Akrep - Akrep Uyumu

akrep akrep uyumu, iki akrep anlaşır mı, iki akrep anlaşabilir mi, iki akrep mutlu olabilir mi, akrep akrep uyumu nasıl

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep - Akrep Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:07

Akrep - Akrep Uyumu
Resim

Akrep - Akrep Uyumu Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkileyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız.

İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç oluşudur. İlişkinizin başında birbirinizi yakından takip edersiniz. Karşınızdakine belli etmeden onu daha iyi tanımaya çalışırsınız. İlişkide bu şekilde bir yere varamazsınız.

Öbür yarınızı buldunuz! Akrep sevgiliniz sizin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. İkinizde güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır.

Bu ilişkide konuşmadan sadece gözlerinizle bile anlaşabilirsiniz. Kaçamak bir bakış bile birbirinize sayfalarca bilgi vermenize yeter.

Durmayın! Bu hayatınızın aşkı olabilir. Siz yoğunluk istiyorsunuz ve sevgiliniz de buna sahip.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 15 Oca, 19:11

tebrikler kral, taşı tam gediğine oturtmuşsun, iki akrep birlikteliği elle tutulamıyacak kadar ateşli olur. heyecan hiç bitmez bu ilişkide. eh madem akrepler cinselliğin sembolu aşkta ne ateşli olur siz düşünün.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
EupHoRiA

Okunmamış mesaj gönderen EupHoRiA » Pzt 24 Nis, 20:57

benim gibi birine daha tahammül edebilir miyim bilmiyorum :(

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 25 Nis, 13:46

AkrepKral yazdı:[align=center]Akrep - Akrep[/align]

Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür.
bunu düşüneyim: )))
En son POİSON tarafından Çrş 26 Nis, 10:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 25 Nis, 17:11

ama yinede iki akrebin bir arada olmaması daha iyi, iki tehlikeli tür zor birlikte zor yaşar. yani demek istediğim, birbirlerini çok severler çok değer verirler ama bu yoğun tutku yakar.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Sal 25 Nis, 19:19

paşam tastikliyorum :)
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 25 Nis, 19:50

ben tastiklemiyorum huysuz.akrep dişisi erkeğini sever ve saygı duyarsa,süper bir beraberlik olur.

Kullanıcı avatarı
akrep_kartal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_kartal » Sal 25 Nis, 22:59

akrep'in halinde akrep anlar...
yabancılara karşı her zaman nazik ol,bir gün sende bir yerde yabancı olabilirsin.

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Çrş 26 Nis, 06:25

benim kanıma gorede akrebin halinden akrep anlar!! ama değindiniz gibi gerçekten yürütülmesi zor bir ilişki..şahsen yaşadım.. arada bi taraf geri çekilirse bence yürür!!
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Sal 09 May, 23:54

EupHoRiA yazdı:benim gibi birine daha tahammül edebilir miyim bilmiyorum :(
Öğrenmenin yolları var. Dene ve gör.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
mothkcker

Okunmamış mesaj gönderen mothkcker » Pzr 02 Tem, 14:01

kolay kolay yürümüyor..yada en azından bende öyle oldu...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzr 02 Tem, 15:39

belkide çok genç olduğundandır: ))ne dersin?

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Cmt 15 Tem, 14:46

muhtesem oluyorda ''' bırı alttan almak zorunda..karsınızda sızı anlayan anladıgınz bırı var..bırı yenılgıyı kabul edınce dıgerı sakınlesıyor...
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Cmt 15 Tem, 15:24

aanlaşamazlar kreple akrebin uyumu çokzordur her igiside yenilgiyi kabullenmez her ikiside duşucelerin de sabittirler aksini kabul ettiremezler birbirlerine

babaruhi

Okunmamış mesaj gönderen babaruhi » Sal 18 Tem, 10:15

Akrep değilim 13 aralıklıyım.. Ama biricik sevgilim, pitipitim 22 kasımlı bir akrep!!! Nasıl olabilir bilmiyorum inanamıyorum... Bence akrep-yay ilişkisi daha fazla ateşli.. akrebin pek çok özelliğini taşıdığım için midir nedir? O benim ateşli olduğumu söylüyor ben onun :) Akrep-akrep bence mükemmele yakın olur ama akrep-yay mükemmelin ta kendisidir :) Fırtınalı günler ve ateşli geceler için akrep-yay derim.. Gerekli yerlerinizden öperim.