Akrep - Aslan Uyumu

akrep aslan uyumu, akrep aslan anlaşır mı, akrep aslan anlaşabilir mi, akrep aslan mutlu olabilir mi, akrep aslan uyumu

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep - Aslan Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:08

Akrep - Aslan Uyumu
Resim

Akrep - Aslan Uyumu Bu en tuhaf ilişkilerden biri ama her zaman da iyi gitmiştir. Denemeye değen aynı zamanda çok emek isteyen bir beraberliktir.

Siz su elementisiniz , Aslan burcu ise ateş. Olabilecek en kötü karışım olmasına rağmen gene de iyi sonuçlanabilir.

Bu beraberlikte korkunç kavgaların yanı sıra kahkaha ve eğlence eksik olmayacaktır. Akrep burcu ve Aslan burcu birbirlerine hayrandır.Hayatları zengin ve renkli olacaktır.

Akrep yoğun duyguların insanıdır, derinden ve çok sevilmek ister. Aslan burcu ile bu dileğiniz gerçekleşecektir. Aslan'ın büyük ve cömert bir kalbi vardır ve herşeye kollarını açarak canı gönülden yaklaşır.

Akrep insanı kontrol altına almak ister, Aslan ise kraldır. Daha en başından güç savaşına girersiniz. İkinizde güçlü karakterlere sahipsiniz ve sabit fikirlisiniz. Bu ilişki kolay olmayacaktır.

Aslan burcu hayatınızın aşkı olabilir. Günlerinizi mutlulukla, yoğun ve canlı duygularla dolduracaktır. Bu ilişkiye evet diyoruz.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
c@n@n

Re: Akrep - Aslan

Okunmamış mesaj gönderen c@n@n » Pzr 27 Ağu, 20:11

AkrepKral yazdı:Akrep burcu ve Aslan burcu birbirlerine hayrandır.
Kesinlikle katılıyorum....
5 Milyar yıllık dünyanın 100 yıllık zaman diliminde,
6 Milyar insanla birlikte,
Bir seferliğine,
Bir şansta bana verilmişler.

Nasıl olurda bu tekrarı olmayan zamanda başkalarını tekrar ederim.
Bu, Bana göre değil, Seni bilemem...

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Pzt 28 Ağu, 12:39

BENİM EŞİM ASLAN BURCU SABİTLİKTE BENİ GEÇER BAZAN ONUN SABİT FİKİRLERİNE DAYANAMIYORUM AMAAAAAA O BENİM ASLANIMDIR.
Olmaz olmaz deme hiç.

Moonlight90

Okunmamış mesaj gönderen Moonlight90 » Cum 24 Kas, 23:59

AAaaa ne güsel yaa.bn aslanları şok sewiyorumm

Kullanıcı avatarı
egmn89

Okunmamış mesaj gönderen egmn89 » Çrş 13 Ara, 15:46

ya bi kız war aslan burcu...sizce ne yapiim??:) ama güzel kız şimdi onuda söliim...

Kullanıcı avatarı
ogunay
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen ogunay » Çrş 13 Ara, 16:22

bende bir aslanla evliyim...erk savası gercekten de hiç eksik olmadı hayatımızdan...2 kişilikte guçlu oldugundan ve 2 side kendisinden odun vermedigi için gercekten olay gullerin savaşına donuşup eglenceli bir hal alıyor...
tek ihtiyacımız sevgi dolu bir yurek ve gucunu sevgiden alan bir ruhtur...

Kullanıcı avatarı
rainbow85
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen rainbow85 » Çrş 13 Ara, 16:30

egmn89 biraz gösteriş işi bitirebilir
Can; atlarınızı eğersiz koyar, bu sır ölümün kardeşidir, sırrıdır. Ama gündüzün geri gelmesi için ayaklarını uzun bir bağla bağlar. Can; boşlukta astar gibi gizlidir, bedense yorgan altında döner durur. Sen bedensiz bir bedene sahipsin.

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Prş 14 Ara, 00:09

aslan kızlarınla açıkçası pek anlaşamıyorum.erkekleri ise biraz içe kapanık oluyorlar mahçup benim tanıdıklarım en azından öyle.aslan burcundaki bayan arkadaşlarımla mutlaka bir yerlerde ters düşüyoruz.onun kuralcı tarafı benim se haksızlığa tahammülüyetsizliğimden kaynaklanıor olsa gerek.
GÜVEN,AYRILIP GİTTİĞİ RUHA ASLA GERİ DÖNMEZ...

Kullanıcı avatarı
masal perisi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen masal perisi » Prş 14 Ara, 13:45

Bu en tuhaf ilişkilerden biri ama her zaman da iyi gitmiştir. Denemeye değen aynı zamanda çok emek isteyen bir beraberliktir.
Aynen katılıyorum....
" ÇOK SEVMEYECEKSİN MESELA , O DAHA AZ SEVERSE KIRILIRSIN....
VE ZATEN GENELLİKLE O DAHA AZ SEVER SENİ, SENİN O'NU SEVDİĞİNDEN.....ÇOK SEVMEZSEN, ÇOK ACIMAZSIN.... "

hceliktas

Okunmamış mesaj gönderen hceliktas » Pzr 18 Mar, 17:06

Hayatım boyunca beni en zorlayan burç Aslan oldu. Ama etrafımda da hep aslanlar oldu. Şu anda eşim 1 ağustos doğumlu bir aslan, kızım da 1 ağustos doğumlu bir aslan. Anlayacağınız ortalık toz duman evde. :))))))))
Ama açıkcası Aslan çok zorluyor Akrep'i, çok delikanlı bir burç, ama zor. Demedi demeyin.

Kullanıcı avatarı
panaxiaa

Okunmamış mesaj gönderen panaxiaa » Sal 10 Nis, 20:41

aynen katılıyorum gri akrep bir aslanı her gördüğünüzde ona ne kadar mükemmel oldugunu söylemeniz gerekir.bu durumu eglenceye dönüştürebiliyosanız uyumlu bi ilişki olabilir
HER SEÇİM DİĞERİNDEN VAZGEÇİŞTİR

Kullanıcı avatarı
gnc_scrp
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen gnc_scrp » Sal 10 Nis, 22:39

ben hala aslanlardan uzak durma konusunda ısrarlıyım.. hayat yaşamaya değer tadını çıkartın..

Kullanıcı avatarı
No.SympaThy
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen No.SympaThy » Sal 10 Nis, 23:04

ben de aynen aslanlardan uzak durulmasi taraftariyim!

Kullanıcı avatarı
adonis

Re: Akrep - Aslan

Okunmamış mesaj gönderen adonis » Çrş 11 Nis, 11:44

AkrepKral yazdı:[align=center]Akrep - Aslan[/align]
Akrep insanı kontrol altına almak ister, Aslan ise kraldır. Daha en başından güç savaşına girersiniz. İkinizde güçlü karakterlere sahipsiniz ve sabit fikirlisiniz. Bu ilişki kolay olmayacaktır.
çok dogru daha dün bir arkadaşımla tartıştım burcunu söylememe gerek yok sanırım...asıl hüsran babamda aslan ve anlaşamıyoruz.. :!:

kuki sen de çok dogru tespit etmişsin.pohpohlanmayı çoook seviyorlar..ama nereye kadar katlanılır!!!!!!!!!