Akrep - Boğa Uyumu

akrep boğa uyumu, akrep boğa anlaşır mı, akrep boğa anlaşabilir mi, akrep boğa mutlu olabilir mi, akrep boğa uyumu nasıl

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep - Boğa Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:12

Akrep - Boğa Uyumu
Resim

Akrep - Boğa Uyumu Sevgili Akrep, Boğa insanı ile tencere kapak kadar birbirinize uygunsunuz. Zıtlıklarınızla birbirinizi tamamlarsınız. Boğa burcu toprak elementidir, siz ise su. Beraberliğiniz çok verimli olacaktır.

İkinizde Koç ya da Terazi burcu gibi aşırı sosyal değilsiniz. Evde oturup, müzik dinlemekten, birlikte film seyrederken şarabınızı yudumlamaktan büyük keyif duyarsınız. Ondan sonra yatak odanıza çekilirsiniz.

İkinizin de sekse sağlıklı bir yaklaşımınız vardır. Sizler için hafta sonu demek sabahtan akşama kadar yatakta iyi vakit geçirmek demek olabilir. Birbirinizin cinsel ihtiyaçlarına o kadar iyi cevap verirsiniz ki, ikinizde fiziksel ve duygusal olarak tam tatmin olursunuz. Boğa burcu sabırlıdır ve tam sizin hoşunuza gidecek şekilde yavaş hareket eder.

Boğa insanının sekse yaklaşımı aynı iyi bir yemeğe yaklaşımı gibidir.Acele etmeden, tadını çıkararak yavaş ve kusursuz bir biçimde hareket eder. Siz Akrep karşınızdakinin ruhunun derinliklerini keşfetmek istersiniz. Onun böyle bir ihtiyacı yoktur ve açık bir insandır, bilmek istediklerinizi anlatacaktır. Bu da sizin işinize gelir siz zaten onu merak eder (özellikle ilk başta ) ve kendinizden bahsetmek istemezsiniz.

İkinizde sahiplenici ve kıskanç olduğunuz için birbirinizi anlarsınız. Sizin öfke nöbetleriniz sırasında, sabırlı Boğa alttan alarak sizin de kızgınlığınızı geçirecektir. Boğa'da, siz de değişikliklerin zaman kaybı olduğuna inanırsınız ve düzenli bir hayat istersiniz.

Sadakat bu ilişkide çok önemlidir. İkinizde sürekli yeni insanlarla tanışmaktan, onlara hayat hikayenizi anlatmaktan hoşlanmazsınız. Uyumlu cinsel hayatınız yıllarca yakınlığınızı koruyacak, özenli tutumunuz sayesinde birbirinizi cezbetmeye devam edeceksiniz. Bu beraberlik harika olacaktır.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cum 26 Eki, 23:18

Boğaya göre Akrep, ne istediği anlaşılmayan huzur bozucu bir tiptir. İki burcun Güneşleri karşıtsa birbirlerinden hiç hoşlanmazlar. Değilse Boğanın alınganlığı ile Akrebin sivri dilini uzlaştırmak şartıyla anlaşabilirler. İkisi de durgun ve kararlı yapıda oldukları için oluşturacakları çiftin değişime ve gelişmeye ayak direyen bir yapısı olabilir.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
yasemin
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen yasemin » Cum 13 Haz, 12:08

kusura bakmasin bogalar;es olarak bilemem ama kendimi bildim bilelli itici gelen uzak durdugum kim varsa arastirdim hepsi boga kadini,hadi simdi bekli farkinda olmadan okuyup bilincaltimiza kazinmis bilgilerin etkilemesi diyelim,cocukkende bu kadar bilmiyor,okumuyorduk degilmi?vermeyi degil hep almayi ,haziri severler,pardon ama emek olmadan ekmek olmaz kimsede ekmegini sizlere haketmediyseniz vermez bosuna ugrasmayin!!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
Clients
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Clients » Cum 13 Haz, 12:14

öhöm öhöm .
Sevdiğini Bırak Gitsin Dönerse Senindir. Dönmezse hiç senin olmamıştır...

Kullanıcı avatarı
yasemin
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen yasemin » Cum 13 Haz, 12:22

hemcinslerimi dürüst bulmuyorsam,zayif hazirci buluyorsam ne var bunda kardesim,su istermisiniz dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sa onuncusunu buluruz

Kullanıcı avatarı
Clients
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Clients » Cum 13 Haz, 13:12

boga kadınlarını bilmem ama boğa erkekleri çok farklıdır.
su veren bulunur elbet
Sevdiğini Bırak Gitsin Dönerse Senindir. Dönmezse hiç senin olmamıştır...

Kullanıcı avatarı
yasemin
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen yasemin » Cum 13 Haz, 15:20

alinmayiniz lütfen muhakkak;erkeklerini bilmem,sözüme kimsenin alinmasini istemem ama hakikaten bir kezde yanilmayi isterdim ;tabii yasayis,yetistirilme,her seyden önce kendini gelistirmesine bagli tabiki boga bayanlarinin kirilmalarini istemem ama benim tanidiklarim böyleydi herkezi bilmem....cok kullandilar ,biliyordum kullanildigimi hadi kirma ,dedim nereye kadar, yeter ya terbiyesizlik yaptigin diyincede cok güzel politika yapiyorlar icraaat lazim lafla peynir gemisi yürümüyor bacilar 15 tane tanidim 15 i de ayniydi..artik gördügümde bir mrb dan taniyor ve hosgeldin gülegüle yapiyorum saygilar