Akrep - Yay Uyumu

akrep yay uyumu, akrep yay anlaşır mı, akrep yay anlaşabilir mi, akrep yay mutlu olabilir mi, akrep yay uyumu nasıl

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep - Yay Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:21

Akrep - Yay Uyumu
Resim

Akrep - Yay Uyumu Bazen en ilginç ilişkiler zıtların birbirini çekmesi ile başlar. Siz kuvvetli, bir bakışta karşınızdakinin gizli niyetlerini anlayabilen, kurnaz ve gerçekçisinizdir. Yay ise iyimser ve kolayca etki altında kalabilen birisidir. Bu zor bir beraberlik olacaktır. Siz Akrep sabit, su elementisiniz ve değişken, ateş elementi Yay insanına aşık oldunuz. Eğer ilişkinizin hemen başında sizin su özelliğiniz onun ateşini söndürmemiş ise devam etme şansınız hayli yüksektir.

Yay burcu entelektüeldir, sizin gibi derin duygu ve tutkulara sahip değildir, güçlü sezgileri de yoktur. Akılcı ve objektifdir. Siz görünen gerçeklerin yanıltıcı olduğunu bilirsiniz ve içgüdülerinize güvenirsiniz.

Yay gevezedir, (hangi tarafı tuttuğu önemli değildir) entellektüel tartışmalara bayılır. Sizin için ise bu tip tartışmalar yıpratıcı ve gereksizdir. Yay burcu Discovery kanalını izlemeye bayılır. O, Afrika'ya gitme hayalleri kurarken siz evinizde koltuğunuza uzanmayı hayal edersiniz. Siz bir cinayet filmi ya da playboy kanalı seyrederken Yay hoşnutsuzluk içinde odayı terk edebilir. Televizyon uzaktan kumandasını çekiştirip dururken kavga başlar.

Daha kötüsüde var. Siz su burcu olduğunuz için hassasınız, Yay ise acımasızca dürüsttür ve sözünü hiç sakınmaz. Onun yorumları sizi yıpratır. Siz yapıcı, düşünceli yorumlara açıksınız ve Yay'ın bu tutumu tüylerinizi diken diken yapar.

Siz evlenmek istersiniz, Yay hazır değildir. Onun her zaman yapması gereken önemli işleri vardır ve evliliği hiç durmadan ileri bir tarihe atar. Seksüel olarak komplike değildir. Hafif dokunuşlar ona yeter, sizin gibi yoğun değildir.

Yay'ı çok seviyorsanız hemen pes etmeyin belki yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler vardır. Özellikle yıldız haritanızda hava ve ateş burçları çoğunlukta ise anlaşmanız kolay olacaktır. En iyisi gelecek için plan yapmadan birbirinizi iyi tanıyın. Belki de bazı çifleri uzaklaştıran farklılıklar size ilginç gelecektir.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cum 26 Eki, 23:41

Yaya göre Akrep, çok bağlılık bekleyen, kuşkucu biridir. Komşu burçlar oldukları için çok zıt özellikte olsalar da sıkça bir araya düşerler. Akrebin derinlik ve yoğunluğu, Yayın esneklik ve genişliği ile dengelenir ve zenginleşir. İki burcun hayatın hikmet ve gizemini arayan kültürlü bir çift oluşturmaları mümkündür. Hayatı şeyler peşinde geçirmek istemezler.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 27 Eki, 23:36

Normal şartlarda bir Yay'ın Akrebe yaklaşması pek gözlenir şey değildir..Çünkü Yay, Akrebin karşısında kendini o kadar çıplak hisseder ki artık hiç bir silahının kalmadığını düşünür..O yüzden Akrebin yanında pek rahat edemez..İki burcun insanı genelde cinsel unsurlar söz konusu olduğunda bir araya gelirler..

