Akrep - Yengeç Uyumu

akrep yengeç uyumu, akrep yengeç anlaşır mı, akrep yengeç anlaşabilir mi, akrep yengeç mutlu olabilir mi, akrep yengeç

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep - Yengeç Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:23

Akrep - Yengeç Uyumu
Resim

Akrep - Yengeç Uyumu Sevgili Akrep bir Yengeç burcuna aşıksanız size çok uygun birini buldunuz demektir. Bu beraberliğin değeri 10 üzerinden 10 olacaktır. Yengeç insanı da sizin gibi derin duygulara sahiptir ve çok anlayışlıdır. Birlikte zengin ve sıcak bir yaşantınız olacaktır.

İkinizinde duyguları sık sık değiştiği için bu konuda birbirinize anlayış gösterirsiniz. Değişen duygularınızı izlemek ilginç olacaktır.

Yengeç burcu da sizin gibi su elementi taşıdığı için o da kuvvetli, içgüdüsel ve yakın bir ilişkiye ihtiyaç duyar. İkinizin arasında siz daha esneksiniz, ama o da değişen durumlara uyum sağlayabilir.

Yatakta birbirinizi çok iyi anlarsınız. Yengeç burcu aile istediği ve Akrep burcu da doğurganlığı yönettiği için beraberliğiniz çok verimli olacaktır. Yengeç aynı zamanda evcimendir, ikinizinde hayal ettiği ev ortamını yaratacaktır.

Sevgili Akrep siz evlenmeden önce karşısındakinin gerçek aşkınız olduğundan emin olmalısınız. Çevrenin etkisi ile ya da başka sebeplerden yanlış insanla evlenirseniz sonuç felaket olacaktır. Siz hayatta sadece bir kere aşık olunduğuna inananlardansınız.

Yengeç burcu için güzel yemekler pişirmek aşkının bir ifadesidir. Birlikte mutfağa girin, yemek pişirin, birbirinize yedirin ve sevişin. İyi eğlenceler! Sizi güzel günler bekliyor, Yengeç burcunu sakın bırakmayın.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzr 15 Oca, 19:55

Siz hayatta sadece bir kere aşık olunduğuna inananlardansınız.
çok güzel bir cümle...
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Pzt 16 Oca, 10:59

bence de :)
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Çrş 18 Oca, 13:31

bir kere aşık olacağımıza inanıyoruz ama nerde o sahsiyet ben bulamıyorum :o
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 18 Oca, 15:07

smuglers yazdı:bir kere aşık olacağımıza inanıyoruz ama nerde o sahsiyet ben bulamıyorum :o
Bu konuda yanlız değilsin smuglers :)

Aynı zamanda yengeçlerle aram çok iyidir, hatta fazlasıyla diyebilirim. Birçok yengeç arkadaşım var ve onları hiçbişeye değişmem... :twisted:
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Çrş 18 Oca, 15:49

ben bugüne kadar aşık olmadım. gerçek sevginin nasıl olduğunu bildiğim halde onu yaşamadım. bir gün aşık olabilirim sizce?

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 18 Oca, 19:46

çılgın bu yengeçler... sınırsız bir dünyaları var, çok hoş muhabbetleri vardır ama birazda bıktırıcılar, uyuşuk olduklarını düşünüyorum.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
mothkcker

Okunmamış mesaj gönderen mothkcker » Pzr 02 Tem, 14:05

akrep için en doğru tercihin yengeç olduğunu düşünüyorum...

Kullanıcı avatarı
SScorpiOO
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen SScorpiOO » Pzr 18 Mar, 19:35

keske asık olsamda bunları yasayabilsem nerde.....

Kullanıcı avatarı
No.SympaThy
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen No.SympaThy » Pzr 18 Mar, 22:26

yengecler asik olmak icin akreplere gore degil bence. yengec sevdigini cok kiskanir ve akrepte buna gelemez. akrebin muhtesem ozelliklerinden kendisinden baska kimsenin yararlanmasini istemez, akrebin hayatini kisitlar, ayrica cok sIkIci olabilirler!
dost olarak iyi olabilirler; cunku cok iyi dinleyicilerdir, ve cok guzel ogutler verirler, duygusal ve sevgi doludurlar. ihtiyacin oldugunda donebilecegin kose basinda hazirda bekleyen arkadas olarak iyidirler :D :P

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Pzt 19 Mar, 06:00

Eğer karakterler uyuşuyorsa ve gerçek bir sevgi varsa; akrep-yengeç beraberliği muhteşem olur. Ama sadece burç uyumuna bağlı kalamıyor bu ilişki..Ama yinede uygun bir yengeç bulmak en iyisi derim.Yengeçleri seviyorum...
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
gnc_scrp
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen gnc_scrp » Pzt 19 Mar, 10:30

yengeç-akrep, müthiş uyum diye buna denir. aşk konusuna gelince bir kere olur diyenlerdenim (sanı!) zira henüz bulamamışlardanım. yalnız olmamak ne güzel

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 20 Mar, 00:46

ama akrep erkek yengeç bayan olursa güzel olabilir bu birliktelik. tam tersi olmaz gibi, bir akrep bayanı yengeç erkeğine fazla ilgi duymaz. yanılıyormuyum?
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Sal 20 Mar, 01:07

Gece, sana kesinlikle katılıyorum. Bir de özgür Akrebin Yengeç'in kıskançlığından ve hep yanında olmasını istemesinden bunalacağı söylenmiş. Katılmıyorum, çünkü bu ilişki genelde Akrebin Yengeç üzerindeki tam tahakkümüyle yol alır; bir Akrep için sorun değildir bu.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
No.SympaThy
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen No.SympaThy » Sal 20 Mar, 03:43

Ama benim icin bir sorun! :) benim uzerimde cok itici ve baskici davranislari oldugunu dusunuyorum :D yengec burcundan elektrik alamiyorum :P ama vazgecilmez insanlar olduklarina inaniyorum.