2017 Burç Yorumları

2017 Burç Yorumları

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Burç Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:14

2017 Burç Yorumları
Resim

2010 yılında Jüpiter-Uranüs kavuşumu ile başlayan 2010 - 2014 ve 2017 yıllarını kapsayan olumsuz gelişmeler için son safha 2017 ile tamamlanacak. Olumsuz etkilere sebep olan gezegenler son kez etkileşimde bulunarak süreci tamamlayacaklar. 2017 yılının son olumsuz etki dönemi olan Mart-Mayıs ayları üçlü olumsuz etki döneminin de sonu olacaktır. 2017 tamamlandığında geriye dönük olumsuz gelişmelerin getirdiği tecrübelerle yeni ve daha olumlu bir sürecin başlangıcı yaşanacak.

Değişken ve kesin kader vardır. Astroloji sadece olumlu veya olumsuz etkiler üzerine yorumlarda bulunabilir. 2017'de tüm dünyada yaşanan acıların son bulmasını temenni ediyoruz.

-Değerli Zafer Ceyhun'un yorumlarından derlenmiştir-

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Koç Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:15

Koç Burcu 2017 Yorumları

Zorlu geçen bir yılın ardından hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Yüksek öğrenim eğitsel konular gündeminizde yer alabilir yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönebilir bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Meslek hayatınızda Yeni bir alana yönelebilir başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz.. Kırgınlıkları olumsuzlukları arkanızda bırakıyor ve istikrarlı ilişkilerinizle güçleniyorsunuz.

Koç Burcu 2017 Sağlık: Genel anlamda 2017 sağlığınız için oldukça iyi etkilere sahip. Ruh ve beden sağlığınızı güçlendirmek için yoga meditasyon gibi kişisel gelişimle ilgili konulara yönelebilir başarılı sonuçlarla kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Şubat ve Mart aylarında geçmişte geçirdiğiniz bir rahatsızlık söz konusu ise bu aylarda dikkatli olmalı mutlaka uzman bir doktora giderek ihmalkar hareket etmemelisiniz.

Koç Burcu 2017 Aşk: Yılın ilk yarısında aşk hayatınızda oldukça karışık etkiler söz konusu geçmişte kalan yarım bir aşk hikayesi yılın ilk aylarında karşınıza çıkabilir ve bir anda evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise aşırı şüphe kıskançlık ve inat duygunuzu kontrol altına almalı ve ilişkinizi güçlendirme çabası içinde olmalısınız. Yılın ikinci yarısında ise sorunlu bir evlilik ya da uzun süredir devam eden yorucu tek taraflı fedakarlığa dayanan ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz.

Koç Burcu 2017 Kariyer: Bu yıl Finansal olarak kazancınızda sürekliliğin olması yılın ikinci yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi bu sene içinde alabilirsiniz.

Koç Burcu 2017 Eğitim: Eğimle ilgili konularda görev alan Koçlar için oldukça şanslı etkilerle dolu bir yıl. Eğitim hayatı devam eden öğrenci Koçlar ise yurt dışı ile bağlantılı şanslar söz konusu öğrenme gücünüz ve konsantrasyonunuz oldukça yüksek kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın yeter gerisi kendisinden gelecektir.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Boğa Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:17

Boğa Burcu 2017 Yorumları

2015 yılından bu yana başlattığınız her işinizi tamamlayacağınız ilerlemeler kaydederek istikrarı yakalayacağınız enerjiler ile dolu bir yıl 2017. Finansal konularda iş birlikleri ortaklıklar yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda hayallerinizi gerçeğe çevirebilecek güçte. Gücünüzün farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrara doğru yürüyün. göre, Yılın ilk yarısında iş hayatınızda temponuz artacak iş birliklerine açık olun ve hiç bir şeyin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermemelisiniz.

Boğa Burcu 2017 Sağlık: Yılın ilk 2 ayı sağlığınıza dikkat etmelisiniz bağışıklık sisteminizin zayıf düşeceği enerjiler söz konusu. Spor yapmaya başlamalı ve kendi değerinizin farkına sağlığınızı kaybetmeden varmalısınız.

Boğa Burcu 2017 Aşk: Bekar Boğa’lar yılın ilk yarısı size aşkı öğretecek özel insanla bir araya gelebilir aşk dolu bir beraberliğe merhaba diyebilirsiniz. Evli Boğa’lar eşinizle ilişkinizde aşk güven ve sevginin gücü sizleri birbirinize daha yakın hale getirirken maddi manevi güçlenmeyi de beraberinde getirecek.