Kullanıcı avatarı
muzip_yay
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen muzip_yay » Pzr 28 Eki, 18:30

Yay ve akrep.. Eşim ve ben.. : )))) çok mutluyuz ama nedense.. Fakat çok doğru şeyler bunlar.. hemde çok.. : )))
Yay burcu entelektüeldir, sizin gibi derin duygu ve tutkulara sahip değildir, güçlü sezgileri de yoktur. Akılcı ve objektifdir.
: )))
Yay burcu Discovery kanalını izlemeye bayılır. O, Afrika'ya gitme hayalleri kurarken siz evinizde koltuğunuza uzanmayı hayal edersiniz. Siz bir cinayet filmi ya da playboy kanalı seyrederken Yay hoşnutsuzluk içinde odayı terk edebilir. Televizyon uzaktan kumandasını çekiştirip dururken kavga başlar.
: ))))
Siz su burcu olduğunuz için hassasınız, Yay ise acımasızca dürüsttür ve sözünü hiç sakınmaz.
: )))
Siz evlenmek istersiniz, Yay hazır değildir. Onun her zaman yapması gereken önemli işleri vardır ve evliliği hiç durmadan ileri bir tarihe atar. Seksüel olarak komplike değildir. Hafif dokunuşlar ona yeter, sizin gibi yoğun değildir.
: )))) neyse ki 3 yılda kandırabilirdi evlenme konusun da.. yoksa daha ben evlenmezdim ama.. : ))))
ancak ilişki olayına giremezsiniz bir yay la, flörtten öteye geçebilene helal olsun
: ))) o zaman eşime helal olsun tüm ters tavırlarıma ve asiliğime karşılık bunu göze aldı.. ve tüm cadılığıma rağmen benimle hala mutlu..
Akrebin derinlik ve yoğunluğu, Yayın esneklik ve genişliği ile dengelenir ve zenginleşir. İki burcun hayatın hikmet ve gizemini arayan kültürlü bir çift oluşturmaları mümkündür.
: )))) hmm evet aynen öylee...
Çünkü Yay, Akrebin karşısında kendini o kadar çıplak hisseder ki artık hiç bir silahının kalmadığını düşünür..
: )) bak bu tam tersi.. benimle baş etmek benim silahımın kalmadığını düşünmek imkansızdır.. Bu da belki eşimin yükseleninin yay benim se ay burcumun akrep olmasındandır.. illa ben her zaman karşımdakini alt edeceğim.. bu hırs öyle derin ki karşımda kinin akrep olması hiç bir şeyi değiştirmedi.. aşkta da dostlukta da kardeşlikte de.. Tüm akreplerle başa çıkabiliyorum.. : ))))
DOLU KIRAR GEÇER AMA YAĞMUR GONCA GÜLLER AÇTIRIR...

Kullanıcı avatarı
muzip_yay
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen muzip_yay » Pzr 28 Eki, 18:34

Tabiii eşimin sabrı anlayışı iyimserliği bir kenara atılabilir derecede değil.. o bu kadar anlayışlı olmasaydı bende onu parçalamaktan ve dikenli sözlerimle mahvetmekten bu kadar kolay vazgeçmezdim.. sabırlı bir akrep çılgın bir yayı kolaylıkla dengeleyebilir..

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 28 Eki, 20:27

muzip_yay yazdı:
Çünkü Yay, Akrebin karşısında kendini o kadar çıplak hisseder ki artık hiç bir silahının kalmadığını düşünür..
: )) bak bu tam tersi.. benimle baş etmek benim silahımın kalmadığını düşünmek imkansızdır.. Bu da belki eşimin yükseleninin yay benim se ay burcumun akrep olmasındandır.. illa ben her zaman karşımdakini alt edeceğim.. bu hırs öyle derin ki karşımda kinin akrep olması hiç bir şeyi değiştirmedi.. aşkta da dostlukta da kardeşlikte de.. Tüm akreplerle başa çıkabiliyorum.. : ))))
Alt etme olayını eşinize sormalı? Bakalım kim kimi alt ediyor (:

Kullanıcı avatarı
muzip_yay
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen muzip_yay » Pzr 28 Eki, 21:29

Alt etme olayını eşinize sormalı? Bakalım kim kimi alt ediyor (:
hay hay sorabilirsin. kendisi hergün burada.. palavra mı attıgımı sanıyorsun.. ne işime yarar bu? buradaki sanal kişiler beni nasıl bilmiş umrumda mı? buraya yazdıgım şeylerin %99 u eşim içindir. o okudugu için ben buradayım zaten.. diğer kısmı ise portalda bir kaç sevdiğim insan var onlar için..
((((:

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 28 Eki, 23:23

Peki o zaman soruyorum..Muzip_yay hanımefendinin eşi olan beyfendi..Muzip sizi her konuda alt ediyor mu ya da çoğu konuda alt ediyor mu?