Akrep Burcu ve Balık Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Akrep Balık Aşk Uyumu, akrep erkeği balık kadını uyumu, burcu aşk uyumu, Akrep ve Balık Burcunun aşk hayatı nasıl olur?

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Akrep Burcu ve Balık Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 30 May, 23:18

Akrep Burcu Balık Burcu Aşk Uyumu
Resim

Akrep kadını balık erkeği uyumu veya akrep erkeği balık kadını uyumu

Sahiplenmekten ve Sahiplenilmekten mutluluk duyulacak bir ilişki.

Akrep burcu ve Balık burcu birlikteliği en uyumlu birlikteliklerden biridir. Akrep burcu derin duygulara sahip, tutkulu, romantik, karizmatik ve enerji doludur. Yapmak istediği herşeyi hayatı paylaştığı insanla birlikte yapmak ister. Onun için özel olan herşey sadece özel olan insanla birlikte iken anlam kazanır.

Balık burcu da Akrep burcu gibi su grubundandır. Aşırı duygusal, romantik ve sempatiktir. Her iki burç konuşmadan da birbirlerinin ne istediklerini bilebilirler. Her iki burçta birbirlerinin duygusal değişimlerine çok kolay uyum sağlayabilirler. Balık burcu insanları sanatsal yapıları, incelikleri ve zarafetleri ile Akrep burcunun cazibe merkezinde yer alır.

Her ikisi de birbirlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Balık burcu Akrep burcuna göre hayalperest bir yapıya sahiptir. Bu yönleri zaman zaman hayatın gerçeklerinden kopmalarına neden olabilir. Bu yönlerini Akrep burcu onları kırmadan dengeler ve onları tekrar hayata döndürebilirse huzurlu bir yaşam sürebilirler. Aksi taktirde çatışmalar kaçınılmaz olabilir. Her iki burçta cinsel arzularını fazlasıyla tatmin edecektir.

Her iki burçta yüksek ruhsal derinliğe sahiptir. Balık burcu karanlık dehlizlerde ışığın nereden geldiğini bilmeden ışığı ararken, Akrep burcu bir eli dış dünyada diğer eli toprağın derinliklerinde iki boyut arasında köprü kuran bir yapıya sahiptir. Her ikisi de yalnızlığı sever ve yalnız kalarak kendilerini dengeler. Bu nedenle hayat onlar için hiçbir zaman sıkıcı olmayabilir. Ruhsal bütünleşme sağlayabilirlerse ortaya harika bir madde ve madde ötesi bir birleşim çıkabilir.

Eğer burcunuzun özelliklerini tam olarak taşıyorsanız burçlar kuşağının en kıskanılacak çiftlerinden biri olmaya adaysınız.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Akrep Burcu ve Balık Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Çrş 31 May, 14:34

çok aşırı duygusallar. O kadar gözyaşına yakın bir duygusallık ancak o çizgiye yakın bir etki ile güzel olabilir. Sevemedim balıkları bir türlü. Çok ağlayan, çok gereksiz konuşan ve aburcubura fazla düşkün oluyorlar. Öyle olmayanları tanıyamadım belki etkiler dikkattn kaçırmıştır

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 31 May, 14:39

çin astrosunda yükselenim domuz..yani bunun batı astrosundaki karşılığı ya akrep yada balık..ben bunu çözemedim hala..yükselenim akrep mi balık mı acaba..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

banamı

Okunmamış mesaj gönderen banamı » Çrş 10 Nis, 23:25

çok övülen akrep balık ilişkisinde bana denk gelen balıklarda mı sorun var bende mi çözemedim. istedikleri olmayınca mız mız mız bakıcısı mıyım ben. gidersen git

skorsuzpio

Okunmamış mesaj gönderen skorsuzpio » Sal 07 May, 23:30

balık kadını çok güzel, çok uyumlu. ama asla "çok sadık" değil. hata yapmaya çok meyilli, çok bencil bir bünye barındırabiliyor. sahiplenmek çok zor ve kısmeti çok bol bir kadın türü.