Yengeç - Akrep Uyumu

yengeç burcu akrep burcu uyumu, yengeç akrep uyumu nasıldır? yengeç ve akrep anlaşabilir mi? yengeç akrep uyumu, yengeç akrep uyumlu mu, yengeç akrep aşk uyumu, yengeç akrep ilişki uyumu, yengeç akrep ilişkisi, yengeç akrep cinsel uyumu

yengeç burcunun uyum tablosu, yengeç burcu uyum tablosu, yengeç burcu en uyumlu burç, yengeç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yengeç burcu uyumu, yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu cinsellik uyumu, yengeç burcu evlilik uyumu, yengeç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Yengeç - Akrep Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:14

Resim

Yengeç - Akrep Uyumu

Yengeç Akrep Uyumu - Yengeç burcu ile Akrep burcu anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Akrep Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Bu son derece seksi ve sağlam bir ilişki olacaktır. Yengeç en iyi su burçları ile anlaşır, Akrep'te bir su burcudur.

İlişkinizin başında kendinizi Akrep insanının ellerine bırakın, o sizi baştan çıkarsın. Bütün günü yatakta geçirin, zaten başka bir şeye zamanınız kalmayacaktır. Zodyak'ın cinsel bombası Akrep insanının gözü dışarıda zannedebilirsiniz ama bu doğru değildir.

Akrep burcu da sizin istediklerinizi ister. Ev hayatı, kendine ait özel hayat, çocuklar ve hayatının sonuna kadar harika bir cinsel. Sadakat Akrep için çok önemlidir, sahiplenici ve kıskançtır, bu da aslında onun gerçek niyetini gösterir.

Birbirinizin yoğun duygusal ihtiyaçlarını iyi karşılarsınız ve konuşmadan da anlaşabilirsiniz. Akrep'te sizin gibi iyi bir alıcıdır ve karşısındakinin sıkıntısını hemen anlar. Akrep insanının da sizin gibi ruh hali sık sık değiştiği için birbirinizi iyi anlarsınız.

Onun arada bir size yönelen kızgınlığı ile nasıl başa çıkacağınızı sezgileriniz sayesinde iyi bilirsiniz. Aynı şekilde kendini incinmiş hissettiğinde ya da egoistleşmeye, mantıksız olmaya başladığında nasıl davranacağınızı, sınırı ne zaman ve nerede çizeceğinizi iyi bilirsiniz.

Onu tatlılıkla, sezgilerinizle ve konuşarak yola getirmeye çalışın. Akrep sabit nitelikli bir burç olduğu için sabit fikirlidir. Siz, öncü nitelik taşıyan bir burç olduğunuz için ondan daha esnek sayılırsınız. Onunla bir çok konuda konuşarak sorunlarınızı halletmeye çalışın.

Bütün bunlar önemli sorunlar sayılmaz. Akrep sevgiliniz sizinle çok iyi vakit geçirecektir. Eşine az rastlanan harika bir ilişkiniz olacak. Akrep sevgilinize sıkı sarılın ve onu sakın bırakmayın.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
çarpış
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen çarpış » Cmt 02 Eyl, 20:29

Ben bir yengeç burcuyum... ve bir yerlerde, bir grubun içinde akrep varsa... hemen o nu bulurum...

Psişiğin tekiyimdir, zaten:) Akrep burcu insanlara onların varlıklarını farkedip, hissedebilidiğimi çok iyi hissetiririm onlara...

Akreplerin dostluğunu kazanışımdır, hep... Allah'tan. Cidden tehlikeler düşmanlarsa eğer...

Bi dostum, kız arkadaşım cidden sekse çok düşkün ben de...
Bence seksi en iyi yaşayanlar su grubu burcundan olanlar.. çünkü olaya ruhsal yaklaşıyorlar...

Ben yengeç burcuyum ve yükselenim de balık... akreplaerle belki de bu yüzden çok iyi bir uyum sağlayabiliyorum....
*Su gibi olmalıyız. Her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.
(Siyu Kabilesi)

*Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatın dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere değişmeye başlamış olacaktır.
(Mohawk Kabilesi)

çarpış - öpüş - seviş - çarpış

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 02 Eyl, 20:55

Bak yengeç ve akrep uyumuna diyecek yok :) ..Hakkaten dinamik ve hisli bir ilişik olacağı kesin..her yönden

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Yengeç - Akrep

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Pzr 05 Mar, 13:38

yengeçlerle ilgili düşüncelerim yaş ilerledikçe değişime uğruyor. yengeçlerin akrepler için uyumlu olduğuna inancım ne kadar çok ve gereksiz konuştuklarını gördükçe değişmeye başladı. ben mi hep bu tür yengeçlere denk geliyorum bilemiyorum.