Akrep - Kova Uyumu

akrep kova uyumu, akrep kova anlaşır mı, akrep kova anlaşabilir mi, akrep kova mutlu olabilir mi, akrep kova uyumu nasıl

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep - Kova Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:18

Akrep - Kova Uyumu
Resim

Akrep - Kova Uyumu Kova'nın zekası ve parlak geleceği sizi baştan çekmiş olabilir gene de bu ilişkinin sürmesi çok zordur. Kova burcu duygusal değildir ve fazla bağlanmaz. Siz ise tam tersi sıcak duygulara sahipsiniz ve birlikte olduğunuz insanla çok ilgilisinizdir. Kova insanı sizin bu tutku ile karışık ilginiz karşısında ne yapacağını bilemez. Kova burcu soğuk ve objektif olarak tanınır.

Siz onun nasıl bu kadar duygusuz olabildiğini merak edersiniz. Buna karşılık Kova insanı sizin neden gözünüzle gördüğünüze değilde sezgilerinizle hissetiklerinize inandığınızı merak eder. Ona bunu açıklamak zorunda olmanız sizi sinirlendirecektir.

Siz sahiplenmeye kalkışırsınız fakat Kova burcu özgürlüğüne düşkündür ve hiç bir şekilde kısıtlanmaya gelmez. Uranüs tarafından yönetilen Kova alışkanlıklardan nefret eder. Siz ise alışkanlıklarınıza bağlısınız bu sayede fazla düşünmeden günlük hayatınız devam eder. Ev hayatında Kova sizi çıldırtabilir hiç bir şekilde ev düzeninize uymayacaktır. İkiniz de sabit burç olduğunuz için fikrinizi değiştirmezsiniz. Sürekli çekişip dururken neden birlikte olduğunuzu düşünürsünüz.

Bu ilişkiye siz duygu yönünden, Kova burcu ise entelektüel açıdan katkıda bulunacaktır. Başta Kova'nın soğuk görüntüsü size heyecan verecek ve onu çözmeye çalışacaksınız. Bir süre sonra ise daha sıcak ve yakın bir ilişkinin özlemini çekmeye başlayacaksınız.

Bütün bunları okuduktan sonra hemen pes etmeyin belki de yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler vardır. Bu yorumlar sadece güneş burçları için geçerlidir. İkinizde çok farklı olduğunuz için çok çaba göstermelisiniz aynı zamanda bu farklılıktan dolayı birbirinizden çok şey öğrenebilirsiniz.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
gulderen79

Okunmamış mesaj gönderen gulderen79 » Prş 16 Şub, 14:16

kesinlikle katılıyorum kovalar kadar realist duygu yoksunu bir varlık daha yoktur sanırım .8 senedir bir kova erkeği ile evliyim nasıl uyum sağlayabiliyoruz aklım buna hiç ermiyor :))zıt kutuplar birbirini çeker dedikleri bu olsa gerek

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Prş 16 Şub, 14:31

8 sene mi?.. :? Hiiii...kızım Allah sana peygamber sabrı vermiş..sen kesin cennetliksin!
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
gulderen79

Okunmamış mesaj gönderen gulderen79 » Prş 16 Şub, 15:34

:selam ya bide akreplere çekilmez insanlar derler aslında hiç alakası yok sadece fedakarız tabi bir yere kadar

Kullanıcı avatarı
Nightmare

Okunmamış mesaj gönderen Nightmare » Prş 16 Şub, 20:45

YA BURALARDA KOVA DÜŞMANI İNSANLAR VARMIŞ ÖNCE KOVALARI TANIMAYI DENEYİN İSTERSENİZ BU KADAR ÖNYARGI ANCAK AKREPLERDE OLUR
Herşeyin Bir Bedeli Vardır.....

Kullanıcı avatarı
gulderen79

Okunmamış mesaj gönderen gulderen79 » Cum 17 Şub, 09:59

8 yıl bir kovayı tanımam için yettide arttı bile . biz sadece kovaların duygusallıktan yoksun olduğunu tartışıyoruz hakaret etmiyoruz ayrıca düşmanlıkta beslemiyoruz ayrıca kova kadar zeki,yaratıcı bir burca hakaret etmek bize yakışmaz dimi ama

Kullanıcı avatarı
Nightmare

Okunmamış mesaj gönderen Nightmare » Cmt 18 Şub, 23:25

duygusallıktan yoksun dediniz ben ozaman arkadaslarımın benim için duygusal olduğumu söylemeleri tamamen yalan bana yalan söylüyorlar bende hakaret ettiğinizi söylemedim bizlerde duygusalız en az akrepler kadar en azından be öyleyim neyse ben burd kimseyle tartışmaya gelmedim zaten en azında bazı yanlış anlaalrı düzeltelim dedim
Herşeyin Bir Bedeli Vardır.....

Kullanıcı avatarı
gulderen79

Okunmamış mesaj gönderen gulderen79 » Pzt 20 Şub, 02:53

oki doğru diyorsunuz tabi herkesin huyu suyu farklıdır bende zaten kendi tanıdığım kovalar için böyle bir yorumda bulunmuştum :)

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 20 Şub, 03:53

duygusallık insanın doğasında olan bişey, ama yüzeysel duygusallık vardır birde derin duygusallık vardır, kovalar derin duygusal değillerdir.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
gulderen79

Okunmamış mesaj gönderen gulderen79 » Pzt 20 Şub, 13:27

oh be derdimden anlayan biri çıktı sonunda sağol

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Pzt 20 Şub, 13:34

Gülderen Allah sana gerçekten de büyük sabır versin. benim de çok değerli kova arkadaşlarım var iyileri iyi ama kötüleri daha doğrusu iticileri hiç çekilmiyor. kovalardaki bu iticilik diğer burçlarda bile yok. çok farklı bir cins tarafları var. ama kendisiyle barışmış olan müstesna kovaları bir kenara bırakıyorum.
Sipahi

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 20 Şub, 13:38

benim kova burcundan bir gitar hocam vardı,görseniz onu avare dağıtmış bir insana benzetirsiniz,ama tüm kasaba ona saygı duyar.çok akıllı aşmış bir insandır benim için.onunla sadece öğrenci hoca değil çok iyide bir arkadaştık.hatta hiç unutmam romans adlı parçayı bana ilk çalıştırdığı bir dönemde,tekneyle açılmıştık denizin ortalarına.ona çok minnet borçluyum,çok büyük sevgililerimden birisidir.

Kullanıcı avatarı
mothkcker

Okunmamış mesaj gönderen mothkcker » Pzr 19 Kas, 13:27

akrep burcları ilişkilerinde karşı taraftan kova burcunun yaptığından (daha doğrusu yapmadığından :D ) daha fazla sıcak temas bekler

Kullanıcı avatarı
psycho

Okunmamış mesaj gönderen psycho » Pzr 19 Kas, 16:03

yaa demeyin bunları :agla ben kovaya aşığım o her ne kadar beni sewmiyo olsa da...ama Allahtan ümit kesilmez...belki bi gün kawuşturur bizi...imkansız diye bişi yoktur :twisted:

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 19 Kas, 17:13

psycho, aşka saygımız sonsuzdur ve kutsaldır, allahtan ümit kesilmezde ama haddim olmayarak söyliyeyim yinede; ümitlerini çok uzun süre sürdürme yok yere, bir zamandan sonra olmuyorsa bitir. bir akrep başkasının peşinden koşacağına başkasi senin peşinden koşsun.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...