Ruh Eşinizle Birlikte Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Ruh eşinizi nasıl tanırsınız, ruh eşinizle olduğunuzu nasıl bilirsiniz

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 31 May, 23:55

Resim

Mutlu bir birliktelik yaşamak isteyen herkesin hayalidir Ruh Eşini bulabilmek. Astroloji ile ilgisi olan olmayan herkes Acaba Ruh Eşim Bu mu? sorusunu çok sık sorar. Acaba ruh eşini O'mu? Bunu ortaya çıkarmak için çok iyi hesaplanmış bir doğum haritası çıkarıp karşılaştırma yapmak gerekir ancak bu kadar zahmete gerek kalmadan da ruh eşinizle birlikte olup olmadığınızı veya birlikte olmayı planladığınız insanın gerçekten ruh eşiniz olup olmadığını anlamanın yolları var. Aşağıdaki maddelere bakarak ruh eşinizle birlikte olup olmadığınızı kolayca anlayabilirsiniz.

1- Aşk korku değil sevinç verir:
Birine bağlanma ve tüm ömrü onunla birlikte geçirme düşüncesi çoğu insanda korkuya ve endişelere sebep olabilir. Eğer sizde korku ve endişe yerine sevinç ve mutluluk ortaya çıkıyorsa ruh eşiniz olma ihtimali yüksektir.

2- Tek ilgi kaynağınız O olur:
Birlikte iken veya birlikte olma düşüncesi ile o kadar fazla meşgul olursunuz ki O'nun dışında hiçbir şey size ilgi çekici gelmez. Hayatı birlikte yaşamaktan büyük keyif alırsınız. Yapacağınız tüm planlarda o her zaman başrolde olur.

3- Kendinizi daha değerli hissedersiniz:
Birliktelikteliğiniz boyunca asla kendinizi değersiz hissetmezsiniz. Hem siz onu hem de o sizi her zaman el üstünde tutar ve ne kadar değerli olduğunuzu birbirinize hissettirirsiniz.

4- Görüşlerin önemi ortadan kalkar:
Sevdiğinizi olduğu gibi kabul edersiniz aynı durum eşiniz içinde geçerlidir. Görüşleriniz ne olursa olsun görüş farklılıklarınızı tartışmak için değil birbirinizin eksiklerini gidermek için kullanırsınız.

5- Kıyaslar önemini yitirir:
Geçmişte yaşadığınız ilişkiler değerini yitirir. Onu hiçbirşeyle kıyas edemeyecek kadar çok seversiniz. Aynı durum eşiniz için de geçerlidir. Birbirinizi tüm eksik parçalar yerine oturmuşçasına kabullenir ve seversiniz.

6- Güven en üst seviyededir:
Gözünüz hiçbir zaman arkanızda kalmaz. Hiçbir konuda güvensizlik yaşamazsınız. Şartlar ne olursa olsun her zaman siz O'nun için teksiniz ve bir başkası asla olmaz.

7- Olumlu yönde gelişirsiniz:
Eksiklerinizi birbirinizin yüzüne vurmazsınız. Tamamlayıcı ve bütünleyici davranırsınız. Karakteriniz olumlu yönde gelişir ve kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissederisiniz.

8- Her bakımdan uyumluluk söz konusudur:
İletişim, cinsellik ve uyum konusunda sorun yaşamazsınız. Olası küçük sorunlara güler geçersiniz. Sevdiğinizi kırma düşüncesi dahi kalbinizi sızlatır. Ne siz onsuz ne de o sizsiz bir hayat düşünemez.

Hani mevsimler sonbahardı ve yaprakların yeşerdiği mevsimde toplardık sarı yaprakları,
Gözlerine her baktığımda içim titrerdi ve sen ellerimi sıkıca tutardın,
Kirpiklerine düşerdi saçlarının gölgesi ve ben hiç bitmesin diye saatleri kırardım, an hep o an olsun diye.
Gülüşlerinde kaybolurdum ve hiç bitmezdi öylece kalakalırdık akrep ve yelkovanın buluştuğu noktada.

www.akrep-burcu.com
31 Mayıs 2017

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Ruh Eşinizle Birlikte Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 01 Haz, 16:52

hiçbir yer güvenli değil..sadece onun(eşimde bir on)yanı güvenli.sadece 2 tane on var sistemde..yani ajan on..diğer onlar gitti..onlar ajan değildi..biz ikimiz ajanız sanırım..sadece 2 ajan on var evet..gizliydik biz evet..sistem bizi gizlemişti..ama artık aşikar olduk(bunu buraya üye olarak ben sabote ettim,üye olsamda hemen gitmeliydim..tanınmadan..yada tam tersi doğru bilmiyorum).. .bizi tüm dünya tanıyor şuan..tanınmaktan nefret ederim ben..şöhret değil sevgi saygı istemiştim.. .
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com