Doğum Gününüze Göre Renginiz Ne Demiş???

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Doğum Gününüze Göre Renginiz Ne Demiş???

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 28 Mar, 15:40

DOĞDUĞUN GÜN RENGİN
23 ARALIK - 01 OCAK KIRMIZI
02 OCAK - 11 OCAK TURUNCU
12 OCAK - 24 OCAK SARI
25 OCAK - 03 ŞUBAT PEMBE
04 ŞUBAT - 08 ŞUBAT MAVİ
09 ŞUBAT - 18 ŞUBAT YEŞİL
19 ŞUBAT - 28 ŞUBAT KAHVE
01 MART - 10 MART TURKUAZ
11 MART - 20 MART BEJ
21 MART - SİYAH
22 MART - 31 MART MOR
01 NİSAN - 10 NİSAN LACİVERT
11 NİSAN - 20 NİSAN GÜMÜŞ
21 NİSAN - 30 NİSAN BEYAZ
01 MAYIS - 14 MAYIS MAVİ
15 MAYIS - 24 MAYIS ALTIN
25 MAYIS - 03 HAZİRAN KREM
04 HAZİRAN - 13 HAZİRAN GRİ
14 HAZİRAN - 23 HAZİRAN KESTANE
24 HAZİRAN GRİ
25 HAZİRAN - 04 TEMMUZ KIRMIZI
05 TEMMUZ - 14 TEMMUZ TURUNCU
15 TEMMUZ - 25 TEMMUZ SARI
26 TEMMUZ - 04 AĞUSTOS PEMBE
05 AĞUSTOS - 13 AĞUSTOS MAVİ
14 AĞUSTOS - 23 AĞUSTOS YEŞİL
24 AĞUSTOS - 02 EYLÜL KAHVE
03 EYLÜL - 12 EYLÜL TURKUAZ
13 EYLÜL - 22 EYLÜL BEJ
23 EYLÜL ZEYTİN YEŞİLİ
24 EYLÜL - 03 EKİM MOR
04 EKİM - 13 EKİM LACİVERT
14 EKİM - 23 EKİM GÜMÜŞ
24 EKİM - 11 KASIM BEYAZ
12 KASIM - 21 KASIM ALTIN
22 KASIM - 01 ARALIK KREM
02 ARALIK - 11 ARALIK GRİ
12 ARALIK - 21 ARALIK KESTANE
22 ARALIK NEFTİ

KIRMIZI
Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

MOR
Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir.

KREM
Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer, ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.

BEJ
Sakindir, ama hemen strese girebilir. İlişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.

NEFTİ
Zevklidir, görünüşüne çok önem verir; materyalist de denebilir. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Liderlik, ruhunda vardır. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur.

GÜMÜŞ
Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

GRİ
Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.

BEYAZ
Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

YEŞİL
Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün, kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler.

SİYAH
Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evveli uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.

ALTIN
Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.

ZEYTİN YEŞİLİ
Sakin ve yumuşak mizaçlıdır. Şiddeti sevmez, kavgadan her zaman uzak duru. Yerine göre davranmasını ve konuşmasını iyi bilir. Hassas, nazik ve neşelidir. Kıskançlıktan hoşlanmaz. Adalet duygusu gelişmiştir.

PEMBE
Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

KAHVE
Hareketli ve sportiftir. Başkalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşi de çabuk söner. İdeal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.

SARI
Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

MAVİ
Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.

KESTANE
Zeki, güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.

LACİVERT
Dikkat çekici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

TURUNCU
Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

TURKUAZ
Duyguları aniden ve kolay değişebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.
En son heaven tarafından Sal 28 Mar, 15:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Sal 28 Mar, 15:52

işte ben buyum: )) KIRMIZI

Kullanıcı avatarı
dilex
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen dilex » Sal 28 Mar, 16:12

BEYAAAAAZZZ :D
BaZeN İsTeDiĞiN BiRşEyİn oLmAmAsI SeNiN İçİn bİr şAnStIr!!!!

KeNdİnİ ÇoK ZoRlAmA, En gÜzEl şEyLeR OnLaRı eN Az bEkLeDiĞiNdE OlUr!!!

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Sal 28 Mar, 16:21

Kahve çıktııı :)
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
ebru
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen ebru » Sal 28 Mar, 16:51

ALTIN
Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.
kim demisse dogru söylemis :)
Ardimda Aglama Dönmeyecegim..
Öldunmu Kaldinmi Bilmeyecegim..
Aslinda Ögrenmek Istemeyecegim..
Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 28 Mar, 17:13

BEYAZ
Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.
bu da benim işte :D
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 28 Mar, 17:15

ALTIN
Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker. GALİBA HAKLI

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Sal 28 Mar, 19:24

kırmızı ama yükselenimde turuncu galiba: ))

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 29 Mar, 10:13

BEYAZ.

Kullanıcı avatarı
!CArtEL!

Okunmamış mesaj gönderen !CArtEL! » Sal 11 Tem, 17:23

BEYAZ 28 EKİM !
[center] Sonsuzluğu düşünmediğim her an düşündüğüm tek bir Düşünce vardı o düşüncede Seni Düşünmekti..[/center]
Hissetmediğin Hisleri Hissettiğinde Hissettiğin His AşkTır .. Bu His için nelerimi Vermezdim ..

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 11 Tem, 17:49

BEYAZ BU ESKİDEN BENDİM ARTIK DEĞİL

Kullanıcı avatarı
angel20

Okunmamış mesaj gönderen angel20 » Çrş 12 Tem, 11:59

aaaaaaa benim rengim kremmiş yeni öğrendim ama aynen beni tarif ediyo..yazanın eline sağlık :)

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Çrş 12 Tem, 20:44

beyaz 3 kasım : )
GÜVEN,AYRILIP GİTTİĞİ RUHA ASLA GERİ DÖNMEZ...

Kullanıcı avatarı
eLa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen eLa » Sal 29 Ağu, 13:27

BEYAZ

iŞTe BeN (:

Kullanıcı avatarı
masal perisi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen masal perisi » Sal 29 Ağu, 14:08

eLa yazdı: BEYAZ

iŞTe BeN (:
BEYAZ

24 ekim işte ben buyum :))
" ÇOK SEVMEYECEKSİN MESELA , O DAHA AZ SEVERSE KIRILIRSIN....
VE ZATEN GENELLİKLE O DAHA AZ SEVER SENİ, SENİN O'NU SEVDİĞİNDEN.....ÇOK SEVMEZSEN, ÇOK ACIMAZSIN.... "