Boğa Burcu 2017 Kariyer: Yaptığınız işte itibarınızda kazançlarınızda her geçen gün daha da artacak. Yeni fikir ve oluşumları akıllıca değerlendirmeli şansınızı başarıya çevirmek için cesaretinizi de bilginizi de konuşturmalısınız. Mali konularda geçen yılın ardından birikimler yaparak refah düzeyinizi arttıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Boğa Burcu 2017 Eğitim: Yılın ilk yarısında kendinizi geliştirebileceğiniz her türlü imkanla karşılaşabilirsiniz hızlı düşünüp hızlı kararlar vermelisiniz. Yurt dışı ile ilgili eğitim planlarınız varsa başvurularınızı yapmakta tereddüt etmemelisiniz.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 İkizler Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:19

İkizler Burcu 2017 Yorumları

Geçmişin gölgesini geçtiğimiz yılla birlikte arkanızda bırakıp yenileneceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Çıkar amaçlı ilişkiler kendiniz ile yaptığınız yüzleşmelerin farkındalığı ile iş ve özel yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirecek hayatınıza yeni bir yön verebileceksiniz.

İkizler Burcu 2017 Sağlık: Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir sağlık sorununuz varsa şifa sizler ile. Yılın ilk 3 ayı Üst solunum yolları ile ilgili sorunları olan İkizler Burcu sizlerde bu süreç içinde tıbbi yardım aldığınız takdirde yılın ikinci yarısını sağlıkla karşılayabileceksiniz.

İkizler Burcu 2017 Aşk: Yılın ilk yarısı aşk hayatınız oldukça karışık olabilir. Aynı anda birden fazla kişinin duygusal yakınlığı doğru seçim yapmanıza engel olabilir. Sizlere tavsiyem acele kararlar vermemeli duygularınızın net olduğundan emin olmalısınız. Mart ayı ile birlikte kararlarınız netleşecek ve kalbiniz sizi doğru insana yönlendirecek Mayıs ayından itibaren evliliğe giden yolda ilk adımı atacağınız konular deneyimleyebilirsiniz. Evli İkizler Burcu içinde yılın ilk 4 ayı zorlayıcı enerjiler söz konusu olsa da dengeler yerli yerine oturmaya başlıyor.

İkizler Burcu 2017 Kariyer: Yılın ilk yarısı enerjinizi tam anlamı ile işinize vermeli ve mücadele etmekten korkmadan hareket etmelisiniz. Yılın ilk yarısın mali konularda çok olumlu sizler için. Özellikle kısa süre içinde değerine değer katacak yatırımları yıl içinde gerçekleştirebilirsiniz.

İkizler Burcu 2017 Eğitim: Yılın ilk 3 ayı tüm dikkatinizi eğitiminize verip amaçlarınızı belirlediğiniz takdirde başarılı olmamanız için hiç bir sebep yok önünüzde. Yılın ikinci yarısında ise ailevi sorunların içinde yer alıp derslerinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. birinci önceliğinizi eğitim hayatınıza vererek hareket etmelisiniz.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Yengeç Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:21

Yengeç Burcu 2017 Yorumları

Yaşamınızı tepeden tırnağa yenilemek için kararlar almalı yaşam merkezinizi sevgi saygı ve size değer veren kişilerle doldurmalısınız . Gökyüzü sizleri son senelerde oldukça yoğun bir dizi sınavdan geçirdi şimdi ise yaptıklarınız ve size yapılanlardan aldığınız dersleri yaşama yansıtma süreci başlıyor. Bu sürecin farkındalığı iş hayatınızda da aile hayatınız da da sizlerin kararları ile betimlenecek.

Yengeç Burcu 2017 Sağlık: Yılın ilk 3 ayı hava yolu ile bulaşan rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle kulaklarınızla ilgili işitme ağrı gibi konular söz konusu olabilir. Bunun dışında ciddi bir sağlık sorununuz olmaması için olumsuz enerjileri düşünceleri zihninizden uzaklaştırmayı başarmalısınız.

Yengeç Burcu 2017 Aşk: Aşk hayatınızda istikrarlı ve şanslı bir enerjiler söz konusu sizler için kararlı ve sahiplenen bir tutum içinde olabildiğiniz takdirde. Bekar Yengeç Burcu ler aşklarını evlilikle taçlandırabilir.

Yengeç Burcu 2017 Kariyer: Siz yaratıcı olumlu enerjinizi toplayıp iş hayatınızda ki yansıtmayı başardığınız anda yeni imkanlar elde etme şansına sahipsiniz. Finansal konularda bilinçli işbirlikleri ve doğru kararlar kazancınızı da arttıracak. Yılın ikinci yarısında mali gelirlerinizde ortak işlerle karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç Burcu 2017 Eğitim: Bu yıl eğitim alanında ki tüm öğrenciler ve bu sektörde görev alan Yengeç Burcu ler zamanı doğru değerlendirmeniz amaçlarına hızla ulaşmanızı sağlayacak etkilere sahip.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Aslan Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:22

Aslan Burcu 2017 Yorumları

Yılın ilk aylarında ailenizle sorunlar yaşayabilir fikir ayrılıkları endişeler aile büyüklerinin sağlık sorunları ilgili olaylar deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda da maddi manevi konular da duygularınız ile aklınız arasında ki uyumu kurmayı başarmanız gereken bir yıl 2017. Karanlıklar aydınlığa erişirken olumsuzlukları arkanızda bırakabilecek cesareti gösterebilmelisiniz.

Aslan Burcu 2017 Sağlık: Bu yıl stres ve yorgunluğa bağlı kalp sağlığınız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Eklemler ve omurilik bölgenizin fazlası ile hassasiyet taşıdığı bir yıldasınız.

Aslan Burcu 2017 Aşk: Aşk hayatınız sevgi üzerine kurulu kalıcı beraberliklere imza atacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşkta ki huzur ve uyum yaşamın her alanında başarılı istikrarlı kılacak sizleri.

Aslan Burcu 2017 Kariyer: Yılın ilk 6 ayında mücadele gerektiren durumlar söz konusu olacak rakiplerinizden gelecek hamleler ve engeller zorlanmanıza sebep olabilir bu olaylarda sizleri kendi işinizi kurmaya yönlendirebilir.

Aslan Burcu 2017 Eğitim: Yılın ilk yarısında eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenciler için mücadele gerektiren şartlar söz konusu olabilir. Yurt dışında okuma fırsatı kurs ve burs imkanı elde edebileceğiniz enerjiler söz konusu.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Başak Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:24

Başak Burcu 2017 Yorumları

Karanlıktan aydınlığa belirsizlikten netliğe erişeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizle ilişkilerinizde önemli gelişmeler bitişler ve başlangıçlar yaşanabilir. Başkalarının etkisi altında kalmadan hareket edebilmeli kızgınlığın sevgiyi gölgelemesine izin vermemelisiniz. Tutumunuz kalbinizin verdiği mesajları dinleyerek şekillendiğinde doğru kararlar alabileceksiniz.

Başak Burcu 2017 Sağlık: Yılın ilk yarısı mide bağırsak ve diş sağlığınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu 2017 Aşk: Evliliğinde sorunlar yaşayan Başak Burcu olanlar yılın ilk 3 ayı sorunlarınızı çözüme kavuşturmak mı birbirinizin üzerinde hakimiyet kurmak için çözümsüzlüğe esir olmak mı? Kararınızı vermeli ve davranışlarınızı bu doğrultuda ortaya koyarak yanlışların önüne geçmelisiniz.

Başak Burcu 2017 Kariyer: Yılın ilk yarısı yeni bir işe girebilir iş birlikleri ve ortaklıklar ile güçlenebilirsiniz.. Yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir doğru yer doğru zaman ve kazançlar elde edebilirsiniz.

Başak Burcu 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenci Başak Burcu olanlar başarılı olacağınıza her şeyden önce siz inanmalısınız ki istikrarı yakalayabilin.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Terazi Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:26

Terazi Burcu 2017 Yorumları

2017 maddi manevi iyileşme toparlanma ve başarı yılı sizler için. Maddi manevi olumlu yönde gelişmeler ile güçleneceksiniz. Zamanı doğru değerlendirmeli istemeyi bilmeli küçük olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu 2017 Sağlık: Yılın ilk yarısı kulak sağlığınız ve böbrekler ile ilgili konularda sorunlar yaşamanız olası..

Terazi Burcu 2017 Aşk: Bu yıl aşk anlamını da özelliklerini de bambaşka bir noktada yaşatabilir sizlere. Kalıcı beraberliklere adım atacağınız enerjiler söz konusu. Evli Terazi Burcu ler içinse güven tazeleyecek enerjiler söz konusu.

Terazi Burcu 2017 Kariyer: Bu yıl başkalarından kaynaklanan hatalar yüzünden maddi zorluklar hukuki sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız. Her işinizin doğruluğunun sağlamasını yapmalısınız. Yılın ilk 4 ayına kadar yeni bir işe yönelmek için acele kararlar vermemeli anlık kararların size zarar getireceğinin bilinci ile hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görevli olanlar ve öğrenci Terazi Burcu ler eleştirileri sizi başkaları ile kıyaslayanları bir yana bırakarak kendinize güvenerek hareket etmelisiniz.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Akrep Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:28

Akrep Burcu 2017 Yorumları

Hayatın her safhasında sınandığınız aklınızdan dahi geçmeyen ne varsa yaşadığınız her şeyi yavaş yavaş ardınızda bırakmaya başladığınız bir yıl 2017. İş ve aile hayatınızda şifreniz kararlılık. İş hayatınızda yeni bir iş imkanı elde edebilir zararlı ortaklıkları sonlandırabilirsiniz.

Akrep Burcu 2017 Sağlık: Yılın ilk ayları akciğerler ve üst solunum yollarınız ile ilgili hassasiyetler söz konusu dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu 2017 Aşk: Evli ve uzun süredir ilişkilerinde sorunları olan Akrepler ilişkinizi karşılıklı kararlar ile sonlandırabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler Mayıs ayından itibaren aşk kalbinizde yerini almaya başlıyor.

Akrep Burcu 2017 Kariyer: 2017 iş hayatınızda yurt dışı ile ilgili konularda engeller baskılar söz konusu ise yılın 3 ayı bunları kaldırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Güçleniyor düştüğünüz yerden kalkıp iş hayatınıza istikrar getirmeye başlıyorsunuz. Yıl boyunca finansal konularda aile ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız ve aile içinde ortak işlerden alacak vereceklerden uzak durmalı duygularınızla değil akılcı yaklaşımlar ile kararlar almalısınız.

Akrep Burcu 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görevli ve öğrenci Akrepler için son derece yüksek enerjiler söz konusu kendinize hedefler koyun ve ilerleyin.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Yay Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:32

Yay Burcu 2017 Yorumları

Gökyüzü iş ve aşk hayatınızda köklü değişimleri beraberinde getirecek sizlere. Maddi manevi elinizden kaçan engellendiğiniz değerlendiremediğini pek çok konu yıl boyunca gündeminize gelecek ve sizin çabalarınız ile yeniden şekillenerek sizlere olumlu enerjiler olarak geri dönecek. Aynı tekrarlardan kendinizi baskılamaktan vazgeçmeniz gereken bir yıl 2017.

Yay Burcu 2017 Sağlık: Sağlığınızla ilgili özellikle yılın ilk ayları alt batın ile ilgili iltihaplanmaları önemle dikkate almalısınız.

Yay Burcu 2017 Aşk: Yılın ilk aylarından itibaren özel hayatınız olumlu yönde etkilenmeye başlıyor ve kırılan dağılan kalbiniz aşkın iyileştirici gücü ile şifalanıyor. Ektiğinizi biçeceğiniz enerjiler hayatınıza yön verecek bu yıl.

Yay Burcu 2017 Kariyer: Bu yıl kendi işinizi kurabilir finansal konularda karlı ortaklıklar ile farklı alanlarda da söz sahibi olabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak gibi bir düşünceniz varsa 2017 yi iyi değerlendirmeniz gerektiğinin farkındalığı ile hareket etmelisiniz.

Yay Burcu 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görevli ya da öğrenci Yay burçları başkalarının baskısı ile değil kendi istekleriniz ile tercihler yapmayı başardığınız anda şeytanın bacağını kıracak ve istediğiniz noktaya gelebileceksiniz.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Oğlak Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:34

Oğlak Burcu 2017 Yorumları

Arınma uyanış ve sevginin önemini daha derinden anlayacağınız bir yıl 2017. Yönetici gezegeniniz Satürn 2.5 yıl seyrine devam edeceği burcunuzda transite başlıyor. Hatalarınızdan acılarınızdan olgunluğa erişeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kutsal değerlerinizin yeniden yapılanacağı İyi ve Kötüyü birbirinden ayırt etmeyi başarıp ruhunuzda ki olumsuzlukları alt edeceğiniz bir yıldasınız. İş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırma fırsatını iyi değerlendirmeli gerçekçi davranarak hayatınızı yoran kişiler ile bağlarınızı koparabilme cesaretini gösterebilmelisiniz.

Oğlak Burcu 2017 Sağlık: Yılı boğaz ağrıları ve eklem sorunları ile karşılayabilir alerjiye bağlı stresler yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2017 Aşk: Aşk sizleri tepeden tırnağa şifalandıracak sizleri. Hayatı sevmeye doğru insanla yaralanmış yüreğinizi esaretten kurtarmaya başlayabileceksiniz. Bekar Oğlaklar bu yıl evlilik kararı alabilirler.

Oğlak Burcu 2017 Kariyer: Kariyer hayatınız da kendini işinizin sahibi olabilir. Kaybettiğiniz azminizi yeniden kazarak meslek hayatınızda başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz.

Oğlak Burcu 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe olan ve öğrenci Oğlaklar sorunlar aşılmak içindir teslim olmak için değil! Düşüncesini benimseyerek hareket ettiğiniz takdirde her şey sizin lehinize gelişecek.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Kova Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:35

Kova Burcu 2017 Yorumları

Yılın ilk 3 ayı yakınlarınızdan kaynaklı maddi zararlar yaşayabilir duygularınız ve merhamet duygunuzdan dolayı zorlanabilir. Güvendiğiniz kişilerin sizi kendi çıkarları için yarı yolda bırakmalarından dolayı üzülebilirsiniz. Sizlere önerim bunu bir ders olarak görmeyi denemeniz ve sizi hak etmeyen kişiler ile ilişkilerinizi yeniden yapılandırarak sizi kendi doğrularınızdan uzaklaştıracak kişiler ile yollarınızı ayırmalı. Yeni insanlar tanımanın sizi yerinde saydığınız konulardan çıkarıp başka pencerelere bakmanızı sağlayarak başarıya erişmenize katkıda bulunacağının farkına varmalısınız. Özel yaşamınızda ise yılın ilk 2 ayı acele kararlar almamalı tek taraflı fedakarlıklardan da uzak durmalısınız. Aşk güven emek dolu ilişkiler ise kırıldığı yerden iyileşmeler yaşayacak bu yıl.

Kova Burcu 2017 Sağlık: Bu yıl boyun ve eklem ağrılarını önemsemelisiniz.

Kova Burcu 2017 Aşk: Yılın ilk 3 ayı yeni bir ilişkiye başlamak için çok fazla acele etmemelisiniz. Önceliklerinizi farklılaştıracak o özel insan mart ayından itibaren karşınıza çıkıp aşkın derinliğine sizleri çekecektir.

Kova Burcu 2017 Kariyer: Yılın ilk aylarında hukuki sorunlar yaşayabilir başkalarından kaynaklı maddi ve manevi zararlar deneyimleyebilirsiniz. Sözde arkadaşlar yüzünden risk almaktan bilmediğiniz sektörlere yatırım yapmaktan ortak olmaktan yıl boyu uzak durmalısınız.

Kova Burcu 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görevli olan ve öğrenci Kovalar başarı emeklerinizle şekillenecek sizler için.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Balık Burcu Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:36

Balık Burcu 2017 Yorumları

Bu yıl her alanda sorumluluk almalı kararlı olmalı bilginizi hayat görüşünüzü genişletecek her türlü aktivitenin içinde yer almaya çalışmalısınız. Ailevi ilişkilerinizde duyarlı olmakla birlikte kendinizi de kurban edip kişiliğinizi erozyona uğratacak hiç bir suiistimale de müsaade etmemelisiniz. Dünya bencillerin etrafında dönüp durmuyor farkına varmalı size değer katacak kişiler ile yol almaya çabalamalısınız.

Balık Burcu 2017 Sağlık: Yılın ilk günlerinden itibaren sağlıklı yaşam adına spora başlayabilir zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşacak gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Balık Burcu 2017 Aşk: Gökyüzü bu yıl aşkta heyecan verici kalıcı beraberlikleri müjdeliyor sizlere. Yeter ki güven duygunuzu geliştirip acele kararlar almamaya özen gösterin.

Balık Burcu 2017 Kariyer: Yılın ilk yarısı iş hayatınızda başarı ve kazançlar söz konusu. Başlangıçları ertelemediğiniz takdirde.

Balık Burcu 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe yer alan ve öğrenci Balıklar çabalamadan dikkatinizi eğitsel konulara vermeden başarı çıtanızı yükseltemeyeceğinizi bilmelisiniz.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

2017 Burç Yorumları Kaynak Bilgisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 28 Ara, 00:39

2017 Burç Yorumları Kaynak Bilgisi

* 2017 Burç bilgileri ile ilgili yorumlar indigo dergisinden derlenmiştir. Kaynak adresi: indigodergisi.com
* Giriş cümlesi için bilgiler Zafer Ceyhun'un 2017 yılı astrolojik değerlendirmesinde yer alan bilgilerden yararlanılmıştır. Kaynak adresi: burcunagore.com