiç bir zaman kaybetmez.

Sanki giysi taşımak için vardırlar. Bel inceliği önemli bir özellik sayılabilir. Genelde çok tipik özelliği olmayan vasat fakat hoş tiplerdir.

Ten rengi koyudur. Cilt muntazam ve pürüzsüzdür. Makyaj için müsaittir. Yüz hatları düzgün görünür. Gözlerde hafif alaycı bir bakış vardır. Belli etkiler varsa eller çok güzel olur. Diş yapısı tipiktir. Ön iki diş uzun veya aralıklıdır.

Sert etki almışsa abartılı kısımlar görülür. Çok iri bir burun, ağız, çıkık diz ve topuk kemiği gibi...

* * *

YÜKSELEN TERAZİ BURCU TİPİ

Erkekte yakışıklılık, kadında güzellik verir. Özellikle yüz çok güzel olur. Ten yumuşak ve hoştur. Boy ne uzun ne kısa, ikisi arasıdır... Kemikler düzgün ama belirgin değildir.

Hafif etlimsi bir yapısı vardır. Kilo almağa istidatl›d›r. Yüz ovalimsidir, hatlar narin ve düzgündür. Yanakta özellik veren bir ben olabilir. Eller kemikliliğini kaybetmiştir. Hafif etli, parmak dipleri aralıksız, uca doğru hafif incelme görülür.

Giyimine düşkündür. Giysilerinde renk uyumuna çok dikkat eder. Erkeklerde fluar takmak, bayanlarda eşarp kullanmak, onlar için gerçek şıklığın temelidir.

* * *

YÜKSELEN AKREP BURCU TİPİ

Genellikle orta veya kısa boylu.

Kalın ve pek biçimli olmayan kemik yapısı, kısa ve çoğunlukla hafif eğri bacaklar... Gögüs ve kalçalar belirgindir.

Boyun kalındır. Bedensel görünüm çok güçlüdür. Ama en tipik akrep özelliği ise kesik "V" çene ile başa yapışık uzun kulaklardır. Çene belirgin kemiklidir; "V" gibidir ama ucu küt kesilmiş!... Gözler güzel, bakışlar etkiliyicidir ancak ciddi ve inceleyen bir yüz ifadesi vardır. Yüz hatları keskindir. El ve ayaklar kabadır. Diğer su yapılarındaki gibi yumuşak değildir.

Sonuçta belki güzel değil ama seksi bir çekicilik verdiği kesindir.

* * *

YÜKSELEN YAY BURCU TİPİ

Uzunca boy, ince ve düzgün yapı, genişce omuzlarla sportif ve asil bir hava sergiler. Kalça kısmı belirgindir.

Özellikle bayanlarda kilo artışı kalça kısımlarda olur. Orta yaşı geçen yay erkeğinde ise göbek oluşur.

Yay en tipik özelliği ise geniş ve açık bir alın olup erkeklerde bu açıklık alnın iki tarafında daha derindir.

Kadında alın çok açık olmaz, erkekteki gibi saç açıklığı çok belirgin değildir.

Yüz oval olup kemikli değildir ama etli de değildir. Yüz "V" harfi ile "U" harfi arasındaki bir görünümdedir.. Hatlar hoştur. Burun kalemle çizilmiş gibi güzeldir. Dudaklar ince ve etsizdir ki alaycı olabilsin. Güneş gördükçe yüzde çiller ve benler belirebilir. Bazen ön iki diş biraz uzunca olur.

El ayası parmaklardan daha uzundur. Parmaklar muntazam ve az etlidir ama kemikli değildir. Parmak uçları hafif yuvarlaktır. Bedenlerine oranla kollar uzundur.

* * *

YÜKSELEN OĞLAK BURCU TİPİ

Orta boy, bazen de kısaca bir boy... İnce ve kemikli bir yapı. Sırt hafif öne doğru eğik gibi durur. Gögüs yapısı dardır. Bacaklar kemiklidir. Dizler çıkıkçadır, iki yana hafif sallanır gibi yürürler.

El ayası ve parmak uzunluğu eşittir. Kare el yapısı... Parmak uçları kesilmiş gibi küttür. Bu özellik tipiktir. Parmaklar sert etli ve kalındır...

Uzun yüz ve çıkık elmacık kemikleri oğlak yüzünü iyi tanımlar. Ancak, yüzün genel görünümü "U" harfini andırır. Yanak kısmı etlicedir. Çene uzun, gözler badem göz, bakışlar etkileyici ama donuk.... Alın geniş, açık ve hafif çıkık gibidir. Erkekte sakal ve bıyık çok seyrektir.

Bu yüz güzel olmasa bile kesinlikle fotojeniktir. İyi yıldız etkileri varsa esmer güzelleri çıkar. Oğlak yüzü soğuk güzellik verir. Sanki bu yüze gülmek yasaklanmıştır.

* * *

YÜKSELEN KOVA BURCU TİPİ

Genellikle orta hatta kısa boy, toparlak ama sevimli bir beden...

Kadında yüz ve cilt çok güzeldir. Kadife gibidir adeta bakmağa kıyılmaz.

Erkek kova yüzü ise, afacan, yaramaz bir çocuk yüzü ifadesi taşır... Burun kalkık olabilir. Dişler muntazamdır.

Tıknaz, etli, yuvarlak hatlı bu beden güzel olmasa da hoş ve cana yakın hava yaratır.

Bazen bayanlarda, belden yukarısı normal, belden aşağısı adeta kova gibi yuvarlak olur.

El ve ayak bilekleri boğumlu olabilir. Kovaların çoğunda bacaklarda varis bulunur. Eller küçük, az etli, parmaklar daha uzun ve uçları sivrimsidir. Parmak dipleri daha topludur. Özetle farklıyım diyen bir yapı sergiler.

* * *

YÜKSELEN BALIK BURCU TİPİ

Kısa boylu çabuk kilo alabilen, etli, yumuşak ve sulu bir yapı... Kol ve bacakların kısalığı tipik özelliktir. Omuzlar dardır. Buna mukabil ayaklar büyükçedir ve muntazam değildir. Eller tombul ve küçük, parmaklar kısa ve boğumludur. Ten soluk beyazdır. Yürüyüş yuvarlanırcasınadır...

Büyük yuvarlak ya da hafif ovalimsi etli bir yüzde burun, dolgun dudaklar ve kulaklar iri kalır. Ama kulaklar akrepteki kadar arkaya yapışık gibi değildir. Hülyalı, uykulu bakan gözler güzeldir. Uzun kirpikler onu süsler. Genelde güzel değildir ama sevimlidir. Kadınlarda daha cazibeli hava verir. Yaş ilerledikçe kilo daha da fazlalaşır.

* * *

Buraya kadar anlatılan 12 burca ait beden özellikleri, yükselen burçta bir yıldız olmaması durumunda geçerlidir. Birinci evde bir veya birkaç yıldız yükseliyorsa durum biraz farklılaşır. Birinci eve düşen yıldızın yükselen burçla uyumlu olup olmamasına ve özelliğine göre yapıda bazı değişiklikler meydana gelir. Bu hususu da dikkate almak gerekir. Bunlar nelerdir...

Yükselen Burçta "AY" varsa:

Bu durumda zaten Yükselen burcunuz ve Ay Burcunuz tek ve aynı burç olur. Ay etkisi vücuda yuvarlaklık ve kilo alma şansının fazla olmasını getirir.

Alın genellikle açık olur. Bakışlarda donuk bir ifade meydana gelir. Yürüyüş hafifçe iki yana sallanır gibidir. Ay tesiri genellikle kadınlara özel bir cezbedicilik kazandırır.

* * *

Yükselen burçta "MERKÜR" varsa:

Boy biraz daha uzar. Kemikler incelir.

Kişiye hareketlilik kazandırır. Boyun da uzunca ve hoş olur.

Eller ince uzun ve kemikli olmağa meyleder. Konuşma yeteneği ve zeka da artar.

* * *

Yükselen burçta "VENÜS" varsa:

Vücuda daha yumuşak hatlar ve güzellik katar. Etlendirir..

Boy biraz kısalabilir. Özellikle yüz çok hoş olur. Ayrıca ses güzelliği de verebilir.

* * *

Yükselen burçta "GÜNEŞ" varsa:

Bu durumda İç burcunuz ve Yükselen burcunuz aynı burç olur.

Güneş etkisi kişiye cazibe, çekicilik ve sıcaklık kazandırır. İrice ve gösterişli bir yapı, gür saçlar, kendini beğenme ve güvenli davranışlar..

* * *

Yükselen burçta "MARS" varsa:

Sert ve ateşli bir ifade gelir. Vücud adeleri güçlenir. Bedenin üst tarafı daha uzun olur. Eller sert ve güçlü olur.

* * *

Yükselen burçta "JÜPİTER" varsa:

Boy uzar. Erkekte göbeklenme olur. Bacakların üst kısmı ve kalçalar irileşir. Omuzlar genişler.

Ayrıca birinci evdeki Jüpiter insanın iştahlı olmasına sebep olur.

* * *

Yükselen burçta "SATÜRN" varsa:

Yüz biraz uzunluk kazanır. Kemikler belirginleşir. Ciddi, donuk ve olgun bir ifade verir.

Hareketler ağırlaşır. Sırtta öne doğru hafif bir egiklik meydana gelir. Parmaklar kalınlaşır ve uçları kütleşir.

* * *

Yükselen Burçta "ŞİRON" varsa:

Yüz berrak ve yumuşak ifadelidir. Vucut hatlarında yuvarlakımsı çizgiler vardır. Zihinsel araştırıcılığın verdiği bilgelik halini sergiler.Hareketleri yumuşak ve iyileştirici tarzdadır.

* * *

Yükselen burçta "URANÜS" varsa:

Boy kısalır. Yuvarlak ve toplu bir vücud... Renk açılır. Ten berrak ve duru olur. Davranışlarda hükmedicilik ve ben bilirimcilik görülür.

Yüzde haşarı bir çocuk ifadesi belirir. Bulunduğu burcun temel yapısına çok özel bir hava katar.

* * *

Yükselen burçta "NEPTÜN" varsa:

Kilo almaya meyilli bir yapı.. Yüz yuvarlak, gözler hafif çekik, mahmur bakan hoş bir ifade kazanır. Ayaklar irileşir. Ten açık renk, et yumuşak olur.

* * *

Yükselen burçta "PLUTON" varsa:

Genel kemik yapısında irileşme olur.

El ve ayaklar çirkinleşir, kemikli bir görünüş kazanır. Bacaklarda hafif eğrilir görülmesi mümkündür. Boyu da kısaltır.

Belki güzellik vermez ama genel havaya seksi bir ifade katar

Sessiz sular derinlerdedir...

Elegantr

Okunmamış mesaj gönderen Elegantr » Prş 06 Eki, 01:57

Güzel bir çalışma teşekkürler. Özelliklerim Yükselenime uyuyor.

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 23 Kas, 09:04

yükselen burçta bir etken ama önemli olan güneş burcumuz, bizim asıl karakterimiz asıl fizik yapımız güneş burcuyla belirlenir.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 23 Kas, 17:09

yükselen yayda,tam bendeb bahsediyor :)

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 23 Kas, 18:35

Benim yükselenim başak, büyük ölçüde uyuyor ama esmer diilim, aksine bembeyazım da diyebilirim. Ama ay burcum terazi ve güneş burcum akrepten de eklentiler var. Biraz harmanlama olduk galiba . :D
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Prş 24 Kas, 10:22

heaven yükselenin haricinde yıldız haritanda venüsün nereye düştüğü de önemlidir..venüsün yayda da olabilir,koçta da,başka bir yerdede..iyice karışık bişey olursun:p (bu gidişle sıyırcaz:p)
genetik faktörler en etkilisi ama...(bir de sonrada çevresel faktörler ekleniyor tabii)
ben genelde fiziksel özellikler açısından yükselenimin etkilerini gösteriyorum..ama yine de benim de karışık.. hatta karmakarışık :evil:
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Prş 24 Kas, 12:54

İnsanların fiziksel ve karakter özellikleri sadece astrolojiyle belirlenseydi tek tip insanlar olurduk herhalde dimi..... :?
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 24 Kas, 18:27

heaven yazdı:İnsanların fiziksel ve karakter özellikleri sadece astrolojiyle belirlenseydi tek tip insanlar olurduk herhalde dimi..... :?
heaven; insanların, kişilikleri ve fiziksel özelleri gezegenlerden aldıkları etki ilede şekillendiği için birbirlerine benzemezler. Gezegenlerin aynı konuma gelip benzer bir insanın dünyaya gelme ihtimali neredeyse çok çok azdır. Gezegenler boylama ve konumlarına göre etkide bulundukları için benzer özellikteki insanların doğması çok zordur. İkizler bu yüzden de benzerdirler (Genetik ve çevre etkiler haricindeki etkiler)
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Prş 24 Kas, 19:07

Kral bilgilendirdiğin için çooook sağol... :P
Bu portala girdiğimden beri astroloji hakkında çok şey öğrendim, sana ve diğer tüm arkadaşlara çooooooooooook teşekkür ederim. :idea:
İyiki varsınız..... :twisted:
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

hadesgod

Okunmamış mesaj gönderen hadesgod » Cmt 18 Mar, 21:55

Yükselen burç tavrı ,Asc'e açılar ve 1.evdeki yıldızlar yükseleni bayağı etkiler. 1'den 12.evdeki konumlar ve açılar herkesten farklı olduğu için tek tip insan yok. Ama benzer insan çok:)

Kullanıcı avatarı
cemucer
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen cemucer » Cmt 23 Haz, 17:07

12.ci evdeki gezegenlerin son 10 derecesi ve yükselene 10 derece uzaklıktaki gezegenlerde fiziksel yapıyı etkiler...Mesela ben ikizler asc olmama rağmen vücut yapımın pek alakalı değil...Koç tıpatıp uyuyor...Belkide güneşde güçlü konumda olan burçlar ağır basıyor ör:aslan,koç v.s fiziksel özelliklerin belirlenmesinde...
Verecek ışığı olmayan karanlığı sever...

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cmt 23 Haz, 17:17

Yükselen burç en baskın vurgudur sadece. Onun dışında Güneş zaten bedeni temsil eder, bulunduğu burç etkilidir. Mars başı temsil eder, bulunduğu burç etkilidir. Ay'ın bulunduğu burcun da etkileri vardır.

Bu arada Cemucer, bu bilgiyi nereden aldın?
12.ci evdeki gezegenlerin son 10 derecesi
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cmt 23 Haz, 17:36

effendy benim yükselenimi bulabilirmisin?

15 11 1980
istanbul

öğlen, 1 den sonra.
kovada olabilir balıkta.
sıradan sitelere bakmayacaksan.
sağlam bir bilgin varsa bakıver.
teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cmt 23 Haz, 19:13

POİSON yazdı:effendy benim yükselenimi bulabilirmisin?

15 11 1980
istanbul

öğlen, 1 den sonra.
kovada olabilir balıkta.
sıradan sitelere bakmayacaksan.
sağlam bir bilgin varsa bakıver.
teşekkürler.
Poison, biz seni Yay sanıyorduk. Her ne kadar yüz hatlarınla pek bağdaştıramasam da sende bir Yaylık var. Demek ki Güneşinin 9. Evde olmasından kaynaklanıyormuş.

Eğer 13:15'ten sonra ise Balık, aksi takdirde Kova. Açıkçası Balık olmasına hiç mi hiç ihtimal vermiyorum. Kova oldukça uyumlu seninle.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
muzip_yay
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen muzip_yay » Cmt 23 Haz, 20:53

YÜKSELEN ASLAN BURCU TİPİ

Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli.... ifadesi bu burç insanını iyi tarif eder.

Omuzlar geniş, kalça dardır. Kemikler kalındır. Et yapısı serttir. Bu iri, uzun ve kuvvetli yapıya oranla baş küçüktür. Saçların gür olması özel bir çekicilik ve hava verir.

Gözler büyük ihtimalle renkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki bu da bir özellik verir. Hoştur, yakışıklıdır, çekicidir ama ne yazık ki eller için aynı şeyler pek söylenemez.

Tipik aslan eli "pençe" gibi olur. Yani, kemikli, eklem yerleri çok belirgin, el çizgileri ben burdayım dercesine derindir. El sert ve çok güçlüdür. Kendinden emin ve kuvvetli oluşuna rağmen yürüyüşü yumuşaktır.
genel uysada bazı özellikler uymuyor..
Omuzlar geniş, kalça dardır. Kemikler kalındır.
gibi..

saçlarımın gür olması da acaba bundan mı kaynaklanıyor :D keşke gür olmasaydı.. bıktım..

bu paylaşımın için teşekkürler..
DOLU KIRAR GEÇER AMA YAĞMUR GONCA GÜLLER AÇTIRIR